СКОНТО ООД

altech.bg%20
На 18 декември връчват спортните "Оскар"-и за 2013-а ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 21 Ноември 2013 14:42
 
Зам. кметът Исмет Бабучи и служителят на администрацията - Невена Шуманова очакваха предложенията на присъстващите
Пет клуба имаха пратеници на днешната работна сбирка във връзка с награждаването на най-добрите спортисти на Велинград за 2013 г. 

Тристранната среща събра в сградата на общината представители на клубовете, журналисти и служители от администрацията. 

От страна на общината участие в дискусията взеха ресорният заместник кмет Исмет Бабучи, както и служителите на администрацията Невена Шуманова и Веселина Златева.

Присъстващите обсъдиха предложения и идеи, свързани с предстоящото награждаване на спортистите от велинградските клубове. 
 
Представителите на спортните клубове и медиите взеха активно участие по време на срещата

За поредна година се прие моделът, според който всеки спортен клуб ще номинира тримата си най-успели през годината състезатели. Присъстващите взеха решение да има и онлайн гласуване, което да излъчи Спортист на 2013 г. За целта в официалната страница на Община Велинград – velingrad.bg, ще стартира гласуване за №1. Всеки спортен клуб ще има право да номинира най-изявеният свой състезател за 2013 г. Пълният регламент на класацията ще бъде обявен до дни.

Церемонията по награждаването на велинградските спортисти ще се проведе на 18 декември (сряда) от 18,00 часа в Туристическия информационен център. 

Борислав ЙОРДАНОВ
 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 10 посетителя в сайта

Приятели

. .
.