СКОНТО ООД

altech.bg%20
НА ЖИВО: Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 4:1 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 18 Май 2014 16:58
 

Екипът на Velsport24.com ще проследи всичко най-интересно от срещата от Югозападната "В" АФГ между отборите на Чепинец (Велинград) и Спортист (Своге). Домакините се на 10-то място преди този кръг с 32 точки, докато съставът на Спортист е 13-ти в таблицата с 28.

Обновявайте редовно страницата, за да следите промените!

НАЧАЛО НА МАЧА!!! Срещата Чепинец - Спортист започна точно в 17:00 ч. Начален съдийски сигнал на рефера Иван Иванов от София.

2 м. - страхотен пропуск за гостите, Петко Петков стреля с глава, но топката се отбива от напречната греда и излиза в аут.

8 м. - жълт картон за Христо Сталев от Чепинец.

13 м. - жълт картон за Петко Петков от Спортист.

25 м. - Христо Сталев с майсторски удар открива в полза на велинградчани - 1:0.

27 м. - Христо Спасов по подобие на Сталев с шут извън наказателното поле отново не оставя шанс на вратаря на гостите Мартин Методиев - 2:0.

37 м. - добра реакция на вратаря на домакините Станислав Томов.

39 м. - играта напуска Александър Михайлов, като на негово място в тима на Спортист влиза Владимир Василев.

2 минути добавено време на първата част.

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 2:0

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

55 м. - Кристиян Николаев бележи за гостите и връща интригата в мача - 2:1.

68 м. - Христо Спасов сам срещу Методиев е точен за 3:1.

80 м. - Христо Сталев покачва на 4:1.

КРАЙ НА МАЧА!

Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 4:1

ЮЗ "В" АФГ - XXVIII кръг - КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ

18 май 2014 г. (неделя) - 17.00 ч.

КР
Чепинец (Вел)4:1Спортист (Своге)
КР
Велбъжд (Кн)2:4Оборище (Пан)
КР
Перун (Кресна)3:1Балкан (Варвара)
КРОФК Пирин (Блгр)3:0Вихрен (Санд)
КРСтрумска слава2:0Беласица (Пч)
КРМеста (Хд)3:1Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)0:0Ботев (Ихт)
СЛГерманея (Сб)3:0Септември (Сф)

ЮЗ "В" АФГ - XXVIII кръг - резултати след първите полувремена

18 май 2014 г. (неделя) - 17.00 ч.

ППЧепинец (Вел)2:0Спортист (Своге)
ППВелбъжд (Кн)1:2Оборище (Пан)
ПП
Перун (Кресна)2:1Балкан (Варвара)
ППОФК Пирин (Блгр)1:0Вихрен (Санд)
ППСтрумска слава1:0Беласица (Пч)
ППМеста (Хд)1:0Сливнишки герой
ППМиньор (Пк)0:0Ботев (Ихт)

ФК „Чепинец“ (Велинград): 12. Станислав Томов, 21. Георги Гайдаров жк-48 (55 м. - 3. Светослав Иванов жк-62), 2. Лъчезар Младенов жк-60, 16. Васко Цоклинов, 14. Николай Байраков жк-73 /кап/, 22. Илия Иванов, 8. Милен Иванов, 18. Петър Лаков (73 м. - 17. Александър Вучков жк-85), 9. Христо Сталев жк-9, 5. Атанас Христов, 10. Христо Спасов (80 м. - 20. Мартин Стефанов).

Неизползвани резерви: 1. Кристиян Дяков, 4. Симеон Атанасов, 7. Георги Божанов, 11. Мартин Маринов. 

ФК „Спортист“ (Своге): 12. Мартин Методиев, 2. Борислав Петров, 14. Кристиян Николаев, 5. Мартин Костов, 3. Цветан Антов /кап/, 22. Даниел Шмедин (82 м. - 6. Антоан Асенов), 10. Дарио Стоичков, 4. Богомил Богомилов, 7. Емануил Иванов жк-75, 21. Александър Михайлов (39 м. - 15. Владимир Василев), 19. Петко Петков жк-14.

Неизползвани резерви: 1. Боян Василев, 8. Виктор Рангелов, 9. Денислав Димитров, 11. Александър Александров, 17. Методи Цветанов. 

Голмайстор: 1:0 - Христо Сталев (25), 2:0 - Христо Спасов (27), 2:1 - Кристиян Николаев (55), 3:1 - Христо Спасов (68), 4:1 - Христо Сталев (80). 

Главен съдия – Иван Иванов (София);
Асистент 1 – Кирил Попов (София);
Асистент 2 – Красимир Миланов (София);
Резервен съдия – Невелин Гугутков (Септември);
Делегат на БФС – Спас Иванов (Пазарджик).

Стадион „Чепинец“, Велинград – 200 зрители.

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVI кръг

14 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБеласица (Пч)0:2Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)2:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист0:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)2:2Миньор (Пк)
КРПирин (ГД)2:1Марек (Дупница)
КРЦСКА 1948 (Сф)2:0Банско
КРБотев (Ихтиман)3:2Септември (Сим)
КРГерманея (Сб)1:1Пирин (Разлог)
КРОФК Елин Пелин1:3Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

14 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБратаница1:1Родопи (Коз)
КРБрацигово2:1Величково
КРЛокомотив (Септ)4:1Оборище II (Пан)

15 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

СЛЗенит (В. дол)0:3Левски (Пат)

15 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел) 7:0 Тракия (Пз)         
КРТракиец (Глав)0:0Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)1:1Сарая
КРСпартак (Кал)3:1Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - XV кръг

15 април 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Оборище (Пан)   
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)26+6170
2Хебър (Пазарджик)26+4167
3 Вихрен (Сандански)26+2552
 4  Септември (Симитли)26+1340
5 Банско26+1039
6 Чавдар (Етрополе)
26+637
7 Сливнишки герой (Сливница)
26+336
8Марек (Дупница)
26-335
9Миньор (Перник)
26 035
10
Свобода (Пещера)
26-1334
11Балкан (Ботевград)
26-333
 12 Беласица (Петрич)
26-732
13Пирин (Разлог)26+331
14Рилски спортист (Самоков)26-529
 15  Пирин (Гоце Делчев)26-3525
16Ботев (Ихтиман)26-3023
17Германея (Сапарева баня)26-2621
18ОФК Елин Пелин26-4017
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00
Хебър (Пз)-:-Свобода (Пещера)
16:00Банско-:-Рилски спортист
16:00Марек (Дупница)-:-Септември (Сим)
16:00Балкан (Бот)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Беласица (Пч)
16:00Германея (Сб)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
16:00Пирин (Разлог)-:-ОФК Елин Пелин

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)22+6961
2Брацигово22+4253
3 Левски (Паталеница)22+3149
 4 Балкан (Варвара)22+2746
5 Чепинец (Велинград)22+4246
6Оборище II (Панагюрище)22 032
7Величково
22-128
 8 Вихър (Ветрен)22-1926
9Сарая22-625
10
Тракиец (Главиница)22-1724
11Локомотив (Септември)22-724
 12 Спартак (Калугерово)22-722
13Тракия (Пазарджик)22-3521
14Родопи  (Козарско)22-1320
 15  Братаница22-4415
16Зенит (Ветрен дол)22-6213
 

Есенно класиране

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00       Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00        Тракиец (Глав)-:-Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел) 
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Брацигово
16:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)-:-Сарая
shopsector.com%20
 

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер