СКОНТО ООД

altech.bg%20
Без Турал Метков на Рали България 2009 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 17 Юли 2009 21:41
 © снимка: http://rallybulgaria.com

Велинградският автомобилен ас Турал Метков с навигатор Теодора Попова няма да участват на започващото в събота (18 юли) Рали България 2009. Той имаше предварителна заявка за участие, но днес стана ясно, че заедно с още 5 екипажа твърдо пропуска надпреварата.

Екипажът Турал Метков – Теодора Попова се състезава за отбора на TM Motorsport с автомобил Peugeot 206 RC в клас N/3.

Общо 36 екипажа ще се включат в тазгодишното 40-то юбилейно издание на Рали България 2009. Състезанието е пети кръг от Европейския рали шампионат и четвърти кръг от Националния рали шампионат. Рали България тази година ще включва 12 скоростни отсечки.

Най-големите надежди за добро представяне от българска страна са свързани с имената на водещите ни пилоти Крум Дончев, Димитър Илиев и Ясен Попов.

Рали България 2009 събира европейския елит в автомобилния спорт. Сред 15-те чужди екипажа блести името на лидера във временното класиране за Европейския рали шампионат Михал Соловов (Peugeot 207 S2000). Освен него любителите на автомобилния спорт ще имат възможност да се насладят на живо и на италианските асове Корадо Фонтана, Лука Бети и Джандоменико Басо.

Заради провеждането на Рали България в събота и неделя на територията на област Пазарджик ще бъдат затворени следните пътни отсечки:

18.07.2009 г. (събота)
 
Церово – Баталите – Мухово (от 10:00 ч. до 18:00 ч.)
Славовица – Долно Вършило – Тунели ”Троянови врата” (от 11:00 ч. до 19:00 ч.)

19.07.2009 г. (неделя)
 
Церово – Мухово (от 08:00 ч. до 16:00 ч.)
Юндола – Белово (от 07:00 ч. до 15:00 ч.)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.