СКОНТО ООД

altech.bg%20
"Горските" пишат история в Главиница ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 30 Март 2014 13:21
 
Юношеският отбор на ФК ПГГС "Хр. Ботев" - Велинград

Триумфална победа в Главиница извоюва футболният отбор на ФК ПГГС "Хр. Ботев". Селекцията, изградена изцяло от ученици на елитната велинградска гимназия сюрпризира неприятно домакините от Тракиец (Главиница) и ги победи с 3:1. Успехът има огромно измерение за клуба, защото е първи от гостуване в историята на тима.

Велинградчани поведоха в 11-та минута чрез Людмил Кехайов. В 24-та вратарят на "горските" Васил Игнатов отрази удар от бялата точка на домакините. В 42-та минута Тракиец стигна до изравнителен гол.

След почивката ФК ПГГС "Христо Ботев" грабна трите точки след две попадения на Асен Илиев, който бе точен в 70-та и 75-та минута. 

Борислав ЙОРДАНОВ 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.