Чепинец с труден успех на старта при децата ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Септември 2014 23:42

Играчите на Чепинец (в тъмносиньо) изковаха победата през втората част

Детският отбор на Чепинец откри новия сезон с победа. Велинградчани стигнаха до труден домакински успех с 2:1 срещу гостите от Марица (Белово). Домакините бяха лишени от услугите на двама от основните си играчи. Срещата поради здравословни причини пропуснаха голаджията Съли Тахчиев и техничаря Стоян Сотиров – Меси. Последният бе избран за играч №1 в тазгодишното издание на турнира „Децата и футболът“, проведен в Пазарджик. Тяхното отсъствие се отрази на игровия облик на тима, селектиран от треньорския щаб Минчев-Караманов.

ФК Чепинец (Велинград) - деца

Пъвата част бе бедна на опасности, но и двата тима пропуснаха по едно изгодно положение. Домакините се разминаха с гола, след като топката „кацна“ на напречна греда след майсторско изпълнение на Марио Иванов. Нападател на Марица пък стреля в аут от чиста позиция.

ФК Марица (Белово) - деца

След почивката усилията на велинградчани дадоха резултат в 43-та минута. Центриране отдясно бе засечено на метър от голлинията от дебютанта Димитър Китов, който откри. Въпреки че държаха инициативата, велинградчани допуснаха изравняване. В 58-та минута Алиджан Асенов възстанови статуквото. Последната дума имаше Марио Иванов. В 65-та минута младият талант прехвърли с майсторско изпълнение вратаря на беловци Димитър Илиев и остави победата на велинградска земя.

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168