СКОНТО ООД

altech.bg%20
СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ класира 2 отбора в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Февруари 2015 23:21
 
Всички волейболни срещи се играха на 21 февруари в спортната зала към градския стадион във Велинград

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ защити лидерското си място в надпреварата по волейбол. Велинградското учебно заведение бе единственото, което записа участие и в 4-те финала от общинския кръг.

 
Девойките на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" взеха квота за областните игри по волейбол

Възпитаниците на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ извоюваха 2 шампионски титли.

Първата грабнаха девойките (XI-XII клас), които стигнаха до успех с 2:0 гейма срещу връстничките си от СОУ „Васил Левски“. Първата част бе изключително оспорвана, но победителките измъкнаха крайното 27:25. Във втория гейм точковото съотношение бе 25:21, отново в полза на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“.

 
Шампионският отбор на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" при юношите от VIII до X клас

Юношеският тим на училището (VIII – X клас) стана общински първенец, след като разби съперниците си от СОУ „Васил Левски“. В първата част победителите затвориха гейма при 25:9, а във втората позволиха на съперника да взема само 4 точки.

 
Юношеският отбор на СОУ "Васил Левски" - Велинград (VIII-X клас) имаше най-трудната задача на полето

Двата тима на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ ще представят Велинград в мачовете от областния етап на ученическите игри.

 
Главният експерт от Община Велинград Веселина Златева награди отборите в отделните възрастови групи

За постигнатите резултати отборите, участвали в общинския кръг пък бяха наградени с купи, плакети, грамоти и топки от Община Велинград.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.