Децата продължиха победният си ход срещу Брацигово ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Октомври 2013 18:20

Отборът на Чепинец регистрира трета поредна победа в областното първенство

Детският тим на Чепинец (Велинград) добави нови три точки в шампионата. Играчите на тандема Минчев – Караманов преодоляха у дома връстниците си от Брацигово с 5-2.

Всички попадения в срещата паднаха през втората част. Хеттрик наниза Алекс Бекташев. Голаджията на велинградчани бе точен в 45-та, 55-та и 58-та минута. Особено впечатляващ бе вторият му гол. Попадението дойде след далечен шут, който остана пълна загадка за стража на гостите Петър Панчев.

Детският отбор на Чепинец (Велинград) с наставници Стефан Караманов и Ангел Минчев (най-вдясно)

Четвъртият гол бе дело на Съли Тахчиев в 60-та, а петият отбеляза Николай Атипов в 65-та минута. Гостите от Брацигово използваха отпускане на Чепинец в заключителните минути. В 68-та Тихомир Симеонов се разписа за 5-1, а при следващата атака резервата Сюлейман Исов направи поражението по-почетно за финалното 5-2.

Детският тим на Брацигово със старши треньор Паница Хаджийски

Преди почивката Петър Бадьоков тресна греда за велинградчани. Гостите също бяха близо до откриване в края на първото полувреме, когато при една ситуация на два пъти гредата се оказа верен помощник на вратаря Марин Иванов. През втората част мощен удар на Димитър Начев за Чепинец се отби от десния стълб на брациговската врата.

Другият детски тим от региона - Левски (Ракитово) регистрира съкрушителен домакински успех с 19-0 срещу новаците от Чико (Бяга).

2Хебър (Пазарджик)2+4 6
3 Миньор (Перник)2+26