СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградчанка влезе в класацията на Viasport.bg ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 03 Февруари 2014 00:27
 
Вангелина Драганова
5-кратната шампионка по плуване при жените от последния сезон - Вангелина Драганова намери място в престижната класация на Viasport.bg за 2013 година.
 
Велинградчанката се нареди на 34-то място в анкетата за "Най-добър млад спортист", в която гласуваха рекордните 74-ма спортни журналисти от цялата страна. С право на глас бе и редакцията на Velsport24.com.
 
Националката, която е състезателка на ПК "Белмекен", събра 9 точки в третото издание на класацията. 34-то място на Драганова е най-високото ѝ постижение до този момент. През 2011 г. националката по плуване бе 43-та, а година по-късно завърши 35-та.
 
  
 
 
 
 
ОФИЦИАЛНО КЛАСИРАНЕ ЗА 2013 г.

1. Денис Димитров (лека атлетика) 510

2. Александър Везенков (баскетбол) 482

3. Елица Янкова (борба) 384

4. Алберт Попов (ски-алпийски) 246

5. Адриан Андреев (тенис) 210

6. Стефани Стоева (бадминтон) 167

7. Даниел Асенов (бокс) 162

8. Вивиан Златанова (тенис) 149

9. Венелина Поптолева (бокс) 146

9. Георгия Кадоглу (плуване) 146
---------------------------------------------------------------------------------------------
11. Ивайло Иванов (джудо/самбо) 145

12. Ангел Караньотов (мотоциклетизъм) 142

13. Габриела Антова (шахмат) 140

14. Борислава Дамянова (джудо/самбо) 112

15. Евгени Генчев (борба) 79

16. Александър Стоянов (карате) 76

16. Йордан Атанасов (вдигане на тежести) 76

18. Иван Ходулов (хокей на лед) 72

19. Миглена Селишка (борба) 68

20. Антъни Иванов (плуване) 57

21. Петър Божилов (плуване) 52

22. Божидар Андреев (вдигане на тежести) 50

23. Деница Драгиева (шахмат) 42

24. Антонио Вутов (футбол) 41

25. Никола Димитров (плуване) 37

26. Мартин Николов (хокей на лед) 31

27. Розалина Юсева (тенис) 28

28. Стефан Велков (футбол) 25

29. Красимир Стойчев (лека атлетика) 22

30. Димитър Калчев и Стефан Иванов (плажен волейбол) 20

31. Галина Николова (лека атлетика) 13

32. Сашо Андреев (канадска борба) 10

32. Цветелина Николова (таекуондо) 10

34. Бетина Темелкова (джудо/самбо)  9

34. Вангелина Драганова (плуване) 9

34. Камен Златков (ска алпийски) 9

34. Любомир Бакалски (таекуондо) 9

34. Михаел Йорданов (плуване) 9

39. Любомир Костов (голф) 8

39. Мария Мицова (бадминтон) 8

41. Габриела Георгиева (плуване) 7

42. Георги Минчев (футбол) 6

42. Йонко Дончев (скокове на батут) 6

44. Катрин Маноилова (шорттрек) 5

44. Георги Китанов (футбол) 5

44. Апостол Апостолов (ориентиране) 5

44. Здравко Михайлов (бокс) 5

48. Борислава Христова (баскетбол) 4

49. Иво Балабанов (лека атлетика) 3

50. Емануил Богоев (бокс) 2

51. Георги Цурев (плуване) 1

51. Мариян Михалев (скокове на батут) 1
 
Още по темата:
 
 
 
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.