СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинград посрещна силен детски турнир ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 02 Септември 2014 00:06
 
Отборите-участници по време на откриването в центъра на Велинград

На 31 август на централния площад „Николай Гяуров“ бе открито първото издание на Международния детски турнир „Велинград къп 2014“. Шампионатът се организира за две възрасти – родени през 2001 г. и през 2004 г. Турнирът ще протече в 5 състезателни дни - от 1-ти до 5-ти септември. Мачовете се играят на стадионите във Велинград (набор 2001 г.) и Ракитово (набор 2004 г.).

На официалната церемония по откриването присъстваха на отборите-участници в двете възрастови групи. Зрителите ще наблюдават формациите на Национал (София), Ботев (Пловдив), Берое (Стара Загора),  Славия (София),  Етър (Велико Търново), ДИТ Спорт (София), Черноморец (Бургас), Черно море (Варна), ДАФ (София), домакините от Чепинец (Велинград) и гостите от сръбския гранд Партизан (Белград), който има една от най-продуктивните футболни школи в Европа. Сръбският отбор закъсня с пристигането си заради транспортни проблеми.

Приветствено слово към всички участници отправи кметът на Община Велинград Иван Лебанов. Градоначалникът пророкува, че сред младите таланти вероятно са бъдещите Стоичков, Пенев, Балъков и Сираков.

 
Кметът на Велинград Иван Лебанов (вляво) и заместникът му Георги Янчев поздравиха участниците

Своите музикални поздрави от сцената на централния площад към присъстващите отправиха възпитаниците на ДЮВИШ „Звънче“ и ВГ „Караоке“, които допринесоха в огромна степен за празничната атмосфера по време на откриването.

Организатори на турнира са Туристическа агенция „Национал турс“, Община Велинград и Община Ракитово.

Спортният сайт VELSPORT24.com е сред медийните партньори на турнира.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.