СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец взе битката за Велинград с 5:2 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 16 Май 2014 19:52
 
Краси Кючуков (в червено-синьо) и Асен Илиев (в зелено) в епизод от местното дерби при юношите

Чепинец спечели и второто градско дерби през този сезон в областното първенство за юноши. След есенния си успех с 3:2, този път тимът спечели с 5:2 срещу съгражданите си от отбора на ПГГС „Христо Ботев“. Двубоят първоначално трябваше да се играе на 5 май, но заради участието на "горските" на ученическите финали в Етрополе бе отложен с 10 дни.

Герой за Чепинец в мача стана Александър Шабанов - Шаби, който вкара 4 от попаденията за успеха на символичните домакини. Щурмовакът бе точен на 2 пъти преди почивката - в 9-та и 33-та минута. През втората част Шабанов, който игра за последно с юношеския екип, добави още две попадения на своята сметка, разписвайки се в 55-та и 74-та. 

 
Александър Шабанов (в червено-синьо) отбеляза четири от головете за успеха на Чепинец

В 85-та минута ПГГС „Христо Ботев“ върна един гол чрез заслужилия висока оценка от тима на "горските" - Назми Джамали, който вкара от статично положение. В 87-та един от основните голмайстори на детския шампионат - Алекс Бекташев прехвърли ефектно с глава вратаря Кирил Сидеров за 5:1. Крайното 5:2 в 89-та минута с неспасяем удар оформи Иван Алексиев.

Вторият в историята мач между двата клуба бе проследен от близо 300 зрители на градския стадион в курортния град. Феновете на елитната горска гимназия, по традиция бяха предвождани от директора на учебното заведение – инж. Стефан Шулев.
 
Състав на "Чепинец": Иван Гълъбов, Николай Тихов, Петър Даскалов, Красимир Кючуков (56 м. - Тото Перчелиев), Владимир Костов, Мирослав Алендаров, Илко Петаков - кап. (70 м. - 20. Исуф Качаков), Георги Касянов (60 м. - Мариан Есев), Александър Шабанов, Ангел Костандовски, Георги Ангелов (74 м. - Алекс Бекташев). Ст. треньор - Митко Ваклинов
 
Състав на ПГГС "Христо Ботев": Кирил Сидеров - кап., Борислав Бачов, Мехмед Мастев, Валентин Кичиков, Муса Дъбев, Иван Алексиев, Людмил Кехайов, Исинко Влакнов (60 м. - Мустафа Корутов), Садат Картълов (22 м. - Цветелин Тодоров), Назми Джамали, Асен Илиев (83 м. - Стоян Юруков)Ст. треньор - Димитър Муртин
 
 
Голмайстори: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0 - Александър Шабанов (9, 33, 55, 74), 4:1 - Назми Джамали (85), 5:1 - Алекс Бекташев (87), 5:2 - Иван Алексиев (89).
 
Жълти картони:  Ангел Костандовски (Чепинец), Асен Илиев (ПГГС).
 
Главен съдия - Мариян Дойчев (Пазарджик);
Асистент 1 - Александър Ваклинов (Хаджиево);
Асистент 2 - Христо Андреев (Мирянци);
Делегат на БФС - Спас Иванов (Пазарджик).
 
Стадион "Чепинец" - 300 зрители.  
Георги БЕЛЕВ
 
 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР
Чепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР  Балкан (Варвара)1:1Чико-Бунара (Бяга)  
СЛСветкавица (Син)0:3Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)0:3Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
14+2433
2Септември (Симитли)14+1532
3Вихрен (Сандански)15+1332
4Спортист (Своге)14+7 28
5Оборище (Панагюрище)15+1528
6ФК Кюстендил14+725
7Беласица (Петрич)14+322
8
Сливнишки герой (Сливница)14+421
9
Банско14+620
10
Надежда (Доброславци)14-217
11Чавдар (Етрополе)14+116
  12Балкан (Ботевград)14-715
13Ботев (Ихтиман)14-1412
14Пирин (Разлог)14-1110
 15  Марек (Дупница)14-209
16Рилски спортист (Самоков)14-178
17Перун (Кресна)14-247
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+4631
2Брацигово11+4227
3Чепинец (Велинград)11+2724
 4 Левски (Паталеница)11+1021
5Марица (Белово)11+721
6Локомотив (Септември)11+1019
7Спартак (Калугерово)11-119
 8 Балкан (Варвара)11+1017
9Величково11+214
10
Родопи (Козарско)11 014
11Тракиец (Главиница)11-213
 12 Сарая11-129
13Тракия (Пазарджик)11-109
14Лозен11-357
 15  Вихър (Ветрен)11-412
 16 Светкавица (Синитево)11-531
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XIV кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Вихър (Ветрен)-:-Светкавица (Син)
14:00Балкан (Варвара)-:-Сарая
14:00Тракиец (Глав)-:-Лозен

24 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Чепинец (Вел)        
14:00Брацигово-:-Левски (Пат)
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
14:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.