СКОНТО ООД

altech.bg%20
13 гола на футболен спектакъл в Ракитово ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 15 Юли 2009 11:39
 Ветераните на Левски (Ракитово) и Левски (София) предложиха много голове и майсторски изпълнения на зрителите

Столичния „Левски” спечели с 4-9 визитата си на Левски (Ракитово) при ветераните. Приятелският двубой се изигра в събота (11 юли) на местния стадион „9-ти септември”.   „Сините” от столицата нанизаха 4 попадения още до почивката. В 5-та минута резултата откри Сашо Начев, който до края оформи своя хеттрик в срещата. Малко по-късно Ангел Станков вкара от дузпа за 0-2. В 25-та минута Красимир Чавдаров реализира за класическото 0-3. Точно след половин час игра точен бе и Божидар Искренов – Гибона.

В самото начало на втората част Ангел Костов от домакините намали резултата на 1-4. Сашо Начев и Стефан Василев доведоха нещата за възпитаниците на наставника Александър Манолов до 1-6. Ангел Костов от дузпа не даде шанс на вратаря Стефан Стайков, правейки 2-6. Броени минути след него и Васко Спасов записа името си сред голмайсторите за 3-6. В средата на второто полувреме Валентин Клинков увеличи аванса на столичани за 3-7. Янко Попчев се отчете с точен изстрел за 4-7. Минута преди края Сашо Начев направи резултата 4-8. Секунди преди последния съдийски сигнал на велинградския арбитър Георги Белев, Валентин Димитров оформи крайното 4-9.  

По традиция след срещата двата отбора се събраха в елитно местно заведение, където заложиха на отбрани питиета и мезета. Доброто настроение доминираше, а ветераните си припомниха не един и два спомена от футболната си кариера.

Отбор на Левски (Ракитово) - ветерани:

1.Никола Божанов, 2.Любо Еков, 3.Ангел Ангелиев, 4.Борислав Комсалов, 5.Ангел Костов, 6.Ангел Станков, 7.Щерян Попчев, 8.Орлин Грънчаров, 9.Никола Попчев, 10.Пламен Керин, 11.Димо Янушев (Янко Попчев, Иван Шошев, Сашо Фотев, Милен Попчев, Стойчо Зарев, Васко Спасов)


Отбор на ПФК Левски (София) - ветерани:

1.Стефан Стайков, 2.Красимир Коев, 3.Руслан Вуцов, 4.Васил Диков, 5.Николай Марков, 6.Красимир Чавдаров, 7.Стефан Василев, 8.Стефан Павлов, 9.Ангел Станков, 10.Сашо Начев, 11.Божидар Искренов (Валентин Клинков, Валентин Димитров, Емил Борисов).

Главен съдия – Георги Белев (Велинград)

Стадион «9-ти септември» - 100 зрители

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)
0:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)1:1Сливнишки герой
КРБотев (Ихтиман)
1:2Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)
1:4Банско
КРМарек (Дупница)1:1Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:0Септември (Сим)
КРРилски спортист
1:0Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)
1:0Германея (Сб)
КРПирин (Разлог)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - V кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Марица (Белово)1:1Балкан (Варвара)
КРСарая
0:3Брацигово
КРРодопи (Коз)
2:4Величково

16 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР Чепинец (Вел)
2:1Левски (Пат)
КРЧико-Бунара (Бяга)
2:0Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)
1:2Тракиец (Глав)
КР Вихър (Ветрен)
6:0Ботев (М. клисура)
КРОборище II (Пан)
2:0Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - I кръг

16 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)5:1Чепинец (Вел)    
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 67 посетителя в сайта

Приятели

. .
.