СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2013/14 г. ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 17 Февруари 2014 21:06

Ученици от V до VII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

17.02.2014 г.(понеделник)

13:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:3

17.02.2014 г.(понеделник)

15:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 1:1

18.02.2014 г.(вторник)

13:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Иван Вазов” - Пашови

 11:1

19.02.2014 г.(сряда)

13:30

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 3:7

19.02.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 2:0

20.02.2014 г.(четвъртък)

13:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 0:9

21.02.2014 г.(петък)

13:30

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 8:1

21.02.2014 г.(петък)

15:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 5:0

24.02.2014 г.(понеделник)

13:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

ОУ ”Иван Вазов” - Пашови

 3:0 (сл.)

26.02.2014 г.(сряда) - ФИНАЛ

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 0:5

 Ученици от VIII до X клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

24.02.2014 г.(понеделник)

15:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 4:1

25.02.2014 г.(вторник)

13:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 1:5

25.02.2014 г.(вторник)

15:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 7:1

26.02.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 5:0

27.02.2014 г.(четвъртък)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

3:0 сл.

27.02.2014 г.(четвъртък)

15:00

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

 1:7

04.03.2014 г. (вторник)-ФИНАЛ

14:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

4:2

Ученици от XI до XII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

05.03.2014 г.(сряда)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 7:1

05.03.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 9:2

07.03.2014 г.(петък)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 8:0

07.03.2014 г.(петък)

15:00

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 0:8

12.03.2014 г.(сряда)

13:30

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 9:3

12.03.2014 г.(сряда)

15:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 7:0

Всичко за общинските ученически игри във Велинград (2013/14 г.):

Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 

Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 

Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 

„Горската“ сила първа при юношите 

Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 

Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 

Приключиха общинските игри по тенис на маса 

Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 

Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“

7-голов трилър на старта на футболния турнир 

4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)6:2Левски (Ракитово)      
КРЛевски (Пат)3:1Спартак (Кал)
КРОборище II (Пан)1:1Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Марица (Белово)
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Оборище (Пан)-:-ФК Кюстендил
15:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
15:00Пирин (Разлог)-:-Банско
15:00Надежда (Добр)-:-Перун (Кресна)
15:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
15:00Беласица (Пч)-:-Левски (Чепинци)
15:00Вихрен (Санд)-:-Рилски спортист
15:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)20+4857
 2 Брацигово19+6854
3Чико-Бунара (Бяга)20+5354
 4 Марица (Белово)20+1534
5Левски (Паталеница)20+1634
6Чепинец (Велинград)20+1831
7Локомотив (Септември)20-426
 8 Родопи (Козарско)19-626
9Величково20-326
10
Спартак (Калугерово)20-2423
11Вихър (Ветрен)20-1323
 12 Тракиец (Главиница)20-1822
13Тракия (Пазарджик)19-1721
14Оборище II (Панагюрище)20-2920
15Левски (Ракитово)20-1716
16Сарая19-3714
17Лозен19-502
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXII кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Брацигово-:-Балкан (Варвара) 
15:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
15:00Тракия (Пз)-:-Сарая

14 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Чико-Бунара (Бяга)
15:00Левски (Ракитово)-:-Тракиец (Глав)
15:00Лозен-:-Оборище II (Пан)
15:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.