СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец без треньора си в дербито с Балкан ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 30 Септември 2014 23:13
 
Димитър Мутафов ще следи от трибуните домакинския мач срещу Балкан (Варвара)

Без своя старши треньор в домакинския мач с Балкан (Варвара) ще бъде отборът на Чепинец. На свое заседание днес Зоналната дисциплинарна комисия наказа за срок от 1 мач наставникът Димитър Мутафов и го глоби със 125 лева. Футболистът на велинградчани Мартин Кендашки пък ще пропусне следващите 2 срещи на тима. Двамата бяха изгонени от резервната скамейка на Чепинец по време на визитата на Конелиано (Герман). Повод за реакцията им стана спестено изгонване на бившия македонски национал Роберт Петров. В четвъртък отбора на Чепинец ще бъде воден в дербито срещу Балкан (Варвара) от другия наставник на тима Митко Ваклинов.

 
Мартин Кендашки

Червен картон в срещите от изминалия кръг получи и Зефир Катунчев от Пирин (Гоце Делчев). Играчът на неврокопчани е лишен от състезателни права за 1 мач.

Парична санкция в размер на 125 лева бе наложена на Оборище (Панагюрище). Причината е хвърлени единични предмети от страна на публиката в домакинския мач срещу Витоша (Бистрица), уточниха от Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – София.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:1Марек (Дупница)   
КРБотев (Ихтиман)1:4Оборище (Пан)
КР Миньор (Пк)5:0Спортист (Своге)
КРБанско
0:0Вихрен (Санд)
КРЧавдар (Етрополе)
2:0Велбъжд (Кн)
КРСливнишки герой
3:1Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
2:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)1:1Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)3:2Надежда (Добр)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 68 посетителя в сайта

Приятели

. .
.