СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградчанка влезе в класацията на Viasport.bg ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 02 Февруари 2014 23:27
 
Вангелина Драганова
5-кратната шампионка по плуване при жените от последния сезон - Вангелина Драганова намери място в престижната класация на Viasport.bg за 2013 година.
 
Велинградчанката се нареди на 34-то място в анкетата за "Най-добър млад спортист", в която гласуваха рекордните 74-ма спортни журналисти от цялата страна. С право на глас бе и редакцията на Velsport24.com.
 
Националката, която е състезателка на ПК "Белмекен", събра 9 точки в третото издание на класацията. 34-то място на Драганова е най-високото ѝ постижение до този момент. През 2011 г. националката по плуване бе 43-та, а година по-късно завърши 35-та.
 
  
 
 
 
 
ОФИЦИАЛНО КЛАСИРАНЕ ЗА 2013 г.

1. Денис Димитров (лека атлетика) 510

2. Александър Везенков (баскетбол) 482

3. Елица Янкова (борба) 384

4. Алберт Попов (ски-алпийски) 246

5. Адриан Андреев (тенис) 210

6. Стефани Стоева (бадминтон) 167

7. Даниел Асенов (бокс) 162

8. Вивиан Златанова (тенис) 149

9. Венелина Поптолева (бокс) 146

9. Георгия Кадоглу (плуване) 146
---------------------------------------------------------------------------------------------
11. Ивайло Иванов (джудо/самбо) 145

12. Ангел Караньотов (мотоциклетизъм) 142

13. Габриела Антова (шахмат) 140

14. Борислава Дамянова (джудо/самбо) 112

15. Евгени Генчев (борба) 79

16. Александър Стоянов (карате) 76

16. Йордан Атанасов (вдигане на тежести) 76

18. Иван Ходулов (хокей на лед) 72

19. Миглена Селишка (борба) 68

20. Антъни Иванов (плуване) 57

21. Петър Божилов (плуване) 52

22. Божидар Андреев (вдигане на тежести) 50

23. Деница Драгиева (шахмат) 42

24. Антонио Вутов (футбол) 41

25. Никола Димитров (плуване) 37

26. Мартин Николов (хокей на лед) 31

27. Розалина Юсева (тенис) 28

28. Стефан Велков (футбол) 25

29. Красимир Стойчев (лека атлетика) 22

30. Димитър Калчев и Стефан Иванов (плажен волейбол) 20

31. Галина Николова (лека атлетика) 13

32. Сашо Андреев (канадска борба) 10

32. Цветелина Николова (таекуондо) 10

34. Бетина Темелкова (джудо/самбо)  9

34. Вангелина Драганова (плуване) 9

34. Камен Златков (ска алпийски) 9

34. Любомир Бакалски (таекуондо) 9

34. Михаел Йорданов (плуване) 9

39. Любомир Костов (голф) 8

39. Мария Мицова (бадминтон) 8

41. Габриела Георгиева (плуване) 7

42. Георги Минчев (футбол) 6

42. Йонко Дончев (скокове на батут) 6

44. Катрин Маноилова (шорттрек) 5

44. Георги Китанов (футбол) 5

44. Апостол Апостолов (ориентиране) 5

44. Здравко Михайлов (бокс) 5

48. Борислава Христова (баскетбол) 4

49. Иво Балабанов (лека атлетика) 3

50. Емануил Богоев (бокс) 2

51. Георги Цурев (плуване) 1

51. Мариян Михалев (скокове на батут) 1
 
Още по темата:
 
 
 
 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.