СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Горските“ грабнаха титлата при юношите ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 01 Март 2015 00:37
 
Селекцията на ПГГС "Христо Ботев" се оказа без конкуренция при юношите от XI-XII клас

Баскетболистите на ПГГС „Христо Ботев“ преодоляха конкуренцията в общинската надпревара при учениците от XI и XII клас. „Горските“ оставиха зад себе си отборите на СОУ „Св. св Кирил и Методий“ и ПГИТ „Алеко Константинов“.

Тимът на гимназията по горско стопанство постигна 2 победи. В първия си мач „горските“ преодоляха с 36:17 връстниците си от СОУ „Св. св Кирил и Методий“. Най-изразителната победа за играчите на селекционера Веселин Пандев пък дойде срещу ПГИТ „Алеко Константинов“. „Горските“ разбиха съперника с 30 точки разлика (49:19 точки).

 
"Горските" ще премерят сили с най-добрите тимове от областта

Втори финишира съставът на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, който победи в директния сблъсък „икономистите“ с 35:18.

Първите три тима в крайното класиране бяха отличени от община Велинград с купи, плакети, флагчета и баскетболни топки.

 
СОУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло-червено) преодоля ПГИТ "Алеко Константинов" в директния спор за второто място

Баскетболният тим на ПГИТ „Алеко Константинов“ пък стана общински шампион при девойките от XI-XII клас. Възпитаничките на гимназията бяха единствените, които сглобиха отбор и така си осигуриха участие в областния етап на игрите.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.