СКОНТО ООД

altech.bg%20
4 от 4 за децата на Чепинец след 8 гола в Батак ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 29 Септември 2014 18:16
 
Децата на Чепинец продължават без загубена точка в шампионата

Детският тим на Чепинец продължава победната си серия в областното първенство. Велинградчани, предвождани от тандема Ангел Минчев – Стефан Караманов записаха четвърти пореден успех. Чепинец спечели с 8:0 визитата си на отбора на Батак.

С шест гола блесна Съли Тахчиев, който още до почивката оформи своя хеттрик в двубоя. Останалите 2 попадение бяха дело на Благой Костандовски.

 
Съли Тахчиев (вляво) добави 6 гола към сметката си

Общо три тима имат пълен актив от точки в областното първенство – Чепинец, Чико и Левски (Ракитово). В събота (4 октомври) велинградската селекция ще приеме тима от Бяга в дербито на кръга.

ДЕЦА (област Пазарджик) - IV кръг

Батак – Чепинец (Велинград) 0:8
Свобода (Пещера) – Тракиец (Главиница) 0:22
Марица (Белово) – Бенковски (Пазарджик) 9:1
Оборище (Панагюрище) – Балкан (Варвара) 2:1
Брацигово – Левски (Ракитово) 0:1
Чико (Бяга) – Локомотив (Септември) 6:0

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Оборище (Пан)-:-Беласица (Пч)
14:00Миньор (Пк)-:-Надежда (Добр)
14:00ФК Кюстендил-:-Балкан (Бот)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско-:-Вихрен (Санд)
14:00Сливнишки герой-:-Спортист (Своге)
ОТЛРилски спортист-:-Перун (Кресна)
14:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етрополе)
Септември (Сим)-почива

4-та лига Пз - XVI кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00   Лозен-:-Балкан (Варвара)
14:00Родопи (Коз)-:-Тракия (Пз)
14:00 Марица (Белово)-:-Тракиец (Глав)
14:00Левски (Пат)-:-Сарая

23 февруари 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)  
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
 Брацигово-почива
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.