СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец ще спори за третото място в „Млади надежди“ ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 21 Май 2014 20:28
 
Играчите на Чепинец (в жълто-синьо) в двубоя с Чико (Бяга)

Детският отбор на Чепинец ще играе за третото място във втория ден на турнира „Млади надежди“ в Пазарджик. 8-то издание на проявата, организирана от община Пазарджик събра 8 тима, съставени от млади таланти, родени след 1 януари 2000 г.

На 20 май (вторник) велинградчани записаха победа и загуба. В дебютната си изява Чепинец спечели след изпълнение на дузпи срещу Чико (Бяга) със 7:6. Двата тима не си отбелязоха гол в редовното време.

 
Велинградчани по време на второто си изпитание на турнира "Млади надежди" срещу Левски (Ракитово)

Във втория си двубой питомците на тандема Минчев – Караманов отстъпиха с 0:1 от Левски (Ракитово). Съперникът на велинградчани пък среща Балкан (Варвара) в големия финал на 22 май (четвъртък). Чепинец излиза срещу домакините от Пазарджик за третото място в крайното класиране.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 61 посетителя в сайта

Приятели

. .
.