СКОНТО ООД

altech.bg%20
Вангелина Драганова ще участва на младежка олимпиада във Финландия ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 16 Юли 2009 22:22
 © снимка: SportsGallery.eu

Най-изявената състезателка на ПК „Белмекен” – Вангелина Драганова бе включена в състава на националния отбор на България по плуване (девойки). 14-годишната велинградчанка ще вземе участие от 18 до 24 юли 2009 г. на Европейския младежки олимпийски фестивал (EYOF) в Тампере, Финландия. Проявата се провежда през 2 години и събира млади спортисти от 49-те страни - членки на Асоциацията на Европейските олимпийски комитети (EOC). Организаторите очакват около 2500 участници на възраст от 13 до 16 години в 9 вида спорт - лека атлетика, колоездене, гимнастика, джудо, плуване, тенис, баскетбол, волейбол и хандбал.

Повиквателната за националния отбор за Вангелина Драганова е следствие от силното и представяне през тази година.

Въпреки крехката си възраст, състезателката на ПК „Белмекен” грабна 2 сребърни (100 и 200 м бруст) и 1 бронзов медал (50 м бруст) от завършилото преди по-малко от седмица Държавно първенство за мъже и жени в столицата.

Две седмици преди това Вангелина Драганова взе 3 златни медала на първенството за девойки младша възраст във Варна.

Общо тази година в плуването тя спечели 6 златни и 1 бронзов медал при девойките младша възраст, както и 6 отличия при жените (2 сребърни и 4 бронзови).

В началото на годината Вангелина Драганова бе определена и за Спортист №1 на Община Велинград за 2008 до 14 години.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

ППХебър (Пз)
2:0Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
ППМиньор (Пк)
1:0Рилски спортист
ППСливнишки герой
0:0Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
ППБалкан (Бот)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 239 посетителя в сайта

Приятели

. .
.