СКОНТО ООД

shopsector.com%20
На 18 декември връчват спортните "Оскар"-и за 2014-а ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Ноември 2014 15:10
 
Зам. кметът Исмет Бабучи (най-вдясно) се срещна с представителите на клубовете и медиите
 
Четири клуба имаха пратеници на днешната работна сбирка във връзка с награждаването на най-добрите спортисти на Велинград за 2014 г. 
 
Тристранната среща в общината протече в присъствието на представители на клубовете, журналисти и служители от администрацията. 
 
От страна на общината участие в дискусията взеха ресорният заместник кмет Исмет Бабучи и служителите на администрацията Невена Шуманова и Станислава Енчевска.
 
Присъстващите обсъдиха предложения и идеи, свързани с предстоящото награждаване на спортистите от велинградските клубове. 
 
За поредна година се прие моделът, според който всеки спортен клуб ще номинира най-успелите си през годината състезатели. По настояване на отделни клубове, този път няма да важи ограничението за трима номинирани.

"Клубовете, които имат по-голям брой шампиони в даден спорт имат пълното право да ги посочат", приеха участниците в срещата.

На срещата бе дискутирана "болната" тема с излъчването на Спортист на годината. Присъстващите представители на медиите се обединиха около идеята да се започне работа по изготвянето на регламент, по който да става точкуването и определянето на най-добрия спортист на Велинград. Поради кратките срокове, подобна класация за 2014-а няма да се прави. Взе се решение журналистите да проведат работна среща през януари 2015 г.

Церемонията по награждаването на велинградските спортисти ще се проведе на 18 декември (сряда) от 18,00 часа в Туристическия информационен център. Срокът за представяне на номинациите от страна на клубовете е до 5 декември (включително).

Георги БЕЛЕВ

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)0:2ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)2:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)2:1ОФК Елин Пелин
КРЧавдар (Етрополе)2:0Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)2:1Рилски спортист
КРСливнишки герой2:0Септември (Сим)
КРПирин (Разлог)1:2Вихрен (Санд)
КРБанско0:0Пирин (ГД)
КРМарек (Дупница)2:0Ботев (Ихтиман)

Обл. п-во за деца - IV кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Рак)0:7Чепинец (Вел)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЛевски (Пат) 5:1 Зенит (В. дол)

14 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВеличково 5:4Брацигово

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРодопи (Коз)4:1Братаница

15 октомври 2017 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРОборище II (Пан) 2:3 Локомотив (Септ)

15 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:5Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
КРСарая1:1Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)6:1Тракиец (Глав)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VI кръг

15 октомври 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Витоша (Бистрица)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)11+1725
3 Септември (Симитли)11+1524
 4  Хебър (Пазарджик)11+1224
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско11+318
7 Чавдар (Етрополе)11+217
8Сливнишки герой (Сливница)11-116
9Пирин (Разлог)11+514
10
Рилски спортист (Самоков)11-114
11Балкан (Ботевград)11-113
 12 Беласица (Петрич)11-713
13Марек (Дупница)11+112
14Свобода (Пещера)11-911
 15  Пирин (Гоце Делчев)11-910
16ОФК Елин Пелин11-138
17Германея (Сапарева баня)11-195
18Ботев (Ихтиман)11-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Свобода (Пещера)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Вихрен (Санд)-:-Германея (Сб)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-ОФК Елин Пелин
16:00Беласица (Пч)-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)-:-Банско
16:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
16:00Пирин (ГД)-:-Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Брацигово9+1724
3 Балкан (Варвара)9+1422
 4  Левски (Паталеница)9+718
5 Вихър (Ветрен)9+418
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Оборище II (Панагюрище)9+413
 8 Локомотив (Септември)9+412
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково9-78
13Тракиец (Главиница)9-115
14Зенит (Ветрен дол)9-265
 15  Братаница9-264
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Братаница-:-Левски (Пат)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
16:00Зенит (В. дол)-:-Величково

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер