СКОНТО ООД

altech.bg%20
Оборище не сбърка и във Варвара ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Март 2014 10:30

 
Играчите на Оборище (в зелено) взеха трите точки на стадион "Балкан" във Варвара

Пета шампионатна победа през пролетта в Югозападната „В” група постигна тимът на Оборище (Панагюрище). „Воеводите” спечелиха визитата си на Балкан (Варвара) с 3:1.

Гостите поведоха след четвърт час игра с 2:0. В 11-та минута Николай Иванов откри за панагюрци, а в 15-та Владимир Каптиев отбеляза втори гол за Оборище.

След почивката двата отбора си размениха по едно попадение. В 49-та минута Владимир Каптиев се разписа за трети път във вратата, пазена от Милен Петракиев за 3:0. Голът на честта за Балкан вкара резервата Стефан Лачов в 72-та минута.

Регионалният сблъсък на стадион „Балкан” събра близо 800 фенове. За тима на Оборище викаха около 100 привърженици.

Георги БЕЛЕВ

Състав на „Балкан”: 1. Милен Петракиев, 2. Васил Геров, 6. Борислав Петров жк-23, 15. Павел Велов (27 м. – 18. Илиян Панчев), 3. Димитър Гегов, 16. Христо Петров, 11. Евгени Шолев (46 м. -  7. Атанас Трендафилов), 10. Атанас Иванов (60 м. – 9. Стефан Лачов), 19. Атанас Велев, 20. Георги Василев, 13. Димитър Стоянов.
Неизползвани резерви: 12. Нено Вергов, 17. Иван Чушков, 4. Иван Камов.

Състав на „Оборище”: 12. Мартин Минев, 15. Илиян Енчев, 10. Георги Иванов, 24. Кирил Брестовички, 22. Антон Вергилов, 13. Никола Иванов, 18. Владимир Каптиев, 20. Николай Манчев (89 м. – 14. Николай Кузманов), 17. Михаил Петров, 7. Николай Иванов (85 м. – 23. Филип Чипчев), 9. Георги Чакъров жк – 46 (61 м. – 8. Обаси Окечукво).
Неизползвани резерви: 1. Димитър Грабчев, 11. Георги Нетов, 21. Алил Карадашев, 45. Деян Борисов.

Голмайстори: 0:1 – Николай Иванов (11 м.), 0:2 – Владимир Каптиев (15 м.),  0:3 – Владимир Каптиев (49 м.), 1:3 – Стефан Лачов (72 м.).

Главен съдия – Мартин Стоименов (София)
Асистент 1 – Димитър Русев (София)
Асистент 2 – Владимир Велев (София)
Резервен съдия – Станислав Апостолов (Стамболийски)
Делегат на БФС – Марио Калпушков (София)

Стадион „Балкан” – 800 зрители.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.