Слабо полувреме провали Чепинец в Панагюрище ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 24 Ноември 2013 21:01

Отборите на Оборище (в зелено) и Чепинец (в червено-синьо) изиграха последния си официален мач за годината

Със загуба приключи календарната 2013-а година отборът на Чепинец. Велинградчани отстъпиха с 2:4 при визитата си на Оборище (Панагюрище).

Двубоят на стадион „Орчо войвода“ бе решен още до почивката. Домакините си осигуриха надежден аванс от 4 попадения, а велинградчани изиграха изключително посредствена първа част. Головата сметка за панагюрци откри Ангел Парпулов в 17-та минута. Три по-късно Никола Иванов не сбърка за 2:0. В 31-та минута преднината на Оборище стана класическа, а автор на гола бе Филип Чипчев. Минута преди края на първата част отново той бе точен за 4:0.

Велинградският отбор върна два гола през втората част

През втората част велинградчани стигнаха до 2 попадения. В 72-та минута Христо Спасов отбеляза за 4:1, а в 82-та Кирил Михайлов фиксира крайният изход на мача – 4:2.

Чепинец ще зимува на познатото 13-то място, по подобие на предходната футболна есен. Оборище пък ще посрещне новата 2014 година на 5-та позиция в таблицата на Югозападната „В“ група.