СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинград е домакин на плувния шампионат за ветерани ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 05 Септември 2014 23:56
 
Ветераните от велинградската плувна школа ще атакуват отличията на Държавното първенство

256 състезатели (166 мъже и 90 жени) от 14 клуба са заявили участие на започващото на предстоящото Държавно първенство по плуване за ветерани. Домакин на шампионата, който ще се проведе на 6 и 7 септември е Велинград.

Стартовете на големия басейн на Централния минерален плаж в събота ще започнат от 16:00 ч. Началото на състезателния ден в неделя пък  ще бъде поставено в 9:00 ч.

Организатори на първенството са БФ по плувни спортове, Българската мастърс федерация и велинградските плувни клубове Чепинец и Белмекен.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Заслужено признание за плувните клубове Чепинец и Белмекен 

Велинградчанка взe 6 титли и счупи 4 рекорда в плуването 

Плувците на Чепинец стартираха с 19 медала при ветераните

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.