СКОНТО ООД

altech.bg%20
Децата стартират на 19 септември, юношите - ден по-късно ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 17 Септември 2014 12:29

 
Спас Иванов - председател на ОС на БФС - Пазарджик

На 19 септември с 12 отбора ще стартира новото областно първенство при децата. Ден по-късно ще започнат срещите и в шампионата при юношите, обявиха от ОС на БФС - Пазарджик.

Съставът на Чепинец започва с домакински мачове и в двете възрасти. На 19-ти от 16:00 ч. детския отбор приема Марица (Белово). На 21-ви септември (неделя) от 11:00 ч. юношите на клуба излизат в първия си мач срещу гостите от Брацигово. Отборът на ПГГС "Христо Ботев" ще открие сезона с визита на Оборище (Панагюрище). Срещата на стадион "Орчо войвода" е насрочена за 20 септември (събота) от 10:30 ч.

Velsport24.com

ДЕЦА - 19 септември (петък) от 16:00 ч.

ФК"Батак" - Батак - ФК "Свобода-2011" - Пещера
ФК "Чико " - Бяга - ФК "Брацигово" - Брацигово
ФК "Локомотив" - Септември - ФК "Оборище" - Панагюрище
ФК "Чепинец" - Велинград - ФК "Марица" гр. Белово 
ФК "Левски-Ракитово" - Ракитово - ФК"Тракиец-2005" - Главиница
ФК"Балкан" - Варвара - ОФК "Бенковски-Пазарджик"

ЮНОШИ - 20 септември (събота) от 10:30 ч.

ФК"Оборище" - Панагюрище - ФК "ПГГС Христо Ботев " - Велинград
ФК "Сарая" - Сарая - ФК"Юнак" - Ивайло

21 септември (неделя) от 11:00 ч.
ФК "Чепинец" - Велинград - ФК "Брацигово" - Брацигово

30 септември (вторник) от 15:30 ч.

ФК "Балкан " - Варвара - ФК "Тракиец - 2005 " - Главиница

ФК "Стрелец" - Стрелча почива 

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая1:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)0:0Величково 
КРБрацигово9:0Вихър (Ветрен)
КРЛозен0:1Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР
Светкавица (Син)
1:7Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)0:2Чико-Бунара (Бяга)  
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил12+1325
3Септември (Симитли)11+1023
4Вихрен (Сандански)11+10 23
5Спортист (Своге)11+522
6Оборище (Панагюрище)12+1121
7Сливнишки герой (Сливница)11+518
8
Беласица (Петрич)11+118
9
Банско11-111
10
Надежда (Доброславци)11-411
11Чавдар (Етрополе)12-210
  12Пирин (Разлог)11-510
13Ботев (Ихтиман)11-109
14Балкан (Ботевград)10-79
 15  Марек (Дупница)11-159
16Рилски спортист (Самоков)11-137
17Перун (Кресна)12-217
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)9+4327
2Брацигово9+3821
3Чепинец (Велинград)9+2821
 4 Спартак (Калугерово)9+519
5Левски (Паталеница)9-117
6Балкан (Варвара)9+1316
7Марица (Белово)9+215
 8 Локомотив (Септември)9+413
9Величково9+111
10
Родопи (Козарско)9-111
11Тракиец (Главиница)9-49
 12 Сарая9-99
13Тракия (Пазарджик)9-126
14Лозен9-326
 15  Вихър (Ветрен)9-301
 16 Светкавица (Синитево)9-451
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.