СКОНТО ООД

altech.bg%20
Децата стартират на 19 септември, юношите - ден по-късно ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 17 Септември 2014 12:29

 
Спас Иванов - председател на ОС на БФС - Пазарджик

На 19 септември с 12 отбора ще стартира новото областно първенство при децата. Ден по-късно ще започнат срещите и в шампионата при юношите, обявиха от ОС на БФС - Пазарджик.

Съставът на Чепинец започва с домакински мачове и в двете възрасти. На 19-ти от 16:00 ч. детския отбор приема Марица (Белово). На 21-ви септември (неделя) от 11:00 ч. юношите на клуба излизат в първия си мач срещу гостите от Брацигово. Отборът на ПГГС "Христо Ботев" ще открие сезона с визита на Оборище (Панагюрище). Срещата на стадион "Орчо войвода" е насрочена за 20 септември (събота) от 10:30 ч.

Velsport24.com

ДЕЦА - 19 септември (петък) от 16:00 ч.

ФК"Батак" - Батак - ФК "Свобода-2011" - Пещера
ФК "Чико " - Бяга - ФК "Брацигово" - Брацигово
ФК "Локомотив" - Септември - ФК "Оборище" - Панагюрище
ФК "Чепинец" - Велинград - ФК "Марица" гр. Белово 
ФК "Левски-Ракитово" - Ракитово - ФК"Тракиец-2005" - Главиница
ФК"Балкан" - Варвара - ОФК "Бенковски-Пазарджик"

ЮНОШИ - 20 септември (събота) от 10:30 ч.

ФК"Оборище" - Панагюрище - ФК "ПГГС Христо Ботев " - Велинград
ФК "Сарая" - Сарая - ФК"Юнак" - Ивайло

21 септември (неделя) от 11:00 ч.
ФК "Чепинец" - Велинград - ФК "Брацигово" - Брацигово

30 септември (вторник) от 15:30 ч.

ФК "Балкан " - Варвара - ФК "Тракиец - 2005 " - Главиница

ФК "Стрелец" - Стрелча почива 

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.