СКОНТО ООД

altech.bg%20
Успешно участие на ПК Белмекен на Немо къп, Ангел Йовчев с 5 медала ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 27 Октомври 2014 22:14
Състезателите на ПК Белмекен с треньорката си Йорданка Пенина на македонска земя

На 25 и 26 октомври в Скопие (Македония) се проведе 10-то издание на плувния турнир „Немо къп“ 2014. В престижното състезание участваха и възпитаници на Плувен клуб  „Белмекен“ – Велинград, водени от треньорката  Йорданка Пенина. Турнирът протече на 25-метров басейн и събра състезатели от 35 плувни клуба от България, Сърбия, Великобритания, Гърция, Турция, Албания и Македония. 

Ангел Йовчев

При юношите младша възраст Ангел Йовчев спечели безапелационно 3 златни медала на 50 и 200 м св. стил и 200 м. съчетано,  както и 2 сребърни  отличия на 400 м. св. стил. и 100 м съчетано.

При старшата възраст Стоян Допчев завоюва 2 бронзови медала на 50 и 100 м. св. стил.

Останалите Димитър Смиленов, Костадин Ачев, Андреа Шаламанова, Ивана Цвеева, Дарина Гълева и Анна-Мария Гагова, всички родени 2003 г., бяха в група с една година по-големи деца и постигнаха лични резултати, някои от които в тройката за тяхната възраст.

Пред репортер на velsport24.com, треньорката Йорданка Пенина изрази задоволство от добрите резултати и мотивацията  на състезателите.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.