СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец започва на 22 юли, договори 5 контроли ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 20 Юли 2014 17:56
 
Ивайло Цветков

Съставът на Чепинец ще стартира на 22 юли своята подготовка за новия сезон в Югозападната „В“ група, съобщиха за velsport24.com от спортно-техническия щаб на клуба. Тренировъчните занимания ще се водят на стадиона в столичния квартал „Требич“.

Очаква се към отбора да се присъединят две нови попълнения – Антон Вергилов от Оборище (Панагюрище) и Ивайло Цветков от Миньор (Перник).

Вече са договорени 5 контролни срещи с отбори от Югозападната трета дивизия.

На 23 юли Чепинец ще има за противник бившия член на „Б“ група – Витоша (Бистрица). На 26-ти тимът ще премери сили със Спортист (Своге), а за 29 юли е предвиден спаринг с тима на Миньор (Перник).

На 2 август футболистите на Чепинец ще играят със Сливнишки герой (Сливница). За 6 август пък е насрочена проверката с обора на Струмска слава (Радомир).  На този етап не е уреден съперник за датата 9 август.

Шампионатът в Югозападната „В“ група ще бъде открит на 17 август.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР
Хебър (Пз)4:1Свобода (Пещера)
КРБанско1:1Рилски спортист
КРМарек (Дупница)0:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)0:1ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)3:2Беласица (Пч)
КРГерманея (Сб)0:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:0Пирин (ГД)
КРЧавдар (Етрополе)4:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)4:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР       Вихър (Ветрен)3:2Локомотив (Септ)
КРЛевски (Пат)2:0Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

КР        Тракиец (Глав)0:2Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:2Чепинец (Вел) 
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:2Спартак (Кал)
КРТракия (Пз)2:2Сарая

Обл. п-во за деца - XVI кръг

21 април 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

СЛБалкан (Варвара)0:3Чепинец (Вел) 
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)27+6273
2Хебър (Пазарджик)27+4470
3 Вихрен (Сандански)27+2152
 4  Септември (Симитли)27+1443
5 Банско27+1040
6 Чавдар (Етрополе)
27+1040
7 Миньор (Перник)
27+138
8Сливнишки герой (Сливница)
27+337
9Марек (Дупница)
27-435
10
Свобода (Пещера)
27-1634
11Пирин (Разлог)
27+734
 12 Балкан (Ботевград)
27-433
13Беласица (Петрич)27-832
14Рилски спортист (Самоков)27-530
 15  Пирин (Гоце Делчев)27-3526
16Ботев (Ихтиман)27-3024
17Германея (Сапарева баня)27-2622
18ОФК Елин Пелин27-4417
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Хебър (Пз)
16:00Свобода (Пещера)-:-Миньор (Пк)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
16:00Беласица (Пч)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Германея (Сб)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
16:00Септември (Сим)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)23+7564
2Брацигово23+3653
3 Левски (Паталеница)23+3352
 4 Балкан (Варвара)23+2949
5 Чепинец (Велинград)23+4449
6Оборище II (Панагюрище)23-232
7Величково
23+231
 8 Вихър (Ветрен)23-1829
9Сарая23-626
10
Тракиец (Главиница)23-1924
11Локомотив (Септември)23-824
 12 Спартак (Калугерово)23-723
13Тракия (Пазарджик)23-3522
14Родопи  (Козарско)23-1321
 15  Братаница23-4615
16Зенит (Ветрен дол)23-6513
 

Есенно класиране

shopsector.com%20
 

Кой е тук?

В момента има 64 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер