СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинград посрещна силен детски турнир ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 02 Септември 2014 00:06
 
Отборите-участници по време на откриването в центъра на Велинград

На 31 август на централния площад „Николай Гяуров“ бе открито първото издание на Международния детски турнир „Велинград къп 2014“. Шампионатът се организира за две възрасти – родени през 2001 г. и през 2004 г. Турнирът ще протече в 5 състезателни дни - от 1-ти до 5-ти септември. Мачовете се играят на стадионите във Велинград (набор 2001 г.) и Ракитово (набор 2004 г.).

На официалната церемония по откриването присъстваха на отборите-участници в двете възрастови групи. Зрителите ще наблюдават формациите на Национал (София), Ботев (Пловдив), Берое (Стара Загора),  Славия (София),  Етър (Велико Търново), ДИТ Спорт (София), Черноморец (Бургас), Черно море (Варна), ДАФ (София), домакините от Чепинец (Велинград) и гостите от сръбския гранд Партизан (Белград), който има една от най-продуктивните футболни школи в Европа. Сръбският отбор закъсня с пристигането си заради транспортни проблеми.

Приветствено слово към всички участници отправи кметът на Община Велинград Иван Лебанов. Градоначалникът пророкува, че сред младите таланти вероятно са бъдещите Стоичков, Пенев, Балъков и Сираков.

 
Кметът на Велинград Иван Лебанов (вляво) и заместникът му Георги Янчев поздравиха участниците

Своите музикални поздрави от сцената на централния площад към присъстващите отправиха възпитаниците на ДЮВИШ „Звънче“ и ВГ „Караоке“, които допринесоха в огромна степен за празничната атмосфера по време на откриването.

Организатори на турнира са Туристическа агенция „Национал турс“, Община Велинград и Община Ракитово.

Спортният сайт VELSPORT24.com е сред медийните партньори на турнира.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)
0:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)1:1Сливнишки герой
КРБотев (Ихтиман)
1:2Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)
1:4Банско
КРМарек (Дупница)1:1Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:0Септември (Сим)
КРРилски спортист
1:0Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)
1:0Германея (Сб)
КРПирин (Разлог)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - V кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Марица (Белово)1:1Балкан (Варвара)
КРСарая
0:3Брацигово
КРРодопи (Коз)
2:4Величково

16 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР Чепинец (Вел)
2:1Левски (Пат)
КРЧико-Бунара (Бяга)
2:0Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)
1:2Тракиец (Глав)
КР Вихър (Ветрен)
6:0Ботев (М. клисура)
КРОборище II (Пан)
2:0Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - I кръг

16 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)5:1Чепинец (Вел)    
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.