СКОНТО ООД

altech.bg%20
Христо Стоичков награди талант на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 12 Ноември 2013 17:47
Тошко Пашомов получава наградите си от Христо Стоичков и капитана на ЦСКА - Тодор Янчев
ФОТО: Марин Маринов, sportal.bg

Легендата на българския футбол - Христо Стоичков награди най-добрите играчи от турнирите по програмата "Децата и футболът" за 2013 г. Сред 19-те отличени най-млади футболни звезди у нас бе и състезателят на ФК "Чепинец" - Тошко Пашомов. Талантът на велинградския клуб бе избран за футболист №1 на турнира, проведен в град Пазарджик през месец април тази година.

Роденият през 2001 г. състезател на "Чепинец" бе придружен в София от своя треньор и откривател в школата - Ангел Минчев.

Събитието в ресторант "Спортна среща" на Националния стадион "Васил Левски", бе организирано от Асоциацията на българските футболисти. На официалната церемония присъстваха редица известни футболисти от столичните клубове ЦСКА и Левски - Емил Гъргоров, Валентин Илиев, Станислав Ангелов и Владимир Гаджев. Сред официалните лица бяха също Дончо Донев, Стефан Орманджиев и Антон Попов - директор на направление "Първенства и турнири" в БФС. Младите таланти получиха купи и награди от спонсора на турнира.

Всички наградени на годишната церемония за 2013 г.
ФОТО: Марин Маринов, sportal.bg

Всички наградени млади таланти за 2013 г.:

1. Станислав Шопов от ФК „Ботев” - Пловдив с треньор Стефан Стоянов

2. Пламен Геров от ФК „Калояново” (с.Калояново) с треньор Милчо Геров

3. Мартин Минчев от ПФК „Черно море 2001” (Варна) с треньор Страхил Бойчев

4. Кристиян Антонов ПФК „Нефтохимик” (Бургас) с треньор Милен Христов

5. Георги Петров от ПФК „Берое 1” (Стара Загора) с треньор Тодор Станев

6. Тошко Пашомов от ФК „Чепинец” (Велинград) с треньор Ангел Минчев

7. Ангел Петров от ФК „Слънце” – Хасково с треньор Иво Конгалов

8. Станислав Вълчев от ОФК „Ямбол 2004” (Ямбол) с треньор Тодор Пачев

9. Иван Иванов от „Локомотив” – Горна Оряховица с треньор Илия Пендов

10.Лъчезар Георгиев от „Локомотив” София с треньор Владислав Вутов

11.Александър Тодоров от „Бдин” Видин с треньор Павел Огнянов

12.Георги Грозчев от ФК „Обнова”- с.Обнова (обл. Плевен) с треньор Захари Грозчев

13.Христиан Бачков от ФК „Академия Миньор 2013” (гр.Перник) с треньор Данаил Бачков

14.Владислав Найденов от ФК „Ботев” Враца с треньор Иван Иванов

15.Наско Царев от ФК „Родопея” – гр.Смолян с треньор Левент Аврамов

16.Асен Дончев от ОФК „Пирин” – гр.Благоевград с треньор Васил Петров

17.Тодор Кисьов от ФК „Кинекс” – с.Кинекс (обл.Кърджали) с треньор Константин Богданов

18.Айвън Ангелов от ФК „Литекс” с треньор Пламен Линков

19.Стефан Каменов от ФК „Монтана 1921” с треньор Росен Ников

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.