СКОНТО ООД

altech.bg%20
Оборище не сбърка и във Варвара ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Март 2014 10:30

 
Играчите на Оборище (в зелено) взеха трите точки на стадион "Балкан" във Варвара

Пета шампионатна победа през пролетта в Югозападната „В” група постигна тимът на Оборище (Панагюрище). „Воеводите” спечелиха визитата си на Балкан (Варвара) с 3:1.

Гостите поведоха след четвърт час игра с 2:0. В 11-та минута Николай Иванов откри за панагюрци, а в 15-та Владимир Каптиев отбеляза втори гол за Оборище.

След почивката двата отбора си размениха по едно попадение. В 49-та минута Владимир Каптиев се разписа за трети път във вратата, пазена от Милен Петракиев за 3:0. Голът на честта за Балкан вкара резервата Стефан Лачов в 72-та минута.

Регионалният сблъсък на стадион „Балкан” събра близо 800 фенове. За тима на Оборище викаха около 100 привърженици.

Георги БЕЛЕВ

Състав на „Балкан”: 1. Милен Петракиев, 2. Васил Геров, 6. Борислав Петров жк-23, 15. Павел Велов (27 м. – 18. Илиян Панчев), 3. Димитър Гегов, 16. Христо Петров, 11. Евгени Шолев (46 м. -  7. Атанас Трендафилов), 10. Атанас Иванов (60 м. – 9. Стефан Лачов), 19. Атанас Велев, 20. Георги Василев, 13. Димитър Стоянов.
Неизползвани резерви: 12. Нено Вергов, 17. Иван Чушков, 4. Иван Камов.

Състав на „Оборище”: 12. Мартин Минев, 15. Илиян Енчев, 10. Георги Иванов, 24. Кирил Брестовички, 22. Антон Вергилов, 13. Никола Иванов, 18. Владимир Каптиев, 20. Николай Манчев (89 м. – 14. Николай Кузманов), 17. Михаил Петров, 7. Николай Иванов (85 м. – 23. Филип Чипчев), 9. Георги Чакъров жк – 46 (61 м. – 8. Обаси Окечукво).
Неизползвани резерви: 1. Димитър Грабчев, 11. Георги Нетов, 21. Алил Карадашев, 45. Деян Борисов.

Голмайстори: 0:1 – Николай Иванов (11 м.), 0:2 – Владимир Каптиев (15 м.),  0:3 – Владимир Каптиев (49 м.), 1:3 – Стефан Лачов (72 м.).

Главен съдия – Мартин Стоименов (София)
Асистент 1 – Димитър Русев (София)
Асистент 2 – Владимир Велев (София)
Резервен съдия – Станислав Апостолов (Стамболийски)
Делегат на БФС – Марио Калпушков (София)

Стадион „Балкан” – 800 зрители.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая1:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)0:0Величково 
КРБрацигово9:0Вихър (Ветрен)
КРЛозен0:1Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР
Светкавица (Син)
1:7Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)0:2Чико-Бунара (Бяга)  
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил12+1325
3Септември (Симитли)11+1023
4Вихрен (Сандански)11+10 23
5Спортист (Своге)11+522
6Оборище (Панагюрище)12+1121
7Сливнишки герой (Сливница)11+518
8
Беласица (Петрич)11+118
9
Банско11-111
10
Надежда (Доброславци)11-411
11Чавдар (Етрополе)12-210
  12Пирин (Разлог)11-510
13Ботев (Ихтиман)11-109
14Балкан (Ботевград)10-79
 15  Марек (Дупница)11-159
16Рилски спортист (Самоков)11-137
17Перун (Кресна)12-217
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)9+4327
2Брацигово9+3821
3Чепинец (Велинград)9+2821
 4 Спартак (Калугерово)9+519
5Левски (Паталеница)9-117
6Балкан (Варвара)9+1316
7Марица (Белово)9+215
 8 Локомотив (Септември)9+413
9Величково9+111
10
Родопи (Козарско)9-111
11Тракиец (Главиница)9-49
 12 Сарая9-99
13Тракия (Пазарджик)9-126
14Лозен9-326
 15  Вихър (Ветрен)9-301
 16 Светкавица (Синитево)9-451
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.