СКОНТО ООД

altech.bg%20
КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 05 Ноември 2013 21:17

 
За втора поредна година Зимната столица на България – Банско, ще бъде домакин на един от най-красивите спортове с организирането на Международния турнир  по спортни танци – “Bansko Open” 2013 в едно с Открития национален шампионат за купа „Банско 2013“. Организатори на авторитетните прояви са Община Банско, БФСТ и КСТ „Импулс“.

Участие в състезанията ще вземат най-добрите спортни двойки на България и още 6 страни - Румъния, Италия, Молдова, Турция, Сърбия и Македония.

„Bansko open“ 2013 ще премине при международна съдийска бригада (с лицензия от WDSF - Световната федерация по спортни танци) и повече от 20 български арбитри.

След успешния старт от 2012 година Община Банско, организатори и фенове очакват броя на БГ-клубовете от цялата страна да достигне 30. Участниците ще бъдат разпределени в 7 категории и повече от 13 класа.

Успоредно с програмата на “Bansko open”  ще се проведат още няколко водещи събития. Сред тях ще бъдат Международен фитнес уикенд - България (ZUMBA стилове, COMBAT  and TONIC) на 29.11-01.12.2013 и Открит турнир „RASING STARS” (Изгряващи звезди) за новосформирани и начинаещи двойки и формации.

 

Мащабната спортна проява ще премине с любезното съдействие на 4-звездния „Гранд Хотел Банско”, който е домакин и спонсор на събитието.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.