СКОНТО ООД

altech.bg%20
Челен сблъсък на фаворити в Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Юни 2009 17:30
 Стадион „Ботев” в Ихтиман ще бъде арена на здрава битка за влизане във „В” група

Бенковски (Пазарджик) срещу Витоша (Долна Диканя) е най-интересният и завързан мач от квалификациите за влизане в Югозападната „В” група това лято. Двата тима не крият амбициите си да играят в трета дивизия, но по волята на жребия един от тях ще остане в регионалните групи.

Директният сблъсък между Бенковски (Пз) и Витоша (ДД) ще се изиграе в сряда (24 юни) от 18 часа на стадион „Ботев” в Ихтиман.

Двубоят се очаква да премине при огромен зрителски интерес, а в Пазарджик стягат масово нашествие на фенове на „Беки”.

В другите две срещи съотношението на силите е далеч по-неравностойно.

На стадион „Металург” в Перник столичният тим на Нови Искър е считан за фаворит срещу култовия шампион на Кюстендилско – Рилски орли (Бистрица).

Без големи шансове според специалистите е и съставът на Искра (Искрец), който ще има за съперник Перун (Кресна) на стадиона в Радомир.

24 юни (сряда) от 18 часа

На стадион „Ботев” в Ихтиман

Бенковски (Пазарджик) – Витоша (Долна Диканя)

На стадион „Градски” в Радомир

Перун (Кресна) – Искра (Искрец)

На стадион „Металург” в Перник

Рилски орли (Бистрица) – Нови Искър

Победителите в трите срещи ще спечелят правото от следващия сезон да играят в първенството на Югозападната „В” АФГ.

При равенство в редовното време се преминава директно към изпълнение на дузпи за определяне на победителя.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.