СКОНТО ООД

altech.bg%20
“Импулс” покори Албена ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 09 Юли 2009 01:43

Рекордните 21 велинградски двойки се състезаваха край морето

КСТ “Импулс” – Велинград завърши блестящо сезона и бе определен за категорично за най-добрия български клуб в момента. В последното си и много отговорно изпитание преди лятната пауза – Държавното първенство “Албена 2009” велинградските двойки спечелиха общо 6 ценни отличия.
Освен като клуб №1 в страната, „Импулс” бе лидер и по още 1 показател. Той бе представен от най-много танцови двойки на първенството – общо 21.
Равносметката за велинградския клуб от Държавното първенство е 1 златен, 2 сребърни и 3 бронзови медала. Нашите представители записаха още няколко престижни класирания -  четвърто,  пето и 2 шести места от финалите на ДП. Ето и всички призьори в отделните възрастови групи:

Младежи (многобой)
1-во място – Ганев/Гаджева
3-то - Гръчки/Димова
7-ми - Йовчев/Йовчева
8-ми - Райков/Петрова 
9-ти - Минчев/Думанова
Юноши старша (стандарт)
2-ро място - Стефанин/Макнева
3-то - Дулев/Пандева
6-ти - Христов/Косева
Състезатели над 19 години
3-то място - Василев/Петкова
5-ти - Найденов/Гладченко
10-ти - Мехмедов/Динчева
Деца до 9 г. (многобой)
7-ми - Даскалов/Енчева
Деца до 11 години (многобой)
2-ро място - Вардев/Бормалийска
4-ти - Дончев/Зеленогорова
Юноши младша възраст (ЛА)
5-ти - Караджов/Виделова
6-ти - Иванов/Баева

 Шампионската двойка на "Импулс" от Албена 2009 - Вероника Гаджева и Георги Ганев

В международния турнир (2-3.07.2009 г.), който е валиден за световната ранглиста,  най-добри резултати записаха:

Деца до 11 години (ЛА и СТ)
Вардев-Бормалийска (7-ми и 2-ри)
Дончев-Зеленогорова (4-ти и 7-ми)
Юноши младша възраст (СТ)
Караджов-Виделова (12-ти)
Юноши младша възраст (ЛА)
Иванов-Баева (16-ти) 
Караджов-Виделова (20-ти)
Юноши старша възраст (СТ)
Стефанин-Макнева (1-ви)
Дулев-Пандева (5-ти)
Юноши старша възраст (ЛА)
Йорданов-Марвакова (1-ви)
Стефанин-Макнева (5-ти)
Младежи (ЛА)
Ганев-Гаджева (3-ти)
Младежи (СТ)
Ганев-Гаджева (4-ти)
Стефанин-Макнева (6-ти)
Йовчев-Йовчева (7-ми)
Райков-Петрова (8-ми)
IDSF INTRNATIONAL OPEN (ЛА)
Василев-Петкова (14-ти) 
Мехмедов-Динчева (22-ри)
IDSF INTERNATIONAL OPEN (СТ)
Гръчки-Димова (15-ти)
Йовчев-Йовчева (30-ти)
Златарев-Георгиева (34-ти)

Управителния съвет, треньорското ръководство, съподвижниците и фенове на КСТ “Импулс” - Велинград благодарят за положения неимоверен труд на всички състезатели, като им желаят ползотворна и щастлива почивка преди началото на новия сезон!!!

 * VELSPORT24.com изказва благодарност към ръководството на КСТ "Импулс" - Велинград за предоставеният снимков материал от Албена

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.