СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 26 Февруари 2015 00:27
 

Ученици от V до VII клас

 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

24.02.2015 г.(вторник)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

 4:3

24.02.2015 г.(вторник)

14:45

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

24.02.2015 г.(вторник)

16:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

2:2

27.02.2015 г.(петък)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

3:5

27.02.2015 г.(петък)

14:45

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

0:3

27.02.2015 г.(петък)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

0:6

27.04.2015 г.(понеделник)

13:30

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

1:0

27.04.2015 г.(понеделник)

14:45

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

3:0 сл.

27.04.2015 г.(понеделник)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

0:10

29.04.2015 г.(сряда) – Среща за 3-4 място

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

7:2

29.04.2015 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

8:0

Ученици от VIII до X клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

25.02.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 3:8

25.02.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 2:5

04.03.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

04.03.2015 г.(сряда)

15:30

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 11:0

09.03.2015 г.(понеделник)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

непроведен

18.03.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

3:6

20.03.2015 г. (петък)-ФИНАЛ

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 3:5 

Ученици от XI до XII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

23.02.2015 г.(понеделник)

14:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 3:0 (сл.)

23.02.2015 г.(понеделник)

15:30

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 0:14

26.02.2015 г.(четвъртък)

14:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

5:2

26.02.2015 г.(четвъртък)

16:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 8:0 

19.03.2015 г.(четвъртък)

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

5:4

05.03.2015 г.(четвъртък)

15:30

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

  непроведен

Всичко за общинските ученически игри във Велинград (2013/14 г.):

Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 

Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 

Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 

„Горската“ сила първа при юношите 

Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 

Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 

Приключиха общинските игри по тенис на маса 

Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 

Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“

7-голов трилър на старта на футболния турнир 

4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)
3:3Чавдар (Етрополе)
КРПирин (Разлог)
1:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Банско
КРБеласица (Пч)
6:2Германея (Сб)
КРРилски спортист
1:0Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
0:1Миньор (Пк)

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:1Балкан (Бот)       

Обл. п-во за деца - VI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)1:3Чико-Бунара (Бяга)

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)
2:2Оборище II (Пан)
КР   Левски (Пат)
6:0Тракиец (Глав)
КРВеличково
1:2Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)
0:4Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)
0:4Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:2Чико-Бунара (Бяга)
КРБотев (М. клисура)
0:6Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)
4:4Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
11+1728
2Пирин (Разлог)
11+1826
3 Оборище (Панагюрище)
11+1024
 4  Сливнишки герой (Сливница)
11+719
5 Вихрен (Сандански)
11+119
6 Банско
11+919
7Рилски спортист (Самоков)
11-218
8Миньор (Перник)
11+516
9Беласица (Петрич)
11+716
10
Чавдар (Етрополе)
11+716
11Балкан (Ботевград)
11-313
 12 Германея (Сапарева баня)
11-1113
13Марек (Дупница)
11-111
14Септември (Симитли)
11-611
 15  Надежда (Доброславци)
11-139
16Ботев (Ихтиман)
11-99
17Спортист (Своге)
11-126
18Велбъжд (Кюстендил)
11-243
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2018 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Рилски спортист
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Оборище (Пан)
16:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Надежда (Добр)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Балкан (Бот)
-:-Миньор (Пк)
16:00Сливнишки герой
-:-Беласица (Пч)
16:00Септември (Сим)-:-Пирин (Разлог)
16:00Банско
-:-Марек (Дупница)
16:00Германея (Сб)-:-Спортист (Своге)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
10+2325
2Левски (Паталеница)
10+1424
3Чепинец (Велинград)
10+1623
 4 Балкан (Варвара)
10+1121
5Брацигово
10+1118
6Величково
10+817
7Сарая
10+415
 8 Вихър (Ветрен)10-113
9Тракиец (Главиница)
10-1512
10
Тракия (Пазарджик)
10-911
11Оборище II (Панагюрище)
10 011
 12 Спартак (Калугерово)
10 010
13Родопи (Козарско)
10-68
14Марица (Белово)
10-78
 15  Ботев (Момина клисура)
10-275
 16 Локомотив (Септември)
10-223
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

27 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Брацигово
-:-Левски (Пат)
16:00 Сарая-:- Родопи (Коз)
16:00         Тракия (Пз)
-:-Локомотив (Септ)

28 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Величково
16:00Спартак (Кал)
-:-Балкан (Варвара)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Марица (Белово)
16:00Тракиец (Глав)
-:-Ботев (М. клисура)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.