СКОНТО ООД

altech.bg%20
Голова суша в Хаджидимово ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 03 Април 2009 14:20
Много въпросителни в Долна баня

Временният лидер в Югозападната трета дивизия преди този кръг, Малеш (Микрево) направи грешна стъпка на стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово. Двубоят между Места и Малеш завърши 0:0. Така играчите от Микрево (на снимката) на практика отстъпиха първото място на Миньор (Бобов дол). В същото време новият (стар) лидер взе трите точки пред собствената си публика след минималното 1-0 срещу гостуващия „Витоша” – Бистрица. След тези срещи претендентите за първото място вече имат актив от по 58 точки, но бобовдолци са с мач по-малко.

„Черните облаци” съвсем се сгъстиха над Левски (Долна баня) след тежкото домакинско поражение на тима с 1-4 срещу непретенциозния Миньор’19 (Перник).

На стадион „Георги Бенковски”, Хебър пък излъга с 1-0 тима на Левски (Елин Пелин). Точен за пазарджиклии четвърт час преди края от дузпа бе ветерана и щатен голмайстор - Генчо Симеонов.

В голов екшън столичния Люлин надви с убедителното 6-2 гостите от Велбъжд Кюстендил (Костинброд). В герой за домакините се превърна капитана им Николай Николов, който вкара 4 гола в мрежата на костинбродския тим.  

Домакинска успех регистрира и Сливнишки герой (Сливница), който стигна до трите точки след 3-2 срещу Пирин (Разлог).  

Велбъжд (Кюстендил) спечели с 1-0 регионалното дерби с Германея (Сапарева баня). Победният гол вкара капитанът на тимо от града под Хисарлъка Юлиян Кръстев в началото на втората част, а домакините завършиха мача с 10 души.

Банско (Добринище) прибави нови три точки в актива си след успех с 2-0 срещу Ботев (Ихтиман).

В Покровник гостите от Септември (Симитли) сломиха с цената на сериозни усилия съпротивата на аутсайдера Пирин 2001 (Благоевград), побеждавайки с 2-0. Автор на попаденията стана ветерана Методи Стойнев, който се разписа в заключителните 5 минути на срещата.
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VI кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)1:0Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)2:0Перун (Кресна)
КРФК Кюстендил1:0Ботев (Ихтиман)
КРГранит (Владая)1:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (Разлог)
КРПирин (ГД)0:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист2:1Велбъжд (Кн)
КРБанско0:1Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - IV кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Брацигово6:0Сарая
КРВеличково2:1Родопи (Коз)
КРМарица (Белово)3:1Тракиец (Глав)   

13 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен0:4Чепинец (Вел)
КР  Левски (Ракитово)0:4Чико-Бунара (Бяга) 
КР Локомотив (Септ)0:6Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)0:2Левски (Пат)
КРВихър (Ветрен)5:2Оборище II (Пан)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Вихрен (Санд)-:-Банско
17:00Сливнишки герой-:-Левски (Чепинци)
17:00Надежда (Добр)-:-Пирин (ГД)
17:00Беласица (Пч)-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)-:-Гранит (Владая)
17:00Перун (Кресна)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Родопи (Коз)-:-Марица (Белово)
17:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Ракитово)
17:00Оборище II (Пан)-:-Лозен
17:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
17:00Сарая-:-Тракия (Пз)
 Величково
-почива

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.