СКОНТО ООД

altech.bg%20
Рефер от Петрич взе битката между Балкан и Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 21 Февруари 2014 01:26

 
Арбитърът Симеон Великов (вдясно) получи възловия мач на стадион "Сейнт Джордж парк" във Варвара 

Симеон Великов от Петрич бе назначен за главен арбитър на двубоя от Югозападната „В“ група между Балкан (Варвара) и Чепинец (Велинград). Негови помощници на стадион „Сейнт Джордж парк“ ще бъдат колегите му от Благоевград – Евгени Маринков и Николай Попниколов. Четвърти арбитър е Йордан Воденичаров от Сандански. Делегатски пратеник е секретаря на Аматьорската футболна лига Александър Шатровски от Перник.

 
Александър Шатровски (на преден план) е част от ръководството на Зоналния съвет на БФС в София

Срещата между Балкан и Чепинец ще бъде под №10 за Симеон Великов. Петричанинът е вдигнал един червен картон в досегашните си изяви на ниво трета дивизия, където ръководи мачове за втори пореден сезон.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.