СКОНТО ООД

altech.bg%20
На 18 декември връчват спортните "Оскар"-и за 2014-а ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Ноември 2014 14:10
 
Зам. кметът Исмет Бабучи (най-вдясно) се срещна с представителите на клубовете и медиите
 
Четири клуба имаха пратеници на днешната работна сбирка във връзка с награждаването на най-добрите спортисти на Велинград за 2014 г. 
 
Тристранната среща в общината протече в присъствието на представители на клубовете, журналисти и служители от администрацията. 
 
От страна на общината участие в дискусията взеха ресорният заместник кмет Исмет Бабучи и служителите на администрацията Невена Шуманова и Станислава Енчевска.
 
Присъстващите обсъдиха предложения и идеи, свързани с предстоящото награждаване на спортистите от велинградските клубове. 
 
За поредна година се прие моделът, според който всеки спортен клуб ще номинира най-успелите си през годината състезатели. По настояване на отделни клубове, този път няма да важи ограничението за трима номинирани.

"Клубовете, които имат по-голям брой шампиони в даден спорт имат пълното право да ги посочат", приеха участниците в срещата.

На срещата бе дискутирана "болната" тема с излъчването на Спортист на годината. Присъстващите представители на медиите се обединиха около идеята да се започне работа по изготвянето на регламент, по който да става точкуването и определянето на най-добрия спортист на Велинград. Поради кратките срокове, подобна класация за 2014-а няма да се прави. Взе се решение журналистите да проведат работна среща през януари 2015 г.

Церемонията по награждаването на велинградските спортисти ще се проведе на 18 декември (сряда) от 18,00 часа в Туристическия информационен център. Срокът за представяне на номинациите от страна на клубовете е до 5 декември (включително).

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XX кръг

3 март 2021 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:0Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)1:3Балкан (Варвара)
КРЛозен1:6Левски (Пат)
КРВеличково4:0Тракиец (Глав)
КРЛевски (Ракитово)2:4Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)1:0Родопи (Коз)
КРБрацигово5:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.