СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в Югозападната "В" група, сезон 2013-14 г. ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 31 Май 2014 19:41
 

Ю Г О З А П А Д Н А  "В"  А Ф Г

сезон 2013/14 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

 

ОТБОР

М

П

Р

З

ГОЛ. Р.

Т

1.

ОФК Пирин (Благоевград)

30

25

4

1

87

6

79

2.

Перун (Кресна)*

30

21

7

2

47

15

70

3.

Оборище (Панагюрище)

30

22

2

6

63

26

68

4.

Миньор (Перник)

30

19

4

7

63

19

61

5.

Сливн. герой (Сливница)

30

18

6

6

56

25

60

6.

Вихрен (Сандански)

30

13

1

16

37

34

40

7.

ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)

30

11

5

14

36

52

38

8.

Балкан (Варвара)

30

11

4

15

34

46

37

9.

Беласица (Петрич)

30

11

4

15

32

37

37

10.

Струмска слава (Радомир)

30

10

5

15

36

36

35

11.

Велбъжд (Кюстендил)

30

10

3

17

38

60

33

12.

Германея (Сапарева баня)

30

9

5

16

30

40

32

13.

Места (Хаджидимово)

30

8

8

14

23

51

32

14.

Спортист (Своге)

30

9

3

18

32

60

30

15.

Ботев (Ихтиман)

30

7

7

16

24

47

28

-

Септември (София)**

30

2

0

28

9

93

3

* Лицензът за участие на ФК Перун (Кресна) се използва от ФК Септември (Симитли).

** От актива на ФК Септември (София) първоначално са отнети 3 точки заради второ неявяване в мач от първенството, а по-късно отборът е изваден с решение на СТК от състава на ЮЗ "В" АФГ.

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.