СКОНТО ООД

altech.bg%20
Нигериец носи успех на Сливнишки герой срещу Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Август 2014 18:28
 
Съставите на Сливнишки герой и Чепинец се готвят за новия сезон в Югозападната "В" група
© снимка: Бисер Тодоров, football24.bg

Тимът на Чепинец загуби с 2:3 гостуването си на Сливнишки герой. Спарингът се проведе в съботната сутрин на стадиона в Сливница.

Велинградчани откриха чрез щатния си реализатор Христо Спасов в 22-та минута. В 38-та Красимир Георгиев от домакините удари греда, а най-изгодната възможност за домакините през първата част пропусна Николай Иванов. 

След почивката голаджията на Сливнишки герой тресна гредата в 55-та минута на двубоя. В 62-та с гол на Румен Кераков сливничани възстановиха равенството. В 67-та Мариан Хаджиев изведе домакините напред - 2:1. В 72-та минута Йоан Димитров се разписа за Чепинец, правейки 2:2.

Победното 3:2 за Сливнишки герой пък фиксира нигериеца Отофи Пол в 88-та минута.

Следващият спаринг на Чепинец е насрочен за 6 август (сряда). Съперник на тима от курорта е още един участник в Югозападната трета дивизия - Струмска слава (Радомир). Теренът за провеждането на двубоя ще бъде уточнен допълнително.

Георги БЕЛЕВ 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:1Марек (Дупница)   
КРБотев (Ихтиман)1:4Оборище (Пан)
КР Миньор (Пк)5:0Спортист (Своге)
КРБанско
0:0Вихрен (Санд)
КРЧавдар (Етрополе)
2:0Велбъжд (Кн)
КРСливнишки герой
3:1Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
2:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)1:1Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)3:2Надежда (Добр)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 79 посетителя в сайта

Приятели

. .
.