СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Горските“ грабнаха титлата при юношите ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 28 Февруари 2015 23:37
 
Селекцията на ПГГС "Христо Ботев" се оказа без конкуренция при юношите от XI-XII клас

Баскетболистите на ПГГС „Христо Ботев“ преодоляха конкуренцията в общинската надпревара при учениците от XI и XII клас. „Горските“ оставиха зад себе си отборите на СОУ „Св. св Кирил и Методий“ и ПГИТ „Алеко Константинов“.

Тимът на гимназията по горско стопанство постигна 2 победи. В първия си мач „горските“ преодоляха с 36:17 връстниците си от СОУ „Св. св Кирил и Методий“. Най-изразителната победа за играчите на селекционера Веселин Пандев пък дойде срещу ПГИТ „Алеко Константинов“. „Горските“ разбиха съперника с 30 точки разлика (49:19 точки).

 
"Горските" ще премерят сили с най-добрите тимове от областта

Втори финишира съставът на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, който победи в директния сблъсък „икономистите“ с 35:18.

Първите три тима в крайното класиране бяха отличени от община Велинград с купи, плакети, флагчета и баскетболни топки.

 
СОУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло-червено) преодоля ПГИТ "Алеко Константинов" в директния спор за второто място

Баскетболният тим на ПГИТ „Алеко Константинов“ пък стана общински шампион при девойките от XI-XII клас. Възпитаничките на гимназията бяха единствените, които сглобиха отбор и така си осигуриха участие в областния етап на игрите.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 13 посетителя в сайта

Приятели

. .
.