СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец отпадна за купата на АФЛ след дузпи ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 24 Септември 2014 20:30

 
Играчите на Чепинец (в червено-синьо) и Чико (в жълто-оранжево) се срещнаха за Купата на АФЛ

Отборът на Чепинец (Велинград) приключи участието си в турнира за Купата на АФЛ. Велинградският състав отстъпи след изпълнение на дузпи срещу домакините от Чико (Бяга). В редовното време мачът не излъчи победител и завърши с равенство 2:2. 

Домакините от Бяга поведоха в двубоя срещу Чепинец с гол от дузпа в 12-та минута. В 25-та Славиян Костадинов изравни. Отново той в 42-та минута даде аванс на Чепинец за 1:2. В 63-та минута тимът на Чико вкараха за 2:2. При 11-метровите удари домакините демонстрираха по-точен мерник и с общ резултат 5:3 си осигуриха участие в областния финал на турнира.

Там съперник на Чико ще бъде отборът на Оборище (Панагюрище), който се класира напред, побеждавайки с 10:0 гостите от Балкан (Варвара).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.