СКОНТО ООД

altech.bg%20
Тимове на Чепинец с отличия на турнир в Дорково ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 29 Юли 2014 12:02
 

Два отбора от детско-юношеската школа на Чепинец се включиха в традиционните футболни турнири, провеждани всяка година в Дорково.

Селекцията, родени преди 2000 г. спечели безапелационно първото място в крайното класиране. Чепинец регистрира победи с 4:0 срещу домакините от село Дорково, след това спечели с 4:1 срещу Ботев (Велинград), а на финала преодоля Левски (Ракитово) с 4:2. Освен шампионската купа и медали, играчите на тандема Минчев – Караманов грабнаха и два индивидуални приза. За най-добър вратар бе отличен Марин Иванов, а голмайстор пък стана Съли Тахчиев.

Възпитаниците на велинградския клуб при родените след 2000 г., завършиха на второто място в надпреварата. Чепинец тръгна с две победи, като се наложи срещу тимовете от Дорково и Костандово съответно с 2:0 и 3:0. На финала велинградчани спориха с Левски (Ракитово). Двубоят приключи с равенство 1:1, но при дузпите съперникът демонстрира по-точен мерник и завоюва първото място. Голмайстор в първенството стана отново играч на Чепинец – Даниел Кадьов.

„Чака ни още доста работа преди началото на новото областно първенство”, отчетоха от. В резултат на активната работа на треньорския щаб на велинградчани, през лятната пауза детският тим на Чепинец бе подсилен от няколко нови попълнения.

„С тях се надявам да изградим един боеспособен отбор за предстоящото областно първенство при децата”, анализира пред velsport24.com ситуацията единият от двамата наставници на малчуганите - Стефан Караманов.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

14 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
1:0ФК Кюстендил
КРПирин (Разлог)
1:1Беласица (Пч)
КРСпортист (Своге)
3:1Балкан (Бот)
КРРилски спортист
0:0Ботев (Ихтиман)
КРМарек (Дупница)
2:2Сливнишки герой
КРБанско
0:1Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)1:3Септември (Сим)
 Надежда (Добр)
-почива

4-та лига Пз - IV кръг

14 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРМарица (Белово)5:2Сарая
КРРодопи (Коз)1:2 Тракиец (Глав)
КРСветкавица (Син)1:2Левски (Пат)
КРВеличково4:1Вихър (Ветрен) 

15 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:2Брацигово
КРЧико-Бунара (Бяга)10:1Лозен
КРСпартак (Кал)3:2Балкан (Варвара)
КРТракия (Пз)0:3Локомотив (Септ)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
7+1519
2Вихрен (Сандански)7+616
3Оборище (Панагюрище)7+814
4ФК Кюстендил7+5 13
5Септември (Симитли)6+612
6Сливнишки герой (Сливница)7+211
7Спортист (Своге)7-210
8
Ботев (Ихтиман)7-39
9
Беласица (Петрич)6-28
10
Рилски спортист (Самоков)
6-36
11Пирин (Разлог)7-66
  12Банско6+15
13Чавдар (Етрополе)7-25
14Марек (Дупница)6-65
 15  Надежда (Доброславци)6+15
16Балкан (Ботевград)6-74
17Перун (Кресна)
7-134
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след V кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
5Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
17:00Сливнишки герой-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)
-:-Перун (Кресна)
17:00Септември (Сим)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
17:00ФК Кюстендил-:-Банско
17:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
17:00Надежда (Добр)-:-Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Величково
17:00Левски (Пат)-:-Марица (Белово)
17:00Лозен-:-Светкавица (Син)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чепинец (Вел)
17:00 Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.