СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Ясни са полуфиналистите за купа „Велинград“ при набор 2001 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Септември 2014 20:13
 
Отборите на Партизан (в тъмни екипи) и Славия (в бяло) продължават в полуфиналната фаза при набор 2001

Тимовете на Партизан (Белград), Славия (София), Черно море (Варна) и Ботев (Пловдив) остават в битката за купа „Велинград“ при набор 2001. Четирите тима се класираха за полуфиналите на провеждащия се първи международен детски турнир в курортния град.

Съставите на Партизан (Белград) и Славия (София) продължават напред, след като заеха първите две места в група „А“.

Сръбският отбор постигна 3 победи и финишира като лидер в група „А“ на надпреварата. Второто място остана за Славия. Столичани записаха победа, равенство и загуба, но това им бе напълно достатъчно, за да се класират в топ 4.

 
Софийският ДИТ Спорт (в оранжево-черно) и Черноморец (в синьо) ще спорят за позициите от 5-то до 8-мо място

В другата група головата разлика се оказа решаваща за лидерската позиция. С актив от 7 точки и по-добри показатели, първото място взе отборът на Черно море (Варна). Втори се нареди съставът на Ботев (Пловдив).

 
Черно море (в зелено-бели фланелки) и Ботев (в жълти) влязоха във финалната четворка на турнира във Велинград

Тимовете, завършили на третите и четвъртите места в двете предварителни групи пък ще играят за класиране от 5-то до 8-то място.

 
Съставите на Берое (в зелено-бяло) и Етър (във виолетово) завършиха съответно трети и четвърти в своята група

Организатори на турнира са Туристическа агенция „Национал турс“, Община Велинград и Община Ракитово.

Спортният сайт VELSPORT24.com е сред медийните партньори на турнира.

НАБОР 2001

Група „А“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Славия (София) – ДИТ Спорт (София) 1:0
Партизан (Белград, Сърбия) – Черноморец (Бургас) 9:1

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черноморец (Бургас) - ДИТ Спорт (София) 0:2
Партизан (Белград, Сърбия) – Славия (София) 1:0

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

ДИТ Спорт (София) - Партизан (Белград, Сърбия) 0:3
Черноморец (Бургас) - Славия (София) 0:0

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

1. Партизан (Белград, Сърбия) 13-1, 9
2. Славия (София) 1-1, 4
3. ДИТ Спорт (София) 2-4, 3
4. Черноморец (Бургас) 1-11, 1

Група „Б“

I кръг - 1 септември 2014 г. (понеделник)

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) 4:1
Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново) 1:0

II кръг - 2 септември 2014 г. (вторник)

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:1
Берое (Стара Загора) – Етър (Велико Търново) 3:2

III кръг - 3 септември 2014 г. (сряда)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:0
Етър (Велико Търново) - Черно море (Варна) 0:3

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

1. Черно море (Варна) 8-2, 7
2. Ботев (Пловдив) 4-1, 7
3. Берое (Стара Загора) 4-8, 3
4. Етър (Велико Търново) 2-7, 0


4 септември 2014 г. (четвъртък) 

Полуфинал №1
9:30 ч. - Партизан (Белград, Сърбия) - Ботев (Пловдив)

Полуфинал №2
11:00 ч. - Черно море (Варна) - Славия (София)

Мач за 5-6 място
15:00 ч. - ДИТ Спорт (София) - Берое (Стара Загора)

Мач за 7-8 място
16:30 ч. - Черноморец (Бургас) - Етър (Велико Търново)


5 септември 2014 г. (петък) 

Мач за 3-4 място
9:30 ч. – Загубил полуфинал №1 – Загубил полуфинал №2

Финал
11:00 ч. - Победител в полуфинал №1 – Победител в полуфинал №2

Георги БЕЛЕВ

Още по темата:

Велинград посрещна силен детски турнир 

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

19 август 2017 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)0:2Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)1:3ЦСКА 1948 (Сф)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРМиньор (Пк)2:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:1Сливнишки герой
КРГерманея (Сб)1:4Марек (Дупница)
КРОФК Елин Пелин1:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)5:0Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:1Рилски спортист

Контролна среща

20 август 2017 г. (неделя) - 17:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Левски (Чепинци)
shopsector.com%20
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Септември (Симитли)2+56
2Хебър (Пазарджик)2+4 6
3 Миньор (Перник)2+26
 4  ЦСКА 1948 (София)2+24
5 Беласица (Петрич)2+14
6 Марек (Дупница)2+34
7 Вихрен (Сандански)2+43
8Банско2+13
9Рилски спортист (Самоков)2 03
10
Чавдар (Етрополе)2-13
11Сливнишки герой (Сливница)2 03
 12 Пирин (Гоце Делчев)2-33
13Свобода (Пещера)2-21
14Ботев (Ихтиман)2-21
 15  Пирин (Разлог)2-11
16ОФК Елин Пелин2-30
17Балкан (Ботевград)2-30
18Германея (Сапарева баня)2-70
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

26 август 2017 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)-:-Миньор (Пк)
18:00Рилски спортист-:-Свобода (Пещера)
18:00Сливнишки герой-:-Германея (Сб)
18:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
18:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Беласица (Пч)
18:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
18:00Банско-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)-:-ОФК Елин Пелин
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

.
.
.
 
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер