Юношите на Чепинец пречупиха Брацигово ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 09 Ноември 2013 16:34

Александър Шабанов (с топката) вкара победният гол за юношите на Чепинец

Гол в края донесе трите точки на юношеската формация на Чепинец. Велинградчани взеха труден домакински успех с 1:0 срещу гостуващия тим на Брацигово.
Победният изстрел за велинградчани бе дело на Александър Шабанов. Щурмовакът на Чепинец се измъкна от отбраната на противника в 86-та минута и не сбърка.

Юношеският отбор на ФК Чепинец (Велинград)

Преди това с майсторски намеси се отчете вратарят на Брацигово – Радослав Христов.
В средата на първата част гостите пък изтърваха най-чистото си положение в мача. Тогава с решителна намеса се отличи стражът на Чепинец Иван Гълъбов.

Юношеският отбор на ФК Брацигово

Велинградчани изиграха първи мач на собствен терен след близо 1-месечна пауза. Последните две изяви на възпитаниците на Митко Ваклинов до края на годината също ще бъдат на стадиона в курортния град. В следващия кръг е местното дерби с отбора на ФК ПГГС „Христо Ботев“, в което Чепинец по документи е гост. След това велинградският тим трябва да изиграе и отложеното си домакинство срещу селекцията на ФК „Пазарджик 2012 II“.