СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2013-та ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 19 Декември 2013 11:43
 

25 велинградски спортисти бяха наградени за високи резултати през отиващата си 2013-та година, съобщи репортер на velsport24.com.

На тържествената церемония, организирана от Община Велинград, присъства ресорният заместник-кмет Исмет Бабучи, както и експертите от администрацията - Невена Шуманова и Веселина Златева.

Церемонията бе открита с приветствие на ресорният заместник-кмет. 

„Община Велинград Ви благодари, че все още намирате сили и смелост да работите в посока на най-добрите резултати и най-големите успехи”, каза пред велинградските спортисти Исмет Бабучи.

"Пожелавам Ви най-вече да сте здрави, а след това да бъдете все така упорити, смели, дисциплинирани и успешни! Винаги побеждавайте с високи отличия във всяко състезание, но помнете, че отдавна спечелихте най-трудната битка - тази да останете в сърцата на велинградчани завинаги!", отбеляза ресорният заместник кмет на Община Велинград.

 
Заместник-кметът Исмет Бабучи поздрави присъстващите

Общо осем клуба номинираха своите най-изявени състезатели за 2013-та. За четвърта поредна година се запази форматът, при който не бе извършена класация на най-добрите десет. Всеки един от наградените получи плакет и грамота от общината.

 
Венцислава Бормалийска

На 15 декември пък завърши онлайн-гласуването за „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. Вотът протече на официалната страница на Община Велинград – www.velingrad.bgПобедители станаха Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска от КСТ "Импулс". Танцовата двойка бе отличена със специални купи за първото си място в класацията, която привлече 1467 гласа. Добро впечатление сред присъстващите оставиха благодарствените думи, които Венцислава Бормалийска използва в своето старателно подготвено обръщение пред аудиторията. Водещият на тържествената церемония - Иван Гергев даде думата и на Вангелина Драганова от ПК "Белмекен". Петкратната плувна шампионка също отправи топли думи на признателност към своите треньори, семейство и приятели. 

 
Вангелина Драганова
Стилната церемония по награждаването придоби още по-празничен характер с изпълненията на вокална група „Караоке”, ДЮВИШ „Звънче” и на танцовата двойка Христо Захов и Александра Ананиева от КСТ „Импулс”.

Спортната вечер в инфо-центъра завърши с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията. 

Екип на velsport24.com

Списък на наградените спортисти за 2013 г.

Ски клуб “Чепинец” - Мустафа Крантев, Хасан Али, Хасан Хасан

Плувен клуб “Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

Спортен клуб "Атлас" - Цветелина Павлова, Любомир Папарков, Даниел Бошнаков 

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Радина Попова, Стоян Допчев

Клуб по спортни танци “Импулс” - Александър Георгиев и Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов и Диана Енчева, Георги Киничев и Йоана Сукиязова

Футболен клуб “Чепинец” – Николай Байраков, Александър Шабанов, Благой Костандовски

Клуб по бойни изкуства – Димитър Георгиев, Петър Димитров, Цветан Милчев

Спортен клуб "Здраве и дълголетие" - Незабравка Янакова

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:4Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)6:0Гранит (Владая)
КРБеласица (Пч)1:0Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)4:0Перун (Кресна)
КРСливнишки герой0:1Надежда (Добр)
КРЛевски (Чепинци)1:0Банско
КРБалкан (Бот)1:1Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)2:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XV кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Лозен 
КРВеличково0:4Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)0:3Брацигово        

22 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСарая1:1Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:0Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:0Локомотив (Септ)
КРТракия (Пз)1:1Левски (Пат)
КРЛевски (Ракитово)1:0Спартак (Кал)
 Оборище II (Пан)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Надежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.