СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ясни са полуфиналистите за купа „Велинград“ при набор 2001 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Септември 2014 19:13
 
Отборите на Партизан (в тъмни екипи) и Славия (в бяло) продължават в полуфиналната фаза при набор 2001

Тимовете на Партизан (Белград), Славия (София), Черно море (Варна) и Ботев (Пловдив) остават в битката за купа „Велинград“ при набор 2001. Четирите тима се класираха за полуфиналите на провеждащия се първи международен детски турнир в курортния град.

Съставите на Партизан (Белград) и Славия (София) продължават напред, след като заеха първите две места в група „А“.

Сръбският отбор постигна 3 победи и финишира като лидер в група „А“ на надпреварата. Второто място остана за Славия. Столичани записаха победа, равенство и загуба, но това им бе напълно достатъчно, за да се класират в топ 4.

 
Софийският ДИТ Спорт (в оранжево-черно) и Черноморец (в синьо) ще спорят за позициите от 5-то до 8-мо място

В другата група головата разлика се оказа решаваща за лидерската позиция. С актив от 7 точки и по-добри показатели, първото място взе отборът на Черно море (Варна). Втори се нареди съставът на Ботев (Пловдив).

 
Черно море (в зелено-бели фланелки) и Ботев (в жълти) влязоха във финалната четворка на турнира във Велинград

Тимовете, завършили на третите и четвъртите места в двете предварителни групи пък ще играят за класиране от 5-то до 8-то място.

 
Съставите на Берое (в зелено-бяло) и Етър (във виолетово) завършиха съответно трети и четвърти в своята група

Организатори на турнира са Туристическа агенция „Национал турс“, Община Велинград и Община Ракитово.

Спортният сайт VELSPORT24.com е сред медийните партньори на турнира.

НАБОР 2001

Група „А“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Славия (София) – ДИТ Спорт (София) 1:0
Партизан (Белград, Сърбия) – Черноморец (Бургас) 9:1

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черноморец (Бургас) - ДИТ Спорт (София) 0:2
Партизан (Белград, Сърбия) – Славия (София) 1:0

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

ДИТ Спорт (София) - Партизан (Белград, Сърбия) 0:3
Черноморец (Бургас) - Славия (София) 0:0

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

1. Партизан (Белград, Сърбия) 13-1, 9
2. Славия (София) 1-1, 4
3. ДИТ Спорт (София) 2-4, 3
4. Черноморец (Бургас) 1-11, 1

Група „Б“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) 4:1
Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново) 1:0

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:1
Берое (Стара Загора) – Етър (Велико Търново) 3:2

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:0
Етър (Велико Търново) - Черно море (Варна) 0:3

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

1. Черно море (Варна) 8-2, 7
2. Ботев (Пловдив) 4-1, 7
3. Берое (Стара Загора) 4-8, 3
4. Етър (Велико Търново) 2-7, 0


4 септември 2014 г. (четвъртък) 

Полуфинал №1
9:30 ч. - Партизан (Белград, Сърбия) - Ботев (Пловдив)

Полуфинал №2
11:00 ч. - Черно море (Варна) - Славия (София)

Мач за 5-6 място
15:00 ч. - ДИТ Спорт (София) - Берое (Стара Загора)

Мач за 7-8 място
16:30 ч. - Черноморец (Бургас) - Етър (Велико Търново)


5 септември 2014 г. (петък) 

Мач за 3-4 място
9:30 ч. – Загубил полуфинал №1 – Загубил полуфинал №2

Финал
11:00 ч. - Победител в полуфинал №1 – Победител в полуфинал №2

Георги БЕЛЕВ

Още по темата:

Велинград посрещна силен детски турнир 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Германея (Сб)
КРРилски спортист
3:0Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)
2:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
1:5Банско
КРНадежда (Добр)
2:0Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)1:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:2Спортист (Своге)
КРПирин (Разлог)
2:0Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XIX кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая
5:2Тракиец (Глав)
КРРодопи (Коз)
0:0Балкан (Варвара)
КР   Вихър (Ветрен)
0:3Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Локомотив (Септ)
КР Оборище II (Пан)
2:0Тракия (Пз)  
КРЧико-Бунара (Бяга)
3:1Брацигово
КРМарица (Белово)
2:0Ботев (М. клисура)
КРСпартак (Кал)
2:0Величково

Обл. п-во за деца - VIII кръг

24 март 2019 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:5Локомотив (Септ)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
23+3259
2Оборище (Панагюрище)
23+2153
3 Вихрен (Сандански)
23+1044
 4  Банско
23+2044
5 Пирин (Разлог)
23+1743
6 Сливнишки герой (Сливница)
23+2343
7Миньор (Перник)
23+634
8Рилски спортист (Самоков)
23+234
9Беласица (Петрич)
23+630
10
Чавдар (Етрополе)
23+629
11Марек (Дупница)23-226
 12 Германея (Сапарева баня)
23-1626
13Надежда (Доброславци)
23-1922
14Септември (Симитли)
23-822
 15  Ботев (Ихтиман)
23-2722
16Спортист (Своге)
23-1718
17Балкан (Ботевград)
23-1818
18Велбъжд (Кюстендил)
23-368
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIV кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Надежда (Добр)
15:00Сливнишки герой
-:-Оборище (Пан)
15:00Миньор (Пк)
-:-Марек (Дупница)
15:00Септември (Сим)-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Банско
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Германея (Сб)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Пирин (Разлог)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
19+5552
2Чепинец (Велинград)
19+2642
3Левски (Паталеница)
19+2840
 4 Балкан (Варвара)
19+1834
5Сарая
19+1234
6Брацигово
19+1732
7Тракия (Пазарджик)
19-528
 8 Величково
19+526
9Тракиец (Главиница)
19-1625
10
Спартак (Калугерово)
19-121
11Оборище II (Панагюрище)
19-1419
 12 Вихър (Ветрен)
19-1818
13Родопи (Козарско)
19-1817
14Марица (Белово)
19-2016
 15  Локомотив (Септември)
19-3912
 16 Ботев (Момина клисура)
19-407
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XX кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)
-:-Марица (Белово)
15:00Величково
-:-Родопи (Коз)
15:00    Брацигово-:- Сарая
15:00Локомотив (Септ)-:-Оборище II (Пан) 

31 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат)
-:-Чепинец (Вел)
15:00Тракия (Пз)
-:- Чико-Бунара (Бяга)
15:00Тракиец (Глав)
-:-Спартак (Кал)
15:00Ботев (М. клисура)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 55 посетителя в сайта

Приятели

. .
.