СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 25 Февруари 2015 23:27
 

Ученици от V до VII клас

 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

24.02.2015 г.(вторник)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

 4:3

24.02.2015 г.(вторник)

14:45

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

24.02.2015 г.(вторник)

16:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

2:2

27.02.2015 г.(петък)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

3:5

27.02.2015 г.(петък)

14:45

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

0:3

27.02.2015 г.(петък)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

0:6

27.04.2015 г.(понеделник)

13:30

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

1:0

27.04.2015 г.(понеделник)

14:45

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

3:0 сл.

27.04.2015 г.(понеделник)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

0:10

29.04.2015 г.(сряда) – Среща за 3-4 място

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

7:2

29.04.2015 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

8:0

Ученици от VIII до X клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

25.02.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 3:8

25.02.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 2:5

04.03.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

04.03.2015 г.(сряда)

15:30

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 11:0

09.03.2015 г.(понеделник)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

непроведен

18.03.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

3:6

20.03.2015 г. (петък)-ФИНАЛ

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 3:5 

Ученици от XI до XII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

23.02.2015 г.(понеделник)

14:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 3:0 (сл.)

23.02.2015 г.(понеделник)

15:30

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 0:14

26.02.2015 г.(четвъртък)

14:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

5:2

26.02.2015 г.(четвъртък)

16:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 8:0 

19.03.2015 г.(четвъртък)

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

5:4

05.03.2015 г.(четвъртък)

15:30

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

  непроведен

Всичко за общинските ученически игри във Велинград (2013/14 г.):

Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 

Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 

Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 

„Горската“ сила първа при юношите 

Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 

Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 

Приключиха общинските игри по тенис на маса 

Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 

Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“

7-голов трилър на старта на футболния турнир 

4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.