Рефер тръгнал от Хаджидимово свири Чепинец - Места ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 28 Март 2014 01:22

Павел Цеков

Представители на столичната съдийска колегия получиха назначение за неделната среща между Чепинец (Велинград) и Места (Хаджидимово). Главен рефер на мача ще бъде Павел Цеков. За лайнсмени бяха избрани Станислав Станев и Радко Кръстанов. Четвърти съдия е юриста Георги Минов. Делегатски пратеник на двубоя от трета дивизия ще бъде Владимир Неделчев. Всички длъжностни лица, изпратени от Зоналния съвет на БФС са от София.

Владимир Неделчев

Павел Цеков ще ръководи своя мач №9 в Югозападната „В“ група. Софиянецът дебютира преди по-малко от година в третия ешелон. Цеков получи „бойно кръщение“ с мача между Места и Миньор (Бобов дол). Срещата бе спечелена от домакините с 2:0.

През този сезон столичанинът взима пети наряд в Югозападната „В“ група. Павел Цеков реферира гостуването на Чепинец срещу Вихрен в Сандански. „Гладиаторите“ спечелиха с 2:1. Столичният съдия отряза здраво велинградчани, като в 61-та минута не отсъди явна дузпа след нарушение срещу Костадин Аджов.

„Дано съдията се справи с мача“, не скриха своите притеснения пред velsport24.com клубните шефове на Чепинец.

Борислав ЙОРДАНОВ

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168