Чепинец вкара 7 гола за ЧРД на треньора си ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 26 Септември 2014 19:23

Детският отбор на Чепинец (в синьо) надигра гостите от Брацигово със 7:1

Детският тим на Чепинец записа трети пореден успех в областното първенство. В четвъртък велинградчани разбиха със 7:1 гостите от Брацигово.

Чепинец поведе с класическото 3:0 през първата част. Хеттрик за велинградчани реализира голаджията Съли Тахчиев, който се разписа последователно в 20-та, 28-та и 30-та минута.
През втората част гостите от Брацигово намалиха на 3:1 с попадение на Иван Александров в 56-та минута. Втори хеттрик в мача заби друг играч на велинградчани – Димитър Китов. Той бе точен в противниковата мрежа в 60-та, 66-та и 67-та минута.

Съли Тахчиев (вляво) реализира хеттрик в двубоя

Един гол в 62-та реализира и техничаря Благой Костандовски.

Техничарят Благой Костандовски (с топката) се разписа срещу Брацигово

Изразителната победа бе истински подарък за треньора Стефан Караманов. Единият от двамата наставници на детския отбор на Чепинец в деня на срещата честваше своя рожден ден. Младият специалист пък се отчете пред своите възпитаници с подобаваща почерпка преди двубоя.

Треньорският тандем на детския отбор на Чепинец - Стефан Караманов (вляво) и Ангел Минчев (вдясно)

Наскоро Стефан Караманов имаше още един голям повод да почерпи. Бившият играч на Чепинец стана баща на първороден син, който получи името Кристиян. Тогава възпитаниците на Стефан Караманов веднага предрекоха на Караманов-младши кариера като тази на един от техните идоли – Кристиано Роналдо.

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168