СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 25 Февруари 2015 23:27
 

Ученици от V до VII клас

 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

24.02.2015 г.(вторник)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

 4:3

24.02.2015 г.(вторник)

14:45

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

24.02.2015 г.(вторник)

16:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

2:2

27.02.2015 г.(петък)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

3:5

27.02.2015 г.(петък)

14:45

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

0:3

27.02.2015 г.(петък)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

0:6

27.04.2015 г.(понеделник)

13:30

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

1:0

27.04.2015 г.(понеделник)

14:45

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

3:0 сл.

27.04.2015 г.(понеделник)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

0:10

29.04.2015 г.(сряда) – Среща за 3-4 място

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

7:2

29.04.2015 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

8:0

Ученици от VIII до X клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

25.02.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 3:8

25.02.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 2:5

04.03.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

04.03.2015 г.(сряда)

15:30

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 11:0

09.03.2015 г.(понеделник)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

непроведен

18.03.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

3:6

20.03.2015 г. (петък)-ФИНАЛ

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 3:5 

Ученици от XI до XII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

23.02.2015 г.(понеделник)

14:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 3:0 (сл.)

23.02.2015 г.(понеделник)

15:30

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 0:14

26.02.2015 г.(четвъртък)

14:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

5:2

26.02.2015 г.(четвъртък)

16:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 8:0 

19.03.2015 г.(четвъртък)

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

5:4

05.03.2015 г.(четвъртък)

15:30

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

  непроведен

Всичко за общинските ученически игри във Велинград (2013/14 г.):

Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 

Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 

Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 

„Горската“ сила първа при юношите 

Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 

Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 

Приключиха общинските игри по тенис на маса 

Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 

Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“

7-голов трилър на старта на футболния турнир 

4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 

 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XX кръг

3 март 2021 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:0Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)1:3Балкан (Варвара)
КРЛозен1:6Левски (Пат)
КРВеличково4:0Тракиец (Глав)
КРЛевски (Ракитово)2:4Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)1:0Родопи (Коз)
КРБрацигово5:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.