Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2013-та

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2013-та ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 19 Декември 2013 11:43
 

25 велинградски спортисти бяха наградени за високи резултати през отиващата си 2013-та година, съобщи репортер на velsport24.com.

На тържествената церемония, организирана от Община Велинград, присъства ресорният заместник-кмет Исмет Бабучи, както и експертите от администрацията - Невена Шуманова и Веселина Златева.

Церемонията бе открита с приветствие на ресорният заместник-кмет. 

„Община Велинград Ви благодари, че все още намирате сили и смелост да работите в посока на най-добрите резултати и най-големите успехи”, каза пред велинградските спортисти Исмет Бабучи.

"Пожелавам Ви най-вече да сте здрави, а след това да бъдете все така упорити, смели, дисциплинирани и успешни! Винаги побеждавайте с високи отличия във всяко състезание, но помнете, че отдавна спечелихте най-трудната битка - тази да останете в сърцата на велинградчани завинаги!", отбеляза ресорният заместник кмет на Община Велинград.

 
Заместник-кметът Исмет Бабучи поздрави присъстващите

Общо осем клуба номинираха своите най-изявени състезатели за 2013-та. За четвърта поредна година се запази форматът, при който не бе извършена класация на най-добрите десет. Всеки един от наградените получи плакет и грамота от общината.

 
Венцислава Бормалийска

На 15 декември пък завърши онлайн-гласуването за „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. Вотът протече на официалната страница на Община Велинград – www.velingrad.bgПобедители станаха Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска от КСТ "Импулс". Танцовата двойка бе отличена със специални купи за първото си място в класацията, която привлече 1467 гласа. Добро впечатление сред присъстващите оставиха благодарствените думи, които Венцислава Бормалийска използва в своето старателно подготвено обръщение пред аудиторията. Водещият на тържествената церемония - Иван Гергев даде думата и на Вангелина Драганова от ПК "Белмекен". Петкратната плувна шампионка също отправи топли думи на признателност към своите треньори, семейство и приятели. 

 
Вангелина Драганова
Стилната церемония по награждаването придоби още по-празничен характер с изпълненията на вокална група „Караоке”, ДЮВИШ „Звънче” и на танцовата двойка Христо Захов и Александра Ананиева от КСТ „Импулс”.

Спортната вечер в инфо-центъра завърши с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията. 

Екип на velsport24.com

Списък на наградените спортисти за 2013 г.

Ски клуб “Чепинец” - Мустафа Крантев, Хасан Али, Хасан Хасан

Плувен клуб “Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

Спортен клуб "Атлас" - Цветелина Павлова, Любомир Папарков, Даниел Бошнаков 

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Радина Попова, Стоян Допчев

Клуб по спортни танци “Импулс” - Александър Георгиев и Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов и Диана Енчева, Георги Киничев и Йоана Сукиязова

Футболен клуб “Чепинец” – Николай Байраков, Александър Шабанов, Благой Костандовски

Клуб по бойни изкуства – Димитър Георгиев, Петър Димитров, Цветан Милчев

Спортен клуб "Здраве и дълголетие" - Незабравка Янакова

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

12 август 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБенковски (Кост)3:3Чепинец (Вел)  

ЮЗ Трета лига - I кръг

11 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър (Пз)
1:1Сливнишки герой
КРОборище (Пан)4:1Рилски спортист
КРСептември (Сим)
0:2Балкан (Бот)
КРБанско
1:2Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Миньор (Пк)
КРЧавдар (Етрополе)
3:1Спортист (Своге)
КРНадежда (Добр)2:1Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)0:5Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Марек (Дупница)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 78 посетителя в сайта

Приятели

. .
.