СКОНТО ООД

altech.bg%20
Седем претенденти за Спортист №1 на Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 27 Ноември 2013 17:42
 
Вотът ще продължи до 12:00 на 15 декември 2013 г.
Седем велинградски клуба номинираха своя фаворит за анкетата „Спортист №1 на Велинград“ за 2013 година. Онлайн-гласуването започна днес на официалната страница на Община Велинград – www.velingrad.bg

„Вотът ще приключи точно в 12:00 часа на 15 декември 2013 г.“, съобщиха пред velsport24.com организаторите.

Двама плувци, двама скиори, един боец, един футболист и една двойка по спортни танци са сред излъчените от велинградските клубове за участие в анкетата за Спортист №1.

Победителят в класацията ще получи специална награда от Община Велинград. Церемонията по награждаването на велинградските спортисти ще се проведе на 18 декември (сряда) от 18,00 часа в Туристическия информационен център. 

Георги БЕЛЕВ
 
СПИСЪК на всички спортисти в анкетата за 2013 г. (по азбучен ред)
 
Александър Георгиев - Венцислава Бормалийска (КСТ "Импулс") - спортни танци
 
Вангелина Драганова (ПК "Белмекен") - плуване
 
Василена Белева (ПК "Чепинец") - плуване
 
Димитър Георгиев (СК "Бойни изкуства") - бойни изкуства
 
Мустафа Крантев (СК "Чепинец") - ски бягане
 
Николай Байраков (ФК "Чепинец") - футбол
 
Цветелина Павлова (СК "Атлас") - ски бягане 
 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XX кръг

3 март 2021 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:0Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)1:3Балкан (Варвара)
КРЛозен1:6Левски (Пат)
КРВеличково4:0Тракиец (Глав)
КРЛевски (Ракитово)2:4Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)1:0Родопи (Коз)
КРБрацигово5:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.