СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2013-та ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 19 Декември 2013 10:43
 

25 велинградски спортисти бяха наградени за високи резултати през отиващата си 2013-та година, съобщи репортер на velsport24.com.

На тържествената церемония, организирана от Община Велинград, присъства ресорният заместник-кмет Исмет Бабучи, както и експертите от администрацията - Невена Шуманова и Веселина Златева.

Церемонията бе открита с приветствие на ресорният заместник-кмет. 

„Община Велинград Ви благодари, че все още намирате сили и смелост да работите в посока на най-добрите резултати и най-големите успехи”, каза пред велинградските спортисти Исмет Бабучи.

"Пожелавам Ви най-вече да сте здрави, а след това да бъдете все така упорити, смели, дисциплинирани и успешни! Винаги побеждавайте с високи отличия във всяко състезание, но помнете, че отдавна спечелихте най-трудната битка - тази да останете в сърцата на велинградчани завинаги!", отбеляза ресорният заместник кмет на Община Велинград.

 
Заместник-кметът Исмет Бабучи поздрави присъстващите

Общо осем клуба номинираха своите най-изявени състезатели за 2013-та. За четвърта поредна година се запази форматът, при който не бе извършена класация на най-добрите десет. Всеки един от наградените получи плакет и грамота от общината.

 
Венцислава Бормалийска

На 15 декември пък завърши онлайн-гласуването за „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. Вотът протече на официалната страница на Община Велинград – www.velingrad.bgПобедители станаха Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска от КСТ "Импулс". Танцовата двойка бе отличена със специални купи за първото си място в класацията, която привлече 1467 гласа. Добро впечатление сред присъстващите оставиха благодарствените думи, които Венцислава Бормалийска използва в своето старателно подготвено обръщение пред аудиторията. Водещият на тържествената церемония - Иван Гергев даде думата и на Вангелина Драганова от ПК "Белмекен". Петкратната плувна шампионка също отправи топли думи на признателност към своите треньори, семейство и приятели. 

 
Вангелина Драганова
Стилната церемония по награждаването придоби още по-празничен характер с изпълненията на вокална група „Караоке”, ДЮВИШ „Звънче” и на танцовата двойка Христо Захов и Александра Ананиева от КСТ „Импулс”.

Спортната вечер в инфо-центъра завърши с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията. 

Екип на velsport24.com

Списък на наградените спортисти за 2013 г.

Ски клуб “Чепинец” - Мустафа Крантев, Хасан Али, Хасан Хасан

Плувен клуб “Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

Спортен клуб "Атлас" - Цветелина Павлова, Любомир Папарков, Даниел Бошнаков 

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Радина Попова, Стоян Допчев

Клуб по спортни танци “Импулс” - Александър Георгиев и Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов и Диана Енчева, Георги Киничев и Йоана Сукиязова

Футболен клуб “Чепинец” – Николай Байраков, Александър Шабанов, Благой Костандовски

Клуб по бойни изкуства – Димитър Георгиев, Петър Димитров, Цветан Милчев

Спортен клуб "Здраве и дълголетие" - Незабравка Янакова

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.