СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Чепинец взе битката за Велинград с 5:2 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 16 Май 2014 20:52
 
Краси Кючуков (в червено-синьо) и Асен Илиев (в зелено) в епизод от местното дерби при юношите

Чепинец спечели и второто градско дерби през този сезон в областното първенство за юноши. След есенния си успех с 3:2, този път тимът спечели с 5:2 срещу съгражданите си от отбора на ПГГС „Христо Ботев“. Двубоят първоначално трябваше да се играе на 5 май, но заради участието на "горските" на ученическите финали в Етрополе бе отложен с 10 дни.

Герой за Чепинец в мача стана Александър Шабанов - Шаби, който вкара 4 от попаденията за успеха на символичните домакини. Щурмовакът бе точен на 2 пъти преди почивката - в 9-та и 33-та минута. През втората част Шабанов, който игра за последно с юношеския екип, добави още две попадения на своята сметка, разписвайки се в 55-та и 74-та. 

 
Александър Шабанов (в червено-синьо) отбеляза четири от головете за успеха на Чепинец

В 85-та минута ПГГС „Христо Ботев“ върна един гол чрез заслужилия висока оценка от тима на "горските" - Назми Джамали, който вкара от статично положение. В 87-та един от основните голмайстори на детския шампионат - Алекс Бекташев прехвърли ефектно с глава вратаря Кирил Сидеров за 5:1. Крайното 5:2 в 89-та минута с неспасяем удар оформи Иван Алексиев.

Вторият в историята мач между двата клуба бе проследен от близо 300 зрители на градския стадион в курортния град. Феновете на елитната горска гимназия, по традиция бяха предвождани от директора на учебното заведение – инж. Стефан Шулев.
 
Състав на "Чепинец": Иван Гълъбов, Николай Тихов, Петър Даскалов, Красимир Кючуков (56 м. - Тото Перчелиев), Владимир Костов, Мирослав Алендаров, Илко Петаков - кап. (70 м. - 20. Исуф Качаков), Георги Касянов (60 м. - Мариан Есев), Александър Шабанов, Ангел Костандовски, Георги Ангелов (74 м. - Алекс Бекташев). Ст. треньор - Митко Ваклинов
 
Състав на ПГГС "Христо Ботев": Кирил Сидеров - кап., Борислав Бачов, Мехмед Мастев, Валентин Кичиков, Муса Дъбев, Иван Алексиев, Людмил Кехайов, Исинко Влакнов (60 м. - Мустафа Корутов), Садат Картълов (22 м. - Цветелин Тодоров), Назми Джамали, Асен Илиев (83 м. - Стоян Юруков)Ст. треньор - Димитър Муртин
 
 
Голмайстори: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0 - Александър Шабанов (9, 33, 55, 74), 4:1 - Назми Джамали (85), 5:1 - Алекс Бекташев (87), 5:2 - Иван Алексиев (89).
 
Жълти картони:  Ангел Костандовски (Чепинец), Асен Илиев (ПГГС).
 
Главен съдия - Мариян Дойчев (Пазарджик);
Асистент 1 - Александър Ваклинов (Хаджиево);
Асистент 2 - Христо Андреев (Мирянци);
Делегат на БФС - Спас Иванов (Пазарджик).
 
Стадион "Чепинец" - 300 зрители.  
Георги БЕЛЕВ
 
 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)0:2ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)2:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)2:1ОФК Елин Пелин
КРЧавдар (Етрополе)2:0Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)2:1Рилски спортист
КРСливнишки герой2:0Септември (Сим)
КРПирин (Разлог)1:2Вихрен (Санд)
КРБанско0:0Пирин (ГД)
КРМарек (Дупница)2:0Ботев (Ихтиман)

Обл. п-во за деца - IV кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Рак)0:7Чепинец (Вел)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЛевски (Пат) 5:1 Зенит (В. дол)

14 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВеличково 5:4Брацигово

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРодопи (Коз)4:1Братаница

15 октомври 2017 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРОборище II (Пан) 2:3 Локомотив (Септ)

15 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:5Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
КРСарая1:1Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)6:1Тракиец (Глав)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VI кръг

15 октомври 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Витоша (Бистрица)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)11+1725
3 Септември (Симитли)11+1524
 4  Хебър (Пазарджик)11+1224
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско11+318
7 Чавдар (Етрополе)11+217
8Сливнишки герой (Сливница)11-116
9Пирин (Разлог)11+514
10
Рилски спортист (Самоков)11-114
11Балкан (Ботевград)11-113
 12 Беласица (Петрич)11-713
13Марек (Дупница)11+112
14Свобода (Пещера)11-911
 15  Пирин (Гоце Делчев)11-910
16ОФК Елин Пелин11-138
17Германея (Сапарева баня)11-195
18Ботев (Ихтиман)11-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Свобода (Пещера)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Вихрен (Санд)-:-Германея (Сб)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-ОФК Елин Пелин
16:00Беласица (Пч)-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)-:-Банско
16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)
16:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
16:00Пирин (ГД)-:-Балкан (Бот)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Брацигово9+1724
3 Балкан (Варвара)9+1422
 4  Левски (Паталеница)9+718
5 Вихър (Ветрен)9+418
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Оборище II (Панагюрище)9+413
 8 Локомотив (Септември)9+412
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково9-78
13Тракиец (Главиница)9-115
14Зенит (Ветрен дол)9-265
 15  Братаница9-264
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Братаница-:-Левски (Пат)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
16:00Зенит (В. дол)-:-Величково

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 79 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер