СКОНТО ООД

altech.bg%20
Фестивалът „Пролетно хоро“ събира 35 танцови клуба във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 25 Март 2015 21:42
 

Участници от 35 клуба в страната ще танцуват в предстоящото на 28 март 2015 г. четвърто издание на Националния фестивал за любители на български хора "Пролетно хоро-Велинград 2015". Сред тях са любители-танцьори от Шумен, Несебър, Исперих, Лъки, Сандански, Разлог, София, Лъки, Костенец, Плевен и Харманли. 

Участието на танцови формации от нашата област този път също е по-многобройно. Освен трите клуба за народни танци от куророта - ТК Надежда, ТК Елица и ТК Росица, в „Пролетно хоро 2015” ще видим и любители-танцьори от Ракитово, Панагюрище и Белово. 

На фестивала ще присъстват редица официални гости - народни преставители от 13 МИР, преподаватели по фолклор и танцово изкуство от Югозападния университет в Благоевград и представители на Дружба Родина. 

 

Тази година в рамките на фестивала ще бъде реализирана инициативата „Да се вее българското знаме”. Организаторите на фолклорната фиеста Сдружение „Пролетно хоро“ ще подарят на всички танцови школи, участващи във фестивал по едно българско знаме. Скъпия дар е закупен благодарение на Ротари Клуб – Велинград, подкрепил хубавата инициатива. 

Националният фестивал „Пролетно хоро” се реализира в партньорство с Община Велинград. Той е и част от утвърдения официален културен календар на града. 

"Пролетно хоро" ще се проведе на 28 март 2015 г. Началото на фестивала ще бъде поставено в 10.30 часа в залата на Градския стадион във Велинград.

Velsport24.com - Медиен партньор на Четвърти Национален фестивал "Пролетно хоро"

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

11 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)2:0Марек (Дупница)
КРОФК Елин Пелин1:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)1:4ЦСКА 1948 (Сф)
КРЧавдар (Етрополе)3:0Пирин (ГД)
КРПирин (Разлог)2:1Рилски спортист
КРМиньор (Пк)1:1Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)3:0Беласица (Пч)
КРБанско2:1Ботев (Ихтиман)
КРБалкан (Бот)2:2Сливнишки герой

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

11 ноември 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

КР Величково4:2Локомотив (Септ)        
КР   Тракиец (Глав)0:0Братаница

11 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Зенит (В. дол)
КРОборище II (Пан)3:2Балкан (Варвара)        
КРВихър (Ветрен)2:1Тракия (Пз)         

12 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)0:0Чепинец (Вел)           
КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Спартак (Кал)
КРРодопи (Коз)1:0Сарая
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - XIII кръг

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Чепинец (Вел)-:-Пирин 2001 (Блгр)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)15+2941
2Вихрен (Сандански)15+2437
3 Хебър (Пазарджик)15+1934
 4  Септември (Симитли)15+1529
5 Миньор (Перник)15+524
6 Сливнишки герой (Сливница)15+523
7 Банско15+222
8Свобода (Пещера)15-720
9Пирин (Разлог)15+620
10
Чавдар (Етрополе)15 020
11Марек (Дупница)15+119
 12 Рилски спортист (Самоков)15-318
13Беласица (Петрич)15-1316
14Пирин (Гоце Делчев)15-1416
 15  Балкан (Ботевград)15-315
16ОФК Елин Пелин15-1611
17Германея (Сапарева баня)15-238
18Ботев (Ихтиман)15-278
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Свобода (Пещера)-:-Вихрен (Санд)
14:00Сливнишки герой-:-Хебър (Пз)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Беласица (Пч)
14:00Рилски спортист-:-Германея (Сб)
14:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00 Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
14:00Марек (Дупница)-:-Миньор (Пк)
14:00Банско -:-Балкан (Бот)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-ОФК Елин Пелин

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)13+4836
2Брацигово13+2632
3 Балкан (Варвара)13+2229
 4  Левски (Паталеница)13+1528
5 Чепинец (Велинград)13+2727
6 Вихър (Ветрен)13-321
7Оборище II (Панагюрище)
13+219
 8 Величково13+318
9Сарая13 017
10
Локомотив (Септември)13+215
11Тракия (Пазарджик)13-2614
 12 Спартак (Калугерово)13-212
13Родопи  (Козарско)13-159
14Тракиец (Главиница)13-168
 15  Зенит (Ветрен дол)13-427
16Братаница13-415
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Варвара) -:-Зенит (В. дол)        
14:00Братаница -:- Брацигово
14:00Оборище II (Пан) -:- Вихър (Ветрен)
14:00Тракия (Пз) -:- Родопи (Коз)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00  Чепинец (Вел)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Левски (Пат)
14:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер