СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградчанка влезе в класацията на Viasport.bg ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 02 Февруари 2014 23:27
 
Вангелина Драганова
5-кратната шампионка по плуване при жените от последния сезон - Вангелина Драганова намери място в престижната класация на Viasport.bg за 2013 година.
 
Велинградчанката се нареди на 34-то място в анкетата за "Най-добър млад спортист", в която гласуваха рекордните 74-ма спортни журналисти от цялата страна. С право на глас бе и редакцията на Velsport24.com.
 
Националката, която е състезателка на ПК "Белмекен", събра 9 точки в третото издание на класацията. 34-то място на Драганова е най-високото ѝ постижение до този момент. През 2011 г. националката по плуване бе 43-та, а година по-късно завърши 35-та.
 
  
 
 
 
 
ОФИЦИАЛНО КЛАСИРАНЕ ЗА 2013 г.

1. Денис Димитров (лека атлетика) 510

2. Александър Везенков (баскетбол) 482

3. Елица Янкова (борба) 384

4. Алберт Попов (ски-алпийски) 246

5. Адриан Андреев (тенис) 210

6. Стефани Стоева (бадминтон) 167

7. Даниел Асенов (бокс) 162

8. Вивиан Златанова (тенис) 149

9. Венелина Поптолева (бокс) 146

9. Георгия Кадоглу (плуване) 146
---------------------------------------------------------------------------------------------
11. Ивайло Иванов (джудо/самбо) 145

12. Ангел Караньотов (мотоциклетизъм) 142

13. Габриела Антова (шахмат) 140

14. Борислава Дамянова (джудо/самбо) 112

15. Евгени Генчев (борба) 79

16. Александър Стоянов (карате) 76

16. Йордан Атанасов (вдигане на тежести) 76

18. Иван Ходулов (хокей на лед) 72

19. Миглена Селишка (борба) 68

20. Антъни Иванов (плуване) 57

21. Петър Божилов (плуване) 52

22. Божидар Андреев (вдигане на тежести) 50

23. Деница Драгиева (шахмат) 42

24. Антонио Вутов (футбол) 41

25. Никола Димитров (плуване) 37

26. Мартин Николов (хокей на лед) 31

27. Розалина Юсева (тенис) 28

28. Стефан Велков (футбол) 25

29. Красимир Стойчев (лека атлетика) 22

30. Димитър Калчев и Стефан Иванов (плажен волейбол) 20

31. Галина Николова (лека атлетика) 13

32. Сашо Андреев (канадска борба) 10

32. Цветелина Николова (таекуондо) 10

34. Бетина Темелкова (джудо/самбо)  9

34. Вангелина Драганова (плуване) 9

34. Камен Златков (ска алпийски) 9

34. Любомир Бакалски (таекуондо) 9

34. Михаел Йорданов (плуване) 9

39. Любомир Костов (голф) 8

39. Мария Мицова (бадминтон) 8

41. Габриела Георгиева (плуване) 7

42. Георги Минчев (футбол) 6

42. Йонко Дончев (скокове на батут) 6

44. Катрин Маноилова (шорттрек) 5

44. Георги Китанов (футбол) 5

44. Апостол Апостолов (ориентиране) 5

44. Здравко Михайлов (бокс) 5

48. Борислава Христова (баскетбол) 4

49. Иво Балабанов (лека атлетика) 3

50. Емануил Богоев (бокс) 2

51. Георги Цурев (плуване) 1

51. Мариян Михалев (скокове на батут) 1
 
Още по темата:
 
 
 
 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.