СКОНТО ООД

altech.bg%20
Завърши гласуването за „Клуб на годината 2013“ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 07 Януари 2014 20:44
 
В последната секунда на 2013 година приключи гласуването за „Клуб на годината“ във Велинград.  В дебютното издание на класацията, проведена от екипа на VELSPORT24.com, участваха общо 11 спортни клуба от Велинград.

Системата отчете общо 498 действителни гласа. Конкуренцията за първото място бе изключително оспорвана. До последно три клуба бяха сред основните претенденди за купата на VELSPORT24.com

В крайна сметка първото място в официалното класиране спечели Плувен клуб „Белмекен“ с 29,8% или 144 гласа. На втора позиция, с разлика под 1%, финишира Клуб по спортни танци „Импулс“ с резултат 29,2% (141 гласа). В топ 3 намери място и най-младия спортен клуб във Велинград – ФК ПГГС „Христо Ботев“, който определено бе приятната изненада с подкрепата на 23,4% от гласувалите (137 гласа). 

През месец януари 2014 г., представител на Спортния сайт VELSPORT24.com ще връчи купата за първото място на ПК „Белмекен“. 
Velsport24.com
Официални резултати от класацията за „Клуб на годината 2013“:
1. ПК "Белмекен" (плуване) – 28,9 % (144 гласа)
2. СК "Импулс" (спортни танци) – 28,3 % (141)
3. ФК "ПГГС Хр. Ботев" (футбол) – 27,5 % (137)
4. ФК "Чепинец" (футбол) – 6,2 % (31)
5. ПК "Чепинец" (плуване) – 2,8 % (14)
6. ВК "Велинград волей" (волейбол) – 2,0 % (10)
7. СК "Бойни изкуства" (бойни спортове) – 1,8 % (9)
8. БК "Чепинец" (баскетбол) – 1,0 % (5)
9. СК "Чепинец" (ски бягане) – 0,8 % (4)
10. СК "Атлас" (ски бягане) – 0,4 % (2)
11. АСК "ТМ - Моторспорт" (автомобилизъм) – 0,2 % (1)

Очаквайте подробности за награждаването!
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБанско
1:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
4:1Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)1:0Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)
0:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Септември (Сим)
КРНадежда (Добр)
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист
1:0Балкан (Бот)

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
21+2753
2Оборище (Панагюрище)
21+1847
3 Вихрен (Сандански)
21+1141
 4  Пирин (Разлог)
21+1740
5 Сливнишки герой (Сливница)
21+2239
6 Банско
21+1538
7Миньор (Перник)
21+834
8Беласица (Петрич)
21+929
9Чавдар (Етрополе)
21+929
10
Рилски спортист (Самоков)
21-328
11Марек (Дупница)21 025
 12 Германея (Сапарева баня)
21-1523
13Ботев (Ихтиман)
21-1922
14Септември (Симитли)
21-819
 15  Надежда (Доброславци)
21-2019
16Балкан (Ботевград)
21-1518
17Спортист (Своге)
21-2112
18Велбъжд (Кюстендил)
21-357
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XX кръг)

19Христо СпасовБанско
17Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Миньор (Пк)
-:-Оборище (Пан)
15:00Сливнишки герой
-:-Надежда (Добр)
15:00Германея (Сб)
-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Банско
15:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Спортист (Своге)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.