СКОНТО ООД

altech.bg%20
На 18 декември връчват спортните "Оскар"-и за 2013-а ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 21 Ноември 2013 15:42
 
Зам. кметът Исмет Бабучи и служителят на администрацията - Невена Шуманова очакваха предложенията на присъстващите
Пет клуба имаха пратеници на днешната работна сбирка във връзка с награждаването на най-добрите спортисти на Велинград за 2013 г. 

Тристранната среща събра в сградата на общината представители на клубовете, журналисти и служители от администрацията. 

От страна на общината участие в дискусията взеха ресорният заместник кмет Исмет Бабучи, както и служителите на администрацията Невена Шуманова и Веселина Златева.

Присъстващите обсъдиха предложения и идеи, свързани с предстоящото награждаване на спортистите от велинградските клубове. 
 
Представителите на спортните клубове и медиите взеха активно участие по време на срещата

За поредна година се прие моделът, според който всеки спортен клуб ще номинира тримата си най-успели през годината състезатели. Присъстващите взеха решение да има и онлайн гласуване, което да излъчи Спортист на 2013 г. За целта в официалната страница на Община Велинград – velingrad.bg, ще стартира гласуване за №1. Всеки спортен клуб ще има право да номинира най-изявеният свой състезател за 2013 г. Пълният регламент на класацията ще бъде обявен до дни.

Церемонията по награждаването на велинградските спортисти ще се проведе на 18 декември (сряда) от 18,00 часа в Туристическия информационен център. 

Борислав ЙОРДАНОВ
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Велбъжд (Кн)
КРСептември (Сим)
0:1Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
1:3Чавдар (Етрополе)
КРБанско
3:2Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
3:0Рилски спортист
КРСливнишки герой
2:2Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)
0:4Пирин (Разлог)
КРГерманея (Сб)
0:1Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРРодопи (Коз)
2:0Марица (Белово)
КРЛевски (Пат)
3:2Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)
1:1Сарая
КРВеличково
7:1Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРБотев (М. клисура)
0:4Чепинец (Вел)
Прекр.Локомотив (Септ)
0:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово3:1Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)
1:0Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
8+1622
2Пирин (Разлог)
8+1519
3 Оборище (Панагюрище)
8+717
 4  Сливнишки герой (Сливница)
8+715
5 Банско
8+715
6 Вихрен (Сандански)
8-113
7Германея (Сапарева баня)
8-3 13
8Миньор (Перник)
8+411
9Балкан (Ботевград)
8-111
10
Рилски спортист (Самоков)
8-511
11Марек (Дупница)
8+110
 12 Септември (Симитли)
8-310
13Чавдар (Етрополе)
8+29
14Беласица (Петрич)
8+19
 15  Ботев (Ихтиман)
8-86
16Надежда (Доброславци)
8-115
17Спортист (Своге)
8-95
18Велбъжд (Кюстендил)
8-192
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - IX кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)
-:-Хебър (Пз)
17:00Марек (Дупница)
-:-Сливнишки герой
17:00Надежда (Добр)
-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етрополе)
-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (Разлог)
-:-Миньор (Пк)
17:00Велбъжд (Кн)
-:-Банско
17:00Рилски спортист
-:-Германея (Сб)
17:00Вихрен (Санд)
-:-Септември (Сим)
17:00Беласица (Пч)
-:-Спортист (Своге)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
6+1916
2Балкан (Варвара)
6+916
3Чепинец (Велинград)
6+1015
 4 Брацигово
6+612
5Левски (Паталеница)
6+512
6Сарая
6-28
7Оборище II (Панагюрище)
6+38
 8 Величково
6+18
9Тракия (Пазарджик)
6-27
10
Марица (Белово)
6 07
11Вихър (Ветрен)
6+37
 12 Родопи (Козарско)
6-36
13Тракиец (Главиница)
6-125
14Ботев (Момина клисура)
6-144
 15  Локомотив (Септември)
6-103
 16 Спартак (Калугерово)
6-131
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VII кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00  Марица (Белово)-:-Величково
17:00Тракиец (Глав)
-:-Брацигово
17:00Сарая
-:-Локомотив (Септ)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Родопи (Коз)

30 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00 Чепинец (Вел)
-:-Балкан (Варвара)
17:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Левски (Пат)
17:00Спартак (Кал)
-:-Тракия (Пз)
17:00 Оборище II (Пан)
-:-Ботев (М. клисура)

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.