СКОНТО ООД

altech.bg%20
Златен дубъл за сръбския Партизан във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 05 Септември 2014 22:00
 
Талантите на Партизан отнесоха 2 трофея в Сърбия

Две шампионски купи от първото издание на международния детски турнир за купата на Велинград отнесе на сръбска земя тима на Партизан (Белград). Формациите на „гробарите“ при наборите 2001 и 2004 г. спечелиха златните отличия в двете възрасти.

 
Преди началото на финалната среща между Партизан и Славия

Във финалния мач при U14 Партизан постигна разгромен успех със 7:0 срещу столичния тим на Славия. Още през първата част „малките гробари“ натрупаха солиден аванс от 3 гола. През вторите 35 минута, сърбите бяха още по-убедителни и добавиха нови 4 гола към сметката си.

 
Партизан (в тъмни екипи) записа 5 победи на стадиона във Велинград

По-голямата част от мача премина при проливен дъжд, което не позволи награждаването да премине на открито.

 
Лошото време и проливен дъжд не уплашиха зрителите

Организаторите проведоха церемонията в спортната зала към градския стадион във Велинград. Шампионската купа на Партизан (Белград) при набор 2001 връчи кметът на Община Велинград Иван Лебанов.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.