СКОНТО ООД

altech.bg%20
Голова суша в Хаджидимово ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 03 Април 2009 14:20
Много въпросителни в Долна баня

Временният лидер в Югозападната трета дивизия преди този кръг, Малеш (Микрево) направи грешна стъпка на стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово. Двубоят между Места и Малеш завърши 0:0. Така играчите от Микрево (на снимката) на практика отстъпиха първото място на Миньор (Бобов дол). В същото време новият (стар) лидер взе трите точки пред собствената си публика след минималното 1-0 срещу гостуващия „Витоша” – Бистрица. След тези срещи претендентите за първото място вече имат актив от по 58 точки, но бобовдолци са с мач по-малко.

„Черните облаци” съвсем се сгъстиха над Левски (Долна баня) след тежкото домакинско поражение на тима с 1-4 срещу непретенциозния Миньор’19 (Перник).

На стадион „Георги Бенковски”, Хебър пък излъга с 1-0 тима на Левски (Елин Пелин). Точен за пазарджиклии четвърт час преди края от дузпа бе ветерана и щатен голмайстор - Генчо Симеонов.

В голов екшън столичния Люлин надви с убедителното 6-2 гостите от Велбъжд Кюстендил (Костинброд). В герой за домакините се превърна капитана им Николай Николов, който вкара 4 гола в мрежата на костинбродския тим.  

Домакинска успех регистрира и Сливнишки герой (Сливница), който стигна до трите точки след 3-2 срещу Пирин (Разлог).  

Велбъжд (Кюстендил) спечели с 1-0 регионалното дерби с Германея (Сапарева баня). Победният гол вкара капитанът на тимо от града под Хисарлъка Юлиян Кръстев в началото на втората част, а домакините завършиха мача с 10 души.

Банско (Добринище) прибави нови три точки в актива си след успех с 2-0 срещу Ботев (Ихтиман).

В Покровник гостите от Септември (Симитли) сломиха с цената на сериозни усилия съпротивата на аутсайдера Пирин 2001 (Благоевград), побеждавайки с 2-0. Автор на попаденията стана ветерана Методи Стойнев, който се разписа в заключителните 5 минути на срещата.
 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР
Хебър (Пз)4:1Свобода (Пещера)
КРБанско1:1Рилски спортист
КРМарек (Дупница)0:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)0:1ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)3:2Беласица (Пч)
КРГерманея (Сб)0:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:0Пирин (ГД)
КРЧавдар (Етрополе)4:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)4:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР       Вихър (Ветрен)3:2Локомотив (Септ)
КРЛевски (Пат)2:0Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

КР        Тракиец (Глав)0:2Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:2Чепинец (Вел) 
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:2Спартак (Кал)
КРТракия (Пз)2:2Сарая

Обл. п-во за деца - XVI кръг

21 април 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

СЛБалкан (Варвара)0:3Чепинец (Вел) 
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)27+6273
2Хебър (Пазарджик)27+4470
3 Вихрен (Сандански)27+2152
 4  Септември (Симитли)27+1443
5 Банско27+1040
6 Чавдар (Етрополе)
27+1040
7 Миньор (Перник)
27+138
8Сливнишки герой (Сливница)
27+337
9Марек (Дупница)
27-435
10
Свобода (Пещера)
27-1634
11Пирин (Разлог)
27+734
 12 Балкан (Ботевград)
27-433
13Беласица (Петрич)27-832
14Рилски спортист (Самоков)27-530
 15  Пирин (Гоце Делчев)27-3526
16Ботев (Ихтиман)27-3024
17Германея (Сапарева баня)27-2622
18ОФК Елин Пелин27-4417
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Хебър (Пз)
16:00Свобода (Пещера)-:-Миньор (Пк)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
16:00Беласица (Пч)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Германея (Сб)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
16:00Септември (Сим)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)23+7564
2Брацигово23+3653
3 Левски (Паталеница)23+3352
 4 Балкан (Варвара)23+2949
5 Чепинец (Велинград)23+4449
6Оборище II (Панагюрище)23-232
7Величково
23+231
 8 Вихър (Ветрен)23-1829
9Сарая23-626
10
Тракиец (Главиница)23-1924
11Локомотив (Септември)23-824
 12 Спартак (Калугерово)23-723
13Тракия (Пазарджик)23-3522
14Родопи  (Козарско)23-1321
 15  Братаница23-4615
16Зенит (Ветрен дол)23-6513
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XXVI кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)          

29 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00     Брацигово-:-Тракиец (Глав)

29 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00   Чепинец (Вел) -:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Чико-Бунара (Бяга)
16:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракия (Пз)
16:00Братаница-:-Величково
16:00Спартак (Кал)-:-Левски (Пат)
 

Кой е тук?

В момента има 83 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер