СКОНТО ООД

altech.bg%20
Завърши гласуването за „Клуб на годината 2013“ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 07 Януари 2014 21:44
 
В последната секунда на 2013 година приключи гласуването за „Клуб на годината“ във Велинград.  В дебютното издание на класацията, проведена от екипа на VELSPORT24.com, участваха общо 11 спортни клуба от Велинград.

Системата отчете общо 498 действителни гласа. Конкуренцията за първото място бе изключително оспорвана. До последно три клуба бяха сред основните претенденди за купата на VELSPORT24.com

В крайна сметка първото място в официалното класиране спечели Плувен клуб „Белмекен“ с 29,8% или 144 гласа. На втора позиция, с разлика под 1%, финишира Клуб по спортни танци „Импулс“ с резултат 29,2% (141 гласа). В топ 3 намери място и най-младия спортен клуб във Велинград – ФК ПГГС „Христо Ботев“, който определено бе приятната изненада с подкрепата на 23,4% от гласувалите (137 гласа). 

През месец януари 2014 г., представител на Спортния сайт VELSPORT24.com ще връчи купата за първото място на ПК „Белмекен“. 
Velsport24.com
Официални резултати от класацията за „Клуб на годината 2013“:
1. ПК "Белмекен" (плуване) – 28,9 % (144 гласа)
2. СК "Импулс" (спортни танци) – 28,3 % (141)
3. ФК "ПГГС Хр. Ботев" (футбол) – 27,5 % (137)
4. ФК "Чепинец" (футбол) – 6,2 % (31)
5. ПК "Чепинец" (плуване) – 2,8 % (14)
6. ВК "Велинград волей" (волейбол) – 2,0 % (10)
7. СК "Бойни изкуства" (бойни спортове) – 1,8 % (9)
8. БК "Чепинец" (баскетбол) – 1,0 % (5)
9. СК "Чепинец" (ски бягане) – 0,8 % (4)
10. СК "Атлас" (ски бягане) – 0,4 % (2)
11. АСК "ТМ - Моторспорт" (автомобилизъм) – 0,2 % (1)

Очаквайте подробности за награждаването!
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:4Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)6:0Гранит (Владая)
КРБеласица (Пч)1:0Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)4:0Перун (Кресна)
КРСливнишки герой0:1Надежда (Добр)
КРЛевски (Чепинци)1:0Банско
КРБалкан (Бот)1:1Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)2:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XV кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Лозен 
КРВеличково0:4Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)0:3Брацигово        

22 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСарая1:1Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:0Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:0Локомотив (Септ)
КРТракия (Пз)1:1Левски (Пат)
КРЛевски (Ракитово)1:0Спартак (Кал)
 Оборище II (Пан)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.