СКОНТО ООД

altech.bg%20
Челен сблъсък на фаворити в Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Юни 2009 17:30
 Стадион „Ботев” в Ихтиман ще бъде арена на здрава битка за влизане във „В” група

Бенковски (Пазарджик) срещу Витоша (Долна Диканя) е най-интересният и завързан мач от квалификациите за влизане в Югозападната „В” група това лято. Двата тима не крият амбициите си да играят в трета дивизия, но по волята на жребия един от тях ще остане в регионалните групи.

Директният сблъсък между Бенковски (Пз) и Витоша (ДД) ще се изиграе в сряда (24 юни) от 18 часа на стадион „Ботев” в Ихтиман.

Двубоят се очаква да премине при огромен зрителски интерес, а в Пазарджик стягат масово нашествие на фенове на „Беки”.

В другите две срещи съотношението на силите е далеч по-неравностойно.

На стадион „Металург” в Перник столичният тим на Нови Искър е считан за фаворит срещу култовия шампион на Кюстендилско – Рилски орли (Бистрица).

Без големи шансове според специалистите е и съставът на Искра (Искрец), който ще има за съперник Перун (Кресна) на стадиона в Радомир.

24 юни (сряда) от 18 часа

На стадион „Ботев” в Ихтиман

Бенковски (Пазарджик) – Витоша (Долна Диканя)

На стадион „Градски” в Радомир

Перун (Кресна) – Искра (Искрец)

На стадион „Металург” в Перник

Рилски орли (Бистрица) – Нови Искър

Победителите в трите срещи ще спечелят правото от следващия сезон да играят в първенството на Югозападната „В” АФГ.

При равенство в редовното време се преминава директно към изпълнение на дузпи за определяне на победителя.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Левски (Ракитово)
14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Левски (Пат)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Оборище II (Пан)-:-Марица (Белово)
14:00Тракиец (Глав)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)18+1743
2Марек (Дупница)18+3242
3ФК Кюстендил18+2841
4Вихрен (Сандански)18+19 40
5Чавдар (Етрополе)18+1735
6Ботев (Ихтиман)18+1429
7Оборище (Панагюрище)18+727
8
Пирин (Гоце Делчев)18+626
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Балкан (Ботевград)17+222
11Рилски спортист (Самоков)17-121
12Сливнишки герой (Сливница)18+221
13Надежда (Доброславци)17-1019
14Левски (Чепинци)18-2117
 15  Велбъжд (Кюстендил)18-3012
16Перун (Кресна)18-2312
17Гранит (Владая)18-2612
18Банско18-275
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.