СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чико и Чепинец се срещат за Купата на АФЛ ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 18 Септември 2014 20:02
 
Играчите на Чепинец (в червено-синьо) и Чико (в жълто-оранжево) ще спорят за Купата на АФЛ

Съставите на Чико (Бяга) и Чепинец (Велинград) ще премерят сили в среща от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Двубоят ще се състои на 24 септември (сряда) от 16:00 ч. на стадиона в Бяга. По правило отборът от по-ниска група е домакин на мача. Победителят от срещата ще се класира за областния финал. Там негов съперник ще бъде Оборище (Панагюрище) или Балкан (Варвара). Двата тима играят един срещу друг, за да излъчат другия финалист на областно ниво.

Първенецът на област Пазарджик ще представя областта в зоналната фаза на турнира. Участието на третодивизионните отбори на Чепинец, Оборище и Балкан в турнира, е задължително според нормативните документи на БФС. Шампионът от последния сезон в пазарджишката "А" ОФГ - Чико единствен от областта пък подаде заявка за участие в надпреварата.

Георги БЕЛЕВ 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)
0:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)1:1Сливнишки герой
КРБотев (Ихтиман)
1:2Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)
1:4Банско
КРМарек (Дупница)1:1Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:0Септември (Сим)
КРРилски спортист
1:0Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)
1:0Германея (Сб)
КРПирин (Разлог)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - V кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Марица (Белово)1:1Балкан (Варвара)
КРСарая
0:3Брацигово
КРРодопи (Коз)
2:4Величково

16 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР Чепинец (Вел)
2:1Левски (Пат)
КРЧико-Бунара (Бяга)
2:0Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)
1:2Тракиец (Глав)
КР Вихър (Ветрен)
6:0Ботев (М. клисура)
КРОборище II (Пан)
2:0Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - I кръг

16 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)5:1Чепинец (Вел)    
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.