СКОНТО ООД

altech.bg%20
Христо Стоичков награди талант на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 12 Ноември 2013 17:47
Тошко Пашомов получава наградите си от Христо Стоичков и капитана на ЦСКА - Тодор Янчев
ФОТО: Марин Маринов, sportal.bg

Легендата на българския футбол - Христо Стоичков награди най-добрите играчи от турнирите по програмата "Децата и футболът" за 2013 г. Сред 19-те отличени най-млади футболни звезди у нас бе и състезателят на ФК "Чепинец" - Тошко Пашомов. Талантът на велинградския клуб бе избран за футболист №1 на турнира, проведен в град Пазарджик през месец април тази година.

Роденият през 2001 г. състезател на "Чепинец" бе придружен в София от своя треньор и откривател в школата - Ангел Минчев.

Събитието в ресторант "Спортна среща" на Националния стадион "Васил Левски", бе организирано от Асоциацията на българските футболисти. На официалната церемония присъстваха редица известни футболисти от столичните клубове ЦСКА и Левски - Емил Гъргоров, Валентин Илиев, Станислав Ангелов и Владимир Гаджев. Сред официалните лица бяха също Дончо Донев, Стефан Орманджиев и Антон Попов - директор на направление "Първенства и турнири" в БФС. Младите таланти получиха купи и награди от спонсора на турнира.

Всички наградени на годишната церемония за 2013 г.
ФОТО: Марин Маринов, sportal.bg

Всички наградени млади таланти за 2013 г.:

1. Станислав Шопов от ФК „Ботев” - Пловдив с треньор Стефан Стоянов

2. Пламен Геров от ФК „Калояново” (с.Калояново) с треньор Милчо Геров

3. Мартин Минчев от ПФК „Черно море 2001” (Варна) с треньор Страхил Бойчев

4. Кристиян Антонов ПФК „Нефтохимик” (Бургас) с треньор Милен Христов

5. Георги Петров от ПФК „Берое 1” (Стара Загора) с треньор Тодор Станев

6. Тошко Пашомов от ФК „Чепинец” (Велинград) с треньор Ангел Минчев

7. Ангел Петров от ФК „Слънце” – Хасково с треньор Иво Конгалов

8. Станислав Вълчев от ОФК „Ямбол 2004” (Ямбол) с треньор Тодор Пачев

9. Иван Иванов от „Локомотив” – Горна Оряховица с треньор Илия Пендов

10.Лъчезар Георгиев от „Локомотив” София с треньор Владислав Вутов

11.Александър Тодоров от „Бдин” Видин с треньор Павел Огнянов

12.Георги Грозчев от ФК „Обнова”- с.Обнова (обл. Плевен) с треньор Захари Грозчев

13.Христиан Бачков от ФК „Академия Миньор 2013” (гр.Перник) с треньор Данаил Бачков

14.Владислав Найденов от ФК „Ботев” Враца с треньор Иван Иванов

15.Наско Царев от ФК „Родопея” – гр.Смолян с треньор Левент Аврамов

16.Асен Дончев от ОФК „Пирин” – гр.Благоевград с треньор Васил Петров

17.Тодор Кисьов от ФК „Кинекс” – с.Кинекс (обл.Кърджали) с треньор Константин Богданов

18.Айвън Ангелов от ФК „Литекс” с треньор Пламен Линков

19.Стефан Каменов от ФК „Монтана 1921” с треньор Росен Ников

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.