СКОНТО ООД

altech.bg%20
Челен сблъсък на фаворити в Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Юни 2009 17:30
 Стадион „Ботев” в Ихтиман ще бъде арена на здрава битка за влизане във „В” група

Бенковски (Пазарджик) срещу Витоша (Долна Диканя) е най-интересният и завързан мач от квалификациите за влизане в Югозападната „В” група това лято. Двата тима не крият амбициите си да играят в трета дивизия, но по волята на жребия един от тях ще остане в регионалните групи.

Директният сблъсък между Бенковски (Пз) и Витоша (ДД) ще се изиграе в сряда (24 юни) от 18 часа на стадион „Ботев” в Ихтиман.

Двубоят се очаква да премине при огромен зрителски интерес, а в Пазарджик стягат масово нашествие на фенове на „Беки”.

В другите две срещи съотношението на силите е далеч по-неравностойно.

На стадион „Металург” в Перник столичният тим на Нови Искър е считан за фаворит срещу култовия шампион на Кюстендилско – Рилски орли (Бистрица).

Без големи шансове според специалистите е и съставът на Искра (Искрец), който ще има за съперник Перун (Кресна) на стадиона в Радомир.

24 юни (сряда) от 18 часа

На стадион „Ботев” в Ихтиман

Бенковски (Пазарджик) – Витоша (Долна Диканя)

На стадион „Градски” в Радомир

Перун (Кресна) – Искра (Искрец)

На стадион „Металург” в Перник

Рилски орли (Бистрица) – Нови Искър

Победителите в трите срещи ще спечелят правото от следващия сезон да играят в първенството на Югозападната „В” АФГ.

При равенство в редовното време се преминава директно към изпълнение на дузпи за определяне на победителя.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.