СКОНТО ООД

altech.bg%20
СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ класира 2 отбора в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 22 Февруари 2015 00:21
 
Всички волейболни срещи се играха на 21 февруари в спортната зала към градския стадион във Велинград

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ защити лидерското си място в надпреварата по волейбол. Велинградското учебно заведение бе единственото, което записа участие и в 4-те финала от общинския кръг.

 
Девойките на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" взеха квота за областните игри по волейбол

Възпитаниците на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ извоюваха 2 шампионски титли.

Първата грабнаха девойките (XI-XII клас), които стигнаха до успех с 2:0 гейма срещу връстничките си от СОУ „Васил Левски“. Първата част бе изключително оспорвана, но победителките измъкнаха крайното 27:25. Във втория гейм точковото съотношение бе 25:21, отново в полза на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“.

 
Шампионският отбор на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" при юношите от VIII до X клас

Юношеският тим на училището (VIII – X клас) стана общински първенец, след като разби съперниците си от СОУ „Васил Левски“. В първата част победителите затвориха гейма при 25:9, а във втората позволиха на съперника да взема само 4 точки.

 
Юношеският отбор на СОУ "Васил Левски" - Велинград (VIII-X клас) имаше най-трудната задача на полето

Двата тима на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ ще представят Велинград в мачовете от областния етап на ученическите игри.

 
Главният експерт от Община Велинград Веселина Златева награди отборите в отделните възрастови групи

За постигнатите резултати отборите, участвали в общинския кръг пък бяха наградени с купи, плакети, грамоти и топки от Община Велинград.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.