СКОНТО ООД

altech.bg%20
Успешно участие на ПК Белмекен на Немо къп, Ангел Йовчев с 5 медала ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 27 Октомври 2014 21:14
Състезателите на ПК Белмекен с треньорката си Йорданка Пенина на македонска земя

На 25 и 26 октомври в Скопие (Македония) се проведе 10-то издание на плувния турнир „Немо къп“ 2014. В престижното състезание участваха и възпитаници на Плувен клуб  „Белмекен“ – Велинград, водени от треньорката  Йорданка Пенина. Турнирът протече на 25-метров басейн и събра състезатели от 35 плувни клуба от България, Сърбия, Великобритания, Гърция, Турция, Албания и Македония. 

Ангел Йовчев

При юношите младша възраст Ангел Йовчев спечели безапелационно 3 златни медала на 50 и 200 м св. стил и 200 м. съчетано,  както и 2 сребърни  отличия на 400 м. св. стил. и 100 м съчетано.

При старшата възраст Стоян Допчев завоюва 2 бронзови медала на 50 и 100 м. св. стил.

Останалите Димитър Смиленов, Костадин Ачев, Андреа Шаламанова, Ивана Цвеева, Дарина Гълева и Анна-Мария Гагова, всички родени 2003 г., бяха в група с една година по-големи деца и постигнаха лични резултати, някои от които в тройката за тяхната възраст.

Пред репортер на velsport24.com, треньорката Йорданка Пенина изрази задоволство от добрите резултати и мотивацията  на състезателите.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.