СКОНТО ООД

altech.bg%20
8 медала за „Импулс” от Каварна ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 16 Юни 2009 22:14

Велинградският клуб по спортни танци „Импулс” започна с отлично представяне месец юни.
На 6 и 7 юни в Сомбатхели (Унгария) се проведе Европейското първенство. При юношите над 19 години нашата страна бе представена от двойката на „Импулс” Светослав ВасилевЛюбомира Петкова. Възпитаниците на велинградския клуб заеха 27-мо място в дисциплината „Многобой”. С представянето си на унгарска земя двойката ни Василев-Петкова е все по-близо до влизането си в топ 400 на Световната ранглиста.
На 13 и 14 юни в Каварна се проведе поредния кръг за “Купа България”. КСТ „Импулс” бе представен от 11 двойки, които завоюваха общо 8 медала от състезанията.
 
Юноши старша възраст в двете дисциплини:
Йорданов/Марвакова 1 място  ЛА
Дулев/Пандева - 2 място СТ
Стефанин/Макнева – 2 място ЛА, 1 място СТ

Младежи:
Ганев/Гаджева - 2 място ЛА
Гръчки/Димова - 2 място СТ 
Златарев/Георгиева - 4 място СТ
Спасов/Клисурска - 6 място
Минчев/Думанова - 4 място ЛА
 
Състезатели над 19 години:
Мехмедов/Динчева - 4 място ЛА
Гръчки/Димова - 4 то място СТ

Във втория ден (14 юни) се състоя Отворения турнир за Купа “КАВАРНА”. В него нашите представители завоюваха един златен, един сребърен и достигнаха два финала в отделните категории.
Състезателните двойки на „Импулс” – Велинград вече се готвят за края на сезона. От 1 до 3 юли в курорта Албена предстои Държавното първенство и международен турнир “АЛБЕНА 2009”.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 55 посетителя в сайта

Приятели

. .
.