СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Ясни са полуфиналистите за купа „Велинград“ при набор 2001 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Септември 2014 20:13
 
Отборите на Партизан (в тъмни екипи) и Славия (в бяло) продължават в полуфиналната фаза при набор 2001

Тимовете на Партизан (Белград), Славия (София), Черно море (Варна) и Ботев (Пловдив) остават в битката за купа „Велинград“ при набор 2001. Четирите тима се класираха за полуфиналите на провеждащия се първи международен детски турнир в курортния град.

Съставите на Партизан (Белград) и Славия (София) продължават напред, след като заеха първите две места в група „А“.

Сръбският отбор постигна 3 победи и финишира като лидер в група „А“ на надпреварата. Второто място остана за Славия. Столичани записаха победа, равенство и загуба, но това им бе напълно достатъчно, за да се класират в топ 4.

 
Софийският ДИТ Спорт (в оранжево-черно) и Черноморец (в синьо) ще спорят за позициите от 5-то до 8-мо място

В другата група головата разлика се оказа решаваща за лидерската позиция. С актив от 7 точки и по-добри показатели, първото място взе отборът на Черно море (Варна). Втори се нареди съставът на Ботев (Пловдив).

 
Черно море (в зелено-бели фланелки) и Ботев (в жълти) влязоха във финалната четворка на турнира във Велинград

Тимовете, завършили на третите и четвъртите места в двете предварителни групи пък ще играят за класиране от 5-то до 8-то място.

 
Съставите на Берое (в зелено-бяло) и Етър (във виолетово) завършиха съответно трети и четвърти в своята група

Организатори на турнира са Туристическа агенция „Национал турс“, Община Велинград и Община Ракитово.

Спортният сайт VELSPORT24.com е сред медийните партньори на турнира.

НАБОР 2001

Група „А“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Славия (София) – ДИТ Спорт (София) 1:0
Партизан (Белград, Сърбия) – Черноморец (Бургас) 9:1

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черноморец (Бургас) - ДИТ Спорт (София) 0:2
Партизан (Белград, Сърбия) – Славия (София) 1:0

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

ДИТ Спорт (София) - Партизан (Белград, Сърбия) 0:3
Черноморец (Бургас) - Славия (София) 0:0

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

1. Партизан (Белград, Сърбия) 13-1, 9
2. Славия (София) 1-1, 4
3. ДИТ Спорт (София) 2-4, 3
4. Черноморец (Бургас) 1-11, 1

Група „Б“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) 4:1
Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново) 1:0

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:1
Берое (Стара Загора) – Етър (Велико Търново) 3:2

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:0
Етър (Велико Търново) - Черно море (Варна) 0:3

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

1. Черно море (Варна) 8-2, 7
2. Ботев (Пловдив) 4-1, 7
3. Берое (Стара Загора) 4-8, 3
4. Етър (Велико Търново) 2-7, 0


4 септември 2014 г. (четвъртък) 

Полуфинал №1
9:30 ч. - Партизан (Белград, Сърбия) - Ботев (Пловдив)

Полуфинал №2
11:00 ч. - Черно море (Варна) - Славия (София)

Мач за 5-6 място
15:00 ч. - ДИТ Спорт (София) - Берое (Стара Загора)

Мач за 7-8 място
16:30 ч. - Черноморец (Бургас) - Етър (Велико Търново)


5 септември 2014 г. (петък) 

Мач за 3-4 място
9:30 ч. – Загубил полуфинал №1 – Загубил полуфинал №2

Финал
11:00 ч. - Победител в полуфинал №1 – Победител в полуфинал №2

Георги БЕЛЕВ

Още по темата:

Велинград посрещна силен детски турнир 

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРСептември (Сим)1:0Банско               

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСвобода (Пещера)2:1Чавдар (Етрополе)
КРРилски спортист2:2Хебър (Пз)
КРВихрен (Санд)2:0Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)3:1ОФК Елин Пелин
КРБеласица (Пч)1:3Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)1:0Сливнишки герой
КРПирин (ГД)3:2Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЦСКА 1948 (Сф)2:1Миньор (Пк)      

Обл. п-во за деца - V кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:0Спартак (Кал)

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          
КРЗенит (В. дол)1:1Величково

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)         
КРБратаница3:8Левски (Пат)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Оборище II (Пан)
КРБрацигово5:4Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)3:0Родопи (Коз)
КРСарая5:1Тракия (Пз)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VIII кръг

22 октомври 2017 г. (неделя) - 12:00 ч.

КРЧавдар (Етр)7:0Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)12+2232
2Вихрен (Сандански)12+1928
3 Септември (Симитли)12+1627
 4  Хебър (Пазарджик)12+1225
5 Миньор (Перник)12+420
6 Банско12+218
7 Пирин (Разлог)12+717
8Чавдар (Етрополе)12+117
9Сливнишки герой (Сливница)12-216
10
Рилски спортист (Самоков)12-115
11Марек (Дупница)12+215
 12 Свобода (Пещера)12-814
13Пирин (Гоце Делчев)12-813
14Беласица (Петрич)12-913
 15  Балкан (Ботевград)12-213
16Ботев (Ихтиман)12-198
17ОФК Елин Пелин12-158
18Германея (Сапарева баня)12-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Свобода (Пещера)
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Вихрен (Санд)
16:00Банско-:-Марек (Дупница)
16:00Сливнишки герой-:-Ботев (Ихтиман)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Брацигово10+1827
2Чико-Бунара (Бяга)10+3227
3 Балкан (Варвара)10+1925
 4  Левски (Паталеница)10+1221
5 Чепинец (Велинград)10+2120
6 Вихър (Ветрен)10+118
7Локомотив (Септември)10+715
 8 Сарая10+114
9Оборище II (Панагюрище)10 013
10
Спартак (Калугерово)10+612
11Тракия (Пазарджик)10-2211
 12 Величково10-79
13Зенит (Ветрен дол)10-266
14Тракиец (Главиница)10-165
 15  Братаница10-314
16Родопи  (Козарско)10-153
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

 28 октомври 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)

28 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Братаница        

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

14:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)       
16:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово 

29 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)            
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Зенит (В. дол)
16:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер