СКОНТО ООД

altech.bg%20
НА ЖИВО: Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 4:1 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 18 Май 2014 15:58
 

Екипът на Velsport24.com ще проследи всичко най-интересно от срещата от Югозападната "В" АФГ между отборите на Чепинец (Велинград) и Спортист (Своге). Домакините се на 10-то място преди този кръг с 32 точки, докато съставът на Спортист е 13-ти в таблицата с 28.

Обновявайте редовно страницата, за да следите промените!

НАЧАЛО НА МАЧА!!! Срещата Чепинец - Спортист започна точно в 17:00 ч. Начален съдийски сигнал на рефера Иван Иванов от София.

2 м. - страхотен пропуск за гостите, Петко Петков стреля с глава, но топката се отбива от напречната греда и излиза в аут.

8 м. - жълт картон за Христо Сталев от Чепинец.

13 м. - жълт картон за Петко Петков от Спортист.

25 м. - Христо Сталев с майсторски удар открива в полза на велинградчани - 1:0.

27 м. - Христо Спасов по подобие на Сталев с шут извън наказателното поле отново не оставя шанс на вратаря на гостите Мартин Методиев - 2:0.

37 м. - добра реакция на вратаря на домакините Станислав Томов.

39 м. - играта напуска Александър Михайлов, като на негово място в тима на Спортист влиза Владимир Василев.

2 минути добавено време на първата част.

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 2:0

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

55 м. - Кристиян Николаев бележи за гостите и връща интригата в мача - 2:1.

68 м. - Христо Спасов сам срещу Методиев е точен за 3:1.

80 м. - Христо Сталев покачва на 4:1.

КРАЙ НА МАЧА!

Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 4:1

ЮЗ "В" АФГ - XXVIII кръг - КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ

18 май 2014 г. (неделя) - 17.00 ч.

КР
Чепинец (Вел)4:1Спортист (Своге)
КР
Велбъжд (Кн)2:4Оборище (Пан)
КР
Перун (Кресна)3:1Балкан (Варвара)
КРОФК Пирин (Блгр)3:0Вихрен (Санд)
КРСтрумска слава2:0Беласица (Пч)
КРМеста (Хд)3:1Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)0:0Ботев (Ихт)
СЛГерманея (Сб)3:0Септември (Сф)

ЮЗ "В" АФГ - XXVIII кръг - резултати след първите полувремена

18 май 2014 г. (неделя) - 17.00 ч.

ППЧепинец (Вел)2:0Спортист (Своге)
ППВелбъжд (Кн)1:2Оборище (Пан)
ПП
Перун (Кресна)2:1Балкан (Варвара)
ППОФК Пирин (Блгр)1:0Вихрен (Санд)
ППСтрумска слава1:0Беласица (Пч)
ППМеста (Хд)1:0Сливнишки герой
ППМиньор (Пк)0:0Ботев (Ихт)

ФК „Чепинец“ (Велинград): 12. Станислав Томов, 21. Георги Гайдаров жк-48 (55 м. - 3. Светослав Иванов жк-62), 2. Лъчезар Младенов жк-60, 16. Васко Цоклинов, 14. Николай Байраков жк-73 /кап/, 22. Илия Иванов, 8. Милен Иванов, 18. Петър Лаков (73 м. - 17. Александър Вучков жк-85), 9. Христо Сталев жк-9, 5. Атанас Христов, 10. Христо Спасов (80 м. - 20. Мартин Стефанов).

Неизползвани резерви: 1. Кристиян Дяков, 4. Симеон Атанасов, 7. Георги Божанов, 11. Мартин Маринов. 

ФК „Спортист“ (Своге): 12. Мартин Методиев, 2. Борислав Петров, 14. Кристиян Николаев, 5. Мартин Костов, 3. Цветан Антов /кап/, 22. Даниел Шмедин (82 м. - 6. Антоан Асенов), 10. Дарио Стоичков, 4. Богомил Богомилов, 7. Емануил Иванов жк-75, 21. Александър Михайлов (39 м. - 15. Владимир Василев), 19. Петко Петков жк-14.

Неизползвани резерви: 1. Боян Василев, 8. Виктор Рангелов, 9. Денислав Димитров, 11. Александър Александров, 17. Методи Цветанов. 

Голмайстор: 1:0 - Христо Сталев (25), 2:0 - Христо Спасов (27), 2:1 - Кристиян Николаев (55), 3:1 - Христо Спасов (68), 4:1 - Христо Сталев (80). 

Главен съдия – Иван Иванов (София);
Асистент 1 – Кирил Попов (София);
Асистент 2 – Красимир Миланов (София);
Резервен съдия – Невелин Гугутков (Септември);
Делегат на БФС – Спас Иванов (Пазарджик).

Стадион „Чепинец“, Велинград – 200 зрители.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:0Миньор (Пк)
КРБеласица (Пч)
5:1Ботев (Ихтиман)
КРСептември (Сим)2:1Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
4:1Марек (Дупница)
КРПерун (Кресна)1:3Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:0Рилски спортист
КРСпортист (Своге)0:1Банско
КРПирин (Разлог)0:3Вихрен (Санд)
ФК Кюстендил-почива

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)7:2Светкавица (Син)
КРБрацигово5:2Балкан (Варвара)
КР    Вихър (Ветрен)0:11Левски (Пат)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КР Тракиец (Глав)3:1Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)5:2Чепинец (Вел)        
КРРодопи (Коз)3:0Спартак (Кал) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Лозен
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
14:00Рилски спортист-:-Надежда (Добр)
14:00Сливнишки герой-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
14:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
14:00Миньор (Пк)-:-Септември (Сим)
14:00Банско-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
14:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Брацигово
14:00Лозен-:-Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.