СКОНТО ООД

altech.bg%20
Кобрата срещу Кличко – на живо по Нова на 6-и септември ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 06 Август 2014 20:04
 
Претендентите за Световната титла - Кубрат Пулев (вдясно) и Владимир Кличко
© снимка: GulliverGettyImages

Точно след месец, на 6-и септември вечерта, Нова телевизия ще излъчи на живо най-дългоочаквания двубой в историята на българския бокс – Кубрат Пулев срещу Владимир Кличко.

Най-добрият български боксьор застава срещу световния шампион при професионалистите, като двубоят за световната титла в тежка категория ще се състои в Хамбург, Германия.

Кубрат Пулев е официален претендент на Международната Боксова Федерация (IBF) и с предстоящия двубой бившият европейски шампион при аматьорите поема към най-голямото предизвикателство в кариерата си до този момент.

33-годишният българин има 20 победи в 20 мача като професионалист, 11 от които с нокаут. Съперникът му, 38-годишният украинец Владимир Кличко, е губил само три пъти в 65 мача, като последно това се случва през 2004 г.

„На зрителите ще им кажа да не се настройват за победа, а да я желаят и тогава аз ще им я дам. Няма да е лесно, аз се боря не само срещу един боксьор, а се изправям срещу една империя и ще е много трудно. Но да вярват, защото българите сме с една специална енергия, която е много силна", сподели Пулев в интервю за „Здравей, България” по Нова само преди седмица.

 
Кубрат Пулев няма загуба на ринга в професионалната си кариера
© снимка: GulliverGettyImages

Освен, че спечели телевизионните права за титаничния двубой Кубрат Пулев срещу Владимир Кличко, „Нова Броудкастинг Груп” удължи договора си със „Зауерланд Ивентс” за телевизионно и онлайн излъчване на висококачествен професионален бокс чак до 2017 година. Германските промоутъри на Кубрат Пулев организират по 10 изключително зрелищни галавечери всяка година, които ще продължат да бъдат излъчвани за верните приятели на този спорт в България през следващите 3 години и половина, само в каналите на Нова Броудкастинг Груп.

Velsport24.com 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:4Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)6:0Гранит (Владая)
КРБеласица (Пч)1:0Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)4:0Перун (Кресна)
КРСливнишки герой0:1Надежда (Добр)
КРЛевски (Чепинци)1:0Банско
КРБалкан (Бот)1:1Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)2:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XV кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Лозен 
КРВеличково0:4Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)0:3Брацигово        

22 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСарая1:1Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:0Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:0Локомотив (Септ)
КРТракия (Пз)1:1Левски (Пат)
КРЛевски (Ракитово)1:0Спартак (Кал)
 Оборище II (Пан)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Надежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.