СКОНТО ООД

altech.bg%20
Баскетболна доминация на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ при VIII-X клас ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 28 Февруари 2015 23:24
 
Юношите на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" се наложиха във финала срещу ПГГС "Христо Ботев" с 21 точки разлика

Отборите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ спечелиха баскетболните титли при юношите и девойките в групата от VIII до X клас.

 
Девойките на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" са шампионки в групата от VIII до X клас

Финалната среща при девойките противопостави СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СОУ „Васил Левски“. Срещата бе най-завързаната от всички седем двубоя от общинския кръг по баскетбол. Петицата на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ измъкна крайния успех с резултат 10:7 точки и си осигури участие в областния етап от игрите.

 
Селекцията на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" продължава в областния етап от игрите

При юношите тимът на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ бе достатъчно убедителен и стана първенец след победа с 30:9 точки срещу връстниците си от ПГГС „Христо Ботев“.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.