СКОНТО ООД

altech.bg%20
БФС се произнесе за случая в Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 20 Ноември 2013 21:22

 
Ангел Чилев
Зоналната дисциплинарна комисия излезе с окончателно решение във връзка с прекратената среща между отборите на Ботев (Ихтиман) и Миньор (Перник). Двубоят от 13-ти кръг на Югозападната „В“ група бе спрян в 86-та минута заради масово сбиване. 

Наказателният отряд на футболната централа глоби с 375 лева ФК Ботев (Ихтиман) и му наложи предупреждение за лишаване от домакинство. СТК при ЗС на БФС присъди служебен резултат 0:4 в полза на гостите от Миньор (Перник).

Състезателната 2013 година приключи за четирима играчи от третия ешелон. Червеният картон на Георги Ризов от Септември (Симитли) при домакинството на Беласица (Петрич), му донесе санкция от 1 мач. Със същата продължителност са и наказанията за Ангел Чилев от Места (Хаджидимово), Илиян Енчев от Оборище и Андон Янкулов от Беласица (Петрич). Тримата състезатели получиха пети жълт картон в изминалия шампионатен кръг.

Главният мениджър на Сливнишки герой – Венци Рангелов бе санкциониран да не бъде на резервната скамейка за 1 среща и глобен с 25 лева заради нанесена обида на длъжностно лице. По доклад на клуба от Сливница бе наложена парична глоба в размер на 50 лева заради хвърлени предмети от феновете на отбора на мача в Радомир.

Още по темата:

ОДМВР - София разкри подробности за екшъна в Ихтиман

Екшън в Ихтиман: Прекратиха мача Ботев - Миньор (Пк)

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Чавдар (Етрополе)
16+820
10
Рилски спортист (Самоков)
16-520
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2012
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Брацигово
-:-Марица (Белово)
14:00Сарая
-:-Оборище II (Пан)
14:00   Тракиец (Глав)
-:- Вихър (Ветрен)
14:00 Тракия (Пз)
-:-Родопи (Коз)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Спартак (Кал)
-:-Чепинец (Вел)
14:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)
-:-Балкан (Варвара)
14:00Левски (Пат)
-:-Ботев (М. клисура) 

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.