СКОНТО ООД

altech.bg%20
НА ЖИВО: Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 4:1 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 18 Май 2014 16:58
 

Екипът на Velsport24.com ще проследи всичко най-интересно от срещата от Югозападната "В" АФГ между отборите на Чепинец (Велинград) и Спортист (Своге). Домакините се на 10-то място преди този кръг с 32 точки, докато съставът на Спортист е 13-ти в таблицата с 28.

Обновявайте редовно страницата, за да следите промените!

НАЧАЛО НА МАЧА!!! Срещата Чепинец - Спортист започна точно в 17:00 ч. Начален съдийски сигнал на рефера Иван Иванов от София.

2 м. - страхотен пропуск за гостите, Петко Петков стреля с глава, но топката се отбива от напречната греда и излиза в аут.

8 м. - жълт картон за Христо Сталев от Чепинец.

13 м. - жълт картон за Петко Петков от Спортист.

25 м. - Христо Сталев с майсторски удар открива в полза на велинградчани - 1:0.

27 м. - Христо Спасов по подобие на Сталев с шут извън наказателното поле отново не оставя шанс на вратаря на гостите Мартин Методиев - 2:0.

37 м. - добра реакция на вратаря на домакините Станислав Томов.

39 м. - играта напуска Александър Михайлов, като на негово място в тима на Спортист влиза Владимир Василев.

2 минути добавено време на първата част.

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 2:0

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

55 м. - Кристиян Николаев бележи за гостите и връща интригата в мача - 2:1.

68 м. - Христо Спасов сам срещу Методиев е точен за 3:1.

80 м. - Христо Сталев покачва на 4:1.

КРАЙ НА МАЧА!

Чепинец (Велинград) - Спортист (Своге) 4:1

ЮЗ "В" АФГ - XXVIII кръг - КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ

18 май 2014 г. (неделя) - 17.00 ч.

КР
Чепинец (Вел)4:1Спортист (Своге)
КР
Велбъжд (Кн)2:4Оборище (Пан)
КР
Перун (Кресна)3:1Балкан (Варвара)
КРОФК Пирин (Блгр)3:0Вихрен (Санд)
КРСтрумска слава2:0Беласица (Пч)
КРМеста (Хд)3:1Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)0:0Ботев (Ихт)
СЛГерманея (Сб)3:0Септември (Сф)

ЮЗ "В" АФГ - XXVIII кръг - резултати след първите полувремена

18 май 2014 г. (неделя) - 17.00 ч.

ППЧепинец (Вел)2:0Спортист (Своге)
ППВелбъжд (Кн)1:2Оборище (Пан)
ПП
Перун (Кресна)2:1Балкан (Варвара)
ППОФК Пирин (Блгр)1:0Вихрен (Санд)
ППСтрумска слава1:0Беласица (Пч)
ППМеста (Хд)1:0Сливнишки герой
ППМиньор (Пк)0:0Ботев (Ихт)

ФК „Чепинец“ (Велинград): 12. Станислав Томов, 21. Георги Гайдаров жк-48 (55 м. - 3. Светослав Иванов жк-62), 2. Лъчезар Младенов жк-60, 16. Васко Цоклинов, 14. Николай Байраков жк-73 /кап/, 22. Илия Иванов, 8. Милен Иванов, 18. Петър Лаков (73 м. - 17. Александър Вучков жк-85), 9. Христо Сталев жк-9, 5. Атанас Христов, 10. Христо Спасов (80 м. - 20. Мартин Стефанов).

Неизползвани резерви: 1. Кристиян Дяков, 4. Симеон Атанасов, 7. Георги Божанов, 11. Мартин Маринов. 

ФК „Спортист“ (Своге): 12. Мартин Методиев, 2. Борислав Петров, 14. Кристиян Николаев, 5. Мартин Костов, 3. Цветан Антов /кап/, 22. Даниел Шмедин (82 м. - 6. Антоан Асенов), 10. Дарио Стоичков, 4. Богомил Богомилов, 7. Емануил Иванов жк-75, 21. Александър Михайлов (39 м. - 15. Владимир Василев), 19. Петко Петков жк-14.

Неизползвани резерви: 1. Боян Василев, 8. Виктор Рангелов, 9. Денислав Димитров, 11. Александър Александров, 17. Методи Цветанов. 

Голмайстор: 1:0 - Христо Сталев (25), 2:0 - Христо Спасов (27), 2:1 - Кристиян Николаев (55), 3:1 - Христо Спасов (68), 4:1 - Христо Сталев (80). 

Главен съдия – Иван Иванов (София);
Асистент 1 – Кирил Попов (София);
Асистент 2 – Красимир Миланов (София);
Резервен съдия – Невелин Гугутков (Септември);
Делегат на БФС – Спас Иванов (Пазарджик).

Стадион „Чепинец“, Велинград – 200 зрители.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)
3:3Чавдар (Етрополе)
КРПирин (Разлог)
1:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Банско
КРБеласица (Пч)
6:2Германея (Сб)
КРРилски спортист
1:0Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
0:1Миньор (Пк)

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:1Балкан (Бот)       

Обл. п-во за деца - VI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)1:3Чико-Бунара (Бяга)

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)
2:2Оборище II (Пан)
КР   Левски (Пат)
6:0Тракиец (Глав)
КРВеличково
1:2Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)
0:4Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)
0:4Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:2Чико-Бунара (Бяга)
КРБотев (М. клисура)
0:6Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)
4:4Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
11+1728
2Пирин (Разлог)
11+1826
3 Оборище (Панагюрище)
11+1024
 4  Сливнишки герой (Сливница)
11+719
5 Вихрен (Сандански)
11+119
6 Банско
11+919
7Рилски спортист (Самоков)
11-218
8Миньор (Перник)
11+516
9Беласица (Петрич)
11+716
10
Чавдар (Етрополе)
11+716
11Балкан (Ботевград)
11-313
 12 Германея (Сапарева баня)
11-1113
13Марек (Дупница)
11-111
14Септември (Симитли)
11-611
 15  Надежда (Доброславци)
11-139
16Ботев (Ихтиман)
11-99
17Спортист (Своге)
11-126
18Велбъжд (Кюстендил)
11-243
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2018 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Рилски спортист
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Оборище (Пан)
16:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Надежда (Добр)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Балкан (Бот)
-:-Миньор (Пк)
16:00Сливнишки герой
-:-Беласица (Пч)
16:00Септември (Сим)-:-Пирин (Разлог)
16:00Банско
-:-Марек (Дупница)
16:00Германея (Сб)-:-Спортист (Своге)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
10+2325
2Левски (Паталеница)
10+1424
3Чепинец (Велинград)
10+1623
 4 Балкан (Варвара)
10+1121
5Брацигово
10+1118
6Величково
10+817
7Сарая
10+415
 8 Вихър (Ветрен)10-113
9Тракиец (Главиница)
10-1512
10
Тракия (Пазарджик)
10-911
11Оборище II (Панагюрище)
10 011
 12 Спартак (Калугерово)
10 010
13Родопи (Козарско)
10-68
14Марица (Белово)
10-78
 15  Ботев (Момина клисура)
10-275
 16 Локомотив (Септември)
10-223
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

27 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Брацигово
-:-Левски (Пат)
16:00 Сарая-:- Родопи (Коз)
16:00         Тракия (Пз)
-:-Локомотив (Септ)

28 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Величково
16:00Спартак (Кал)
-:-Балкан (Варвара)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Марица (Белово)
16:00Тракиец (Глав)
-:-Ботев (М. клисура)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.