СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2013/14 г. ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 17 Февруари 2014 21:06

Ученици от V до VII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

17.02.2014 г.(понеделник)

13:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:3

17.02.2014 г.(понеделник)

15:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 1:1

18.02.2014 г.(вторник)

13:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Иван Вазов” - Пашови

 11:1

19.02.2014 г.(сряда)

13:30

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 3:7

19.02.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 2:0

20.02.2014 г.(четвъртък)

13:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 0:9

21.02.2014 г.(петък)

13:30

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 8:1

21.02.2014 г.(петък)

15:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 5:0

24.02.2014 г.(понеделник)

13:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

ОУ ”Иван Вазов” - Пашови

 3:0 (сл.)

26.02.2014 г.(сряда) - ФИНАЛ

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 0:5

 Ученици от VIII до X клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

24.02.2014 г.(понеделник)

15:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 4:1

25.02.2014 г.(вторник)

13:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 1:5

25.02.2014 г.(вторник)

15:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 7:1

26.02.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 5:0

27.02.2014 г.(четвъртък)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

3:0 сл.

27.02.2014 г.(четвъртък)

15:00

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

 1:7

04.03.2014 г. (вторник)-ФИНАЛ

14:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

4:2

Ученици от XI до XII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

05.03.2014 г.(сряда)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 7:1

05.03.2014 г.(сряда)

15:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 9:2

07.03.2014 г.(петък)

13:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 8:0

07.03.2014 г.(петък)

15:00

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 0:8

12.03.2014 г.(сряда)

13:30

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 9:3

12.03.2014 г.(сряда)

15:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 7:0

Всичко за общинските ученически игри във Велинград (2013/14 г.):

Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 

Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 

Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 

„Горската“ сила първа при юношите 

Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 

Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 

Приключиха общинските игри по тенис на маса 

Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 

Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“

7-голов трилър на старта на футболния турнир 

4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.