СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец няма спирка, Спасов реши уравнението с Вихрен ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 17 Март 2014 19:24
 
Петър Лаков от Чепинец (с топката) е следен от капитана на Вихрен Емил Тренков в мача между двата тима

Отборът на Чепинец пречупи с 1:0 гостите от Вихрен (Сандански) в мач от Югозападната „В“ група. Велинградчани добавиха третата си победа през пролетния дял от шампионата.

Неделната среща в курортния град бе решена с гол от дузпа в 73-та минута на щатния реализатор Христо Спасов. Нападателят от Дорково бе фаулиран в наказателното поле от стража на Вихрен Петър Палаханов и главният рефер Георги Андреев посочи бялата точка. Вратарят на „гладиаторите“ пък бе изгонен от арбитъра за преодотвратяване на голова възможност.

 
Георги Божанов (с топката) записа 80 минути при победата срещу Вихрен (Сандански)

Преди това, още в 7-та минута на мача Петър Лаков от Чепинец тресна гредата. В 68-та съотборникът му Георги Божанов проби отляво и намери Христо Спасов, но ударът на последния бе слаб и Палаханов улови.

 
Велинградската отбрана действа стабилно и сведе до минимум шансовете на гостите

Съставът на Вихрен пък не успя да изненада вратаря-дебютант за Чепинец в тази среща - Кристиян Дяков. Двата тима изнесоха коректен мач, който не затрудни добре подготвения столичен арбитър Георги Андреев и асистентите му.

Георги БЕЛЕВ

ФК „Чепинец“ (Велинград): 1. Кристиян Дяков, 16. Георги Гайдаров, 5. Стоян Тодоров, 2. Лъчезар Младенов, 17. Радомир Ников (58 м. - 4. Борислав Драгиев), 21. Илия Иванов /кап/, 18. Петър Лаков, 7. Георги Божанов (81 м. – 11. Мартин Маринов), 22. Александър Вучков (73 м. – 20. Симеон Атанасов), 9. Христо Сталев, 10. Христо Спасов жк-85.

Неизползвани резерви: 12. Станислав Томов, 3. Атанас Христов, 14. Васко Цоклинов, 15. Милен Иванов.

ФК „Вихрен“ (Сандански): 1. Петър Палаханов чк-71, 6. Николай Стоилков жк-85, 4. Благой Атанасов, 18. Емил Тренков жк-40 /кап/, 14. Илиян Панчев, 22. Костадин Ил. Николов (41 м. – 16. Васил Ташев), 10. Атанас Атанасов, 7. Костадин Анд. Николов (72 м. – 12. Методи Павлов), 9. Александър Русков (55 м. – 19. Васил Захариев), 8. Ромео Николов, 11. Петър Мицев.

Неизползвани резерви: 2. Лазар Янкулов, 3. Марин Георгиев, 17. Петър Стоянов, 21. Костадин Гърков.

Голмайстор: 1:0 – Христо Спасов (73 м. – наказателен удар).

Главен съдия – Георги Андреев (София);
Асистент 1 – Георги Великов (София);
Асистент 2 – Красимир Миланов (София);
Резервен съдия – Невелин Гугутков (Септември);
Делегат на БФС – Асен Николов (Пазарджик).

Стадион „Чепинец“, Велинград – 250 зрители.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:0Миньор (Пк)
КРБеласица (Пч)
5:1Ботев (Ихтиман)
КРСептември (Сим)2:1Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
4:1Марек (Дупница)
КРПерун (Кресна)1:3Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:0Рилски спортист
КРСпортист (Своге)0:1Банско
КРПирин (Разлог)0:3Вихрен (Санд)
ФК Кюстендил-почива

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)7:2Светкавица (Син)
КРБрацигово5:2Балкан (Варвара)
КР    Вихър (Ветрен)0:11Левски (Пат)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КР Тракиец (Глав)3:1Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)5:2Чепинец (Вел)        
КРРодопи (Коз)3:0Спартак (Кал) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Лозен
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
14:00Рилски спортист-:-Надежда (Добр)
14:00Сливнишки герой-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
14:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
14:00Миньор (Пк)-:-Септември (Сим)
14:00Банско-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
14:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Брацигово
14:00Лозен-:-Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.