СКОНТО ООД

altech.bg%20
“Импулс” покори Албена ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 09 Юли 2009 00:43

Рекордните 21 велинградски двойки се състезаваха край морето

КСТ “Импулс” – Велинград завърши блестящо сезона и бе определен за категорично за най-добрия български клуб в момента. В последното си и много отговорно изпитание преди лятната пауза – Държавното първенство “Албена 2009” велинградските двойки спечелиха общо 6 ценни отличия.
Освен като клуб №1 в страната, „Импулс” бе лидер и по още 1 показател. Той бе представен от най-много танцови двойки на първенството – общо 21.
Равносметката за велинградския клуб от Държавното първенство е 1 златен, 2 сребърни и 3 бронзови медала. Нашите представители записаха още няколко престижни класирания -  четвърто,  пето и 2 шести места от финалите на ДП. Ето и всички призьори в отделните възрастови групи:

Младежи (многобой)
1-во място – Ганев/Гаджева
3-то - Гръчки/Димова
7-ми - Йовчев/Йовчева
8-ми - Райков/Петрова 
9-ти - Минчев/Думанова
Юноши старша (стандарт)
2-ро място - Стефанин/Макнева
3-то - Дулев/Пандева
6-ти - Христов/Косева
Състезатели над 19 години
3-то място - Василев/Петкова
5-ти - Найденов/Гладченко
10-ти - Мехмедов/Динчева
Деца до 9 г. (многобой)
7-ми - Даскалов/Енчева
Деца до 11 години (многобой)
2-ро място - Вардев/Бормалийска
4-ти - Дончев/Зеленогорова
Юноши младша възраст (ЛА)
5-ти - Караджов/Виделова
6-ти - Иванов/Баева

 Шампионската двойка на "Импулс" от Албена 2009 - Вероника Гаджева и Георги Ганев

В международния турнир (2-3.07.2009 г.), който е валиден за световната ранглиста,  най-добри резултати записаха:

Деца до 11 години (ЛА и СТ)
Вардев-Бормалийска (7-ми и 2-ри)
Дончев-Зеленогорова (4-ти и 7-ми)
Юноши младша възраст (СТ)
Караджов-Виделова (12-ти)
Юноши младша възраст (ЛА)
Иванов-Баева (16-ти) 
Караджов-Виделова (20-ти)
Юноши старша възраст (СТ)
Стефанин-Макнева (1-ви)
Дулев-Пандева (5-ти)
Юноши старша възраст (ЛА)
Йорданов-Марвакова (1-ви)
Стефанин-Макнева (5-ти)
Младежи (ЛА)
Ганев-Гаджева (3-ти)
Младежи (СТ)
Ганев-Гаджева (4-ти)
Стефанин-Макнева (6-ти)
Йовчев-Йовчева (7-ми)
Райков-Петрова (8-ми)
IDSF INTRNATIONAL OPEN (ЛА)
Василев-Петкова (14-ти) 
Мехмедов-Динчева (22-ри)
IDSF INTERNATIONAL OPEN (СТ)
Гръчки-Димова (15-ти)
Йовчев-Йовчева (30-ти)
Златарев-Георгиева (34-ти)

Управителния съвет, треньорското ръководство, съподвижниците и фенове на КСТ “Импулс” - Велинград благодарят за положения неимоверен труд на всички състезатели, като им желаят ползотворна и щастлива почивка преди началото на новия сезон!!!

 * VELSPORT24.com изказва благодарност към ръководството на КСТ "Импулс" - Велинград за предоставеният снимков материал от Албена

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСвобода (Пещера)3:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой1:3Хебър (Пз)
КРБотев (Ихтиман)1:2Беласица (Пч)
КРРилски спортист5:1Германея (Сб)
КРСептември (Сим)
1:1Чавдар (Етрополе)
КР Пирин (ГД)0:2Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)3:0Миньор (Пк)
КРБанско 6:2Балкан (Бот)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЦСКА 1948 (Сф)6:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБалкан (Варвара) 6:2Зенит (В. дол)        
СЛБратаница 0:4 Брацигово
КРТракия (Пз) 0:1 Родопи (Коз)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Вихър (Ветрен)      

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР  Чепинец (Вел)4:1Величково
КРСпартак (Кал)5:2Тракиец (Глав)
КРСарая0:2Левски (Пат)
КРЛокомотив (Септ)0:4Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - XIII кръг

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:1Пирин 2001 (Блгр)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)16+3544
2Вихрен (Сандански)16+2237
3 Хебър (Пазарджик)16+2137
 4  Септември (Симитли)16+1530
5 Банско16+625
6 Миньор (Перник)16+224
7 Сливнишки герой (Сливница)16+323
8Свобода (Пещера)16-523
9Пирин (Разлог)16+823
10
Марек (Дупница)16+422
11Рилски спортист (Самоков)16+121
 12 Чавдар (Етрополе)16 021
13Беласица (Петрич)16-1219
14Пирин (Гоце Делчев)16-1616
 15  Балкан (Ботевград)16-715
16ОФК Елин Пелин16-2211
17Германея (Сапарева баня)16-278
18Ботев (Ихтиман)16-288
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

25 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)-:-Банско
14:00Беласица (Пч)-:-Свобода (Пещера)
14:00Германея (Сб)-:-Пирин (ГД)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Марек (Дупница)
14:00ОФК Елин Пелин-:-Рилски спортист
14:00Пирин (Разлог)-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
14:00Балкан (Бот)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Миньор (Пк)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)14+5239
2Брацигово14+3035
3 Балкан (Варвара)14+2632
 4  Левски (Паталеница)14+1731
5 Чепинец (Велинград)14+3030
6 Вихър (Ветрен)14-322
7Оборище II (Панагюрище)
14+220
 8 Величково14 018
9Сарая14-217
10
Спартак (Калугерово)14+115
11Локомотив (Септември)14-215
 12 Тракия (Пазарджик)14-2714
13Родопи  (Козарско)14-1412
14Тракиец (Главиница)14-198
 15  Зенит (Ветрен дол)14-467
16Братаница14-455
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

 25 ноември 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00   Левски (Пат)-:-Тракия (Пз)
12:00 Тракиец (Глав)-:-Локомотив (Септ)

25 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00    Зенит (В. дол)-:-Братаница            
14:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)
14:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

26 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Величково-:-Сарая
14:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 77 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер